Evan (Stephen Colletti) prekvapí svoju priateľku Jennifer (Nikki Deloach), keď ju privedie do domu, ktorý kúpil na jej narodeniny. Spolu s kamarátmi sa pustia do renovácie a pri tom objavia za domom staré pohrebisko. Neprikladajú mu veľký význam. No výhodná kúpa sa zo dňa na deň mení na nočnú moru a krvavá história domu začne odkrývať svoje tajomstvá. (Kovlad)

AlistairMir

U všech killerů jak tohle může mít pod 50% to mi hlava nebere ani kdybych si každou chvíli nasazoval jinou jako tenhle dacan co tu všechny likviduje. Ok dle všeho je to mladší brácha Leatherface a má asi nějakej ten problém se zvládáním vzteku ale no a že není óžiginální když to funguje? Jak tam kráčel s obličejem tý holky a v ruce sekeru sakra to byl hnus. Celej film má dobrou hutnou atmosféru scény jsou krvavé až až a pár postav sympatických takže se dá komu fandit. Prostě Griff má na tohle dle všeho grif a já mu to žral od začátku do konce. Parádní horor nenechte se odradit nízkým hodnocením a mrkněte na to pěkně o půlnoci od tohodle filmu jsem nečekal nic a už po prvním shlédnutím patří mezi mé nej oblíbence. PONAUČENÍ : Starejte se pečlivě o svůj obličej nikdy nevíte komu se nakonec může hodit :) ()

Trevor

Natočené este v čase pred libtárdnov korektnosťou ale žiadne prekvapenie sa nekonalo, názov zaujal viac ako film a tak ako sa zvykne hovoriť nesúď knihu podľa obalu rozhodne nesúď film podľa názvu. Béčkovým hororom fandím,v tomto prípade nenachádzam nič za čo by som filmu na hodnotení pridal, a záver a tá hudba počas neho ma takmer presvedčila dať iba 1*. ()

StrYke

Mask Maker se veze na vlně klasických slasherů, ze kterých maximálně čerpá (The Texas Chainsaw Massacre a Friday the 13th). Průměrné herecké výkony a nejvíce klišovité vraždy co vůbec jdou (useknutá hlava, podříznutí, hod sekyrou...) však film shazují, ale naopak má výbornou atmosféru a záběry z minulosti jsou bezchybné. Jak píše LIVINGDEAD, že zvuk je nestálý, tak to nevím jestli koukal na kino rip nebo po domácku přetáčenou verzi, ale kvalitní rip určitě problémy se zvukem nemá. ()

Nivenx

Film, který nepřekvapí ničím novým a spíše kopíruje zavedené standardy. Ale co se týče zpracování, tak jsem ani tolik zklamaný nebyl, jelikož jsem od toho zázrak nečekal. 50% ()

Ronaldo79

Průměrná vyvražďovačka s zajímavým zabijákem připomínajícím Leatherface. Mask Maker disponuje slušnou atmosférou, poctivým gore, průměrnými hereckými výkony a především opravdu cool zabijákem, i když není úplně nejoriginálnější, své oběti likviduje stejně nepoddajně jako svého času brankář od Křišťálového jezera nebo legenda z Haddonfieldu. Kdyby příběh nebyla furt ta stejná omletá omeleta a tvůrci se nebáli přidat ingredienci v podobě invence, mohl vzniknout důležitější žánrový přírustek. 65% ()

Vaiollet

Podle mě naprosto zbytečný film. Jediné co udělali bylo, že vykradli to nejlepší z ostatních hororů a slepili to dohromady. Jediné proč bych se na to někdy podívala znovu, by bylo kvůli tomu abych se přesvědčila, jestli tohle vážně někdo natočil. Ani nevím za co je ta jedna hvězdička, trochu asi za docela sympatické herce, kteří ale vůbec neumí hrát, ale hlavně asi z lítosti nad promarněným časem. ()

warrenur

Velmi, ale velmi slabe. Nehrat tam "modelky", tak sa ani nie je na co pozerat. Dej, dialogy a "mumak" su uplne cajovy. Neodporucam, zabity cas, s nulovou atmosferou a amaterskym gore. ()

Junys

mohlo to být lepší, ale nebylo. Prostředí bylo pěkný ale hodinu se ta nic neděje... Prostředí 10/10 Herci 5/10 Atmosféra 5/10 Příběh 6/10 ()

helraiser

Lehce nadprůměrný slasher, který čerpá z jiných nejvíce z texaského masakru, ale v tom nevidím žádný problém právě naopak, proč si nepůjčit něco o čem víme, že funguje. Co by to bylo ovšem za slasher bez pořádnýho zabijáka a zabití, že. No a v tomto případě se nám dostává obojího. Zabiják je opravdu stylový, nasazuje si kůže obličejů svých obětí jako masky a moc se s tím nepáře, takže si divák přijde na celkem slušná zabití a gore nevipadá také kdovíjak špatně. Co se týče atmosféry tak ta je místy slušná, ale mohla by být mnohem lepší o tom žádná. No největší problém vidím v úvodní půlhodince, ale to se dá vydržet, protože když přijde na řadu zabiják tak to stojí za to. Ani bych se nedivil kdyby vzniklo nějaké pokračování. Celkově jsem se u toho docela slušně bavil a o to jde přeci hlavně takže palec nahoru. ()

TomStrom

Teda, dlouho jsem neviděl horror, co by přímo byl do očí svoji levností a umělostí... příliš to evokuje filmy od Asylum a vlastně je to i tak nějak na jejich levelu. 30% maximálně, netřeba si nic nalhávat. ()

Amynka

Tak na základě komentáře AlistairMira jsem si tenhle horor pustila a nelituju toho.. Akorát jak jsem Ti říkala, je mi líto, ale podle mě je to málo brutální! Mohl jim tu kůži na líbivou masku stáhnout aspoň jednou zaživa nebo je jinak trošku potrápit.. Přišlo mi, že je zabíjel moc rychle a bezbolestně :-P Ale jinak souhlasím s názorem, že je to napodobenina TM, ale tak mně osobně tohle nikdy nevadí.. Jde o to, jak si film užiju a já si tuhle klasickou vyvražďovačku užila a konec mě vyloženě potěšil, takže dávám pěkný 4* :-) ()

lusa

Leonard, čoby nevlastný brat Thomasa Hewitta, sa rozohodol pre vlastnú párty. Síce nič inovatívne do svojej práce nevniesol, ale zato sa dobre baví. Nevýrazní herci, akurát tak vhodní na zdokonalenie trikov so sekerkou. Nevyužitý potenciál celkom dobrého námetu. 3* ()

Mamlas odpad!

Takový 100x ohraný námět v déčkově páchnoucím laciném filmu s neznámými tvářemi. Velmi nezajímavé, slabé, plně předvídatelné, hloupé. (8%) ()

MFZB

Slasher - mŕtvy žáner, bez budúcnosti ak to takto ďalej pôjde a autori (čo pochybujem) nevymyslia niečo nové, čím by sa dal trocha vylepšiť tento subžáner. Dneská už ani neexistuje nejhaký ozaj že slasher, už to je vždy len z kombináciou toho exploitationu a ak aj je tak je to vkuse o tom istom a neprináša nič nové, čo by diváka nejak motivovalo sledoavť tento subžáner aj naďalej. Tento film bol napríklad fakt hrozný, rozbehol sa len tak niekde v polovici aj to len tak aby sa nepovedalo, nič nejaké brutálne nehrozí a ďalšia vec čo ma dosť zarážala, tak to bolo fakt to plánto s kmitajúcou krajinou, ktoré som som určite nevidel v žiadnom novodobom filme...Jeden z tých zlých hororov, škoda... ()

Sakikura

Jako horor to stojí za h*vno, ale musím říct, že jsme se u toho s kámoškou docela slušně pobavily. Klasický začátek hororu - do starého domu se přistěhují noví majitelé a pak se něco začne dít, horor se rozjíždí. Okolo baráku se vám promenáduje oplzlá mumie, které jde jen o jedno - o váš obličej. Pravděpodobně trpí výkyvy nálad a chce, aby to na ní bylo taky patřičně vidět. Pro každou náladu si proto opatří speciální obličej, který vám jednoduše ukradne několika ladnými pohyby zkušených prstů. S nasazováním své nové tváře se nijak nepáře, razí styl rebela a tak ji nechá jen tak ledabyle viset na hlavě. S plandavým obličejem se vesele prochází po dvorku jako po mole na francouzském fashion weeku. Bohužel, královna krásy z ní nikdy nebude, to by si ten obličej musela první alespoň pořádně přilepit, aby nepůsobila tak jak působí - neuvěřitelně komicky a retardovaně. Tato naše hlavní hrdinka svým stylem chůze a celkovým vyzařováním zcela zastínila tupost vedlejších postav a tak tento krásný "horůrek" považuji za celkem dobrý počin. ()

brasek

Zo začiatku veľká nuda a celý film má iba amatérsky nezáživný nádych. Nesympatický a povedzme si úprimne, že aj zbytočný slasher. ()

Iveta47

Dom z temnou minulosťou,ktorý si kúpi mladý pár a boj o život z psychopatom,ktorý sa objaví v dome.Aj keď film vyzerá,ako kopia iných vyvražďovačiek, dá sa na to pozerať bez toho,že by sa človek vyslovene nudil.Pre mňa dobrý horor a naplnil moje očakávanie.4* ()

Trinactka

Co jsem celý film obdivovala, byl ten krásný dům. Teda... Krásný alespoň zvenčí. Jo, a taky hlavní hrdinku. Oni vlastně všichni ti lidičkové byli celkem sympatičtí. A tím bych asi skončila. Moc mě to teda nebavilo, děj byl naprosto předvídatelný, na film jsem se dívala na etapy, protože jsem u toho usla. Dvě hvězdičky za barák a sympatické herce. ()