• 5150
  *

  1* dávám pouze a jen za koukatelnost, pač jako komedie to moc nefunguje.. díky alespoň za Michéle Laroque a jednu, pardon dvě okurky..))(1.12.2007)

 • Pepinec
  *

  Aby bylo rozumněno; ne, že by zpracování bylo natolik slabé. Ale je to přesně ten film, který se nebojím nazvat zbytečným. Vždy se najde někdo, kdo drapne po léty prověřeném scénáři s přesvědčením, že nemůže dopadnout špatně. No jo, jenže ono převyprávět notoricky známou pohádku je leckdy těžší než si vymyslet svou vlastní. Což je případ i této hladové. Jedná se o lacinou (či levnou, jak chcete) slátaninu všech klišé romantického žánru, která s komedií nemá společného takřka nic. Jó, kdyby to bylo amatérské video...(5.4.2011)

 • Terva
  *

  Buď jsem ten humor nechápal, neviděl a neslyšel nebo je to divná francouská komedie.(26.3.2012)

 • Radek99
  *

  Laciná francouzská komedie o ženách, které vypustily ze svého života pohyb, ale snaží se redukovat svou tělesnou váhu pochybnými dietami. Co jim však zůstalo společné, je pokrytectví nejen vůči mužům, ale i vůči sokyni v lásce, proti níž neváhají použít prostředky hraničící s porušením zákona... Komedie téměř bez vtipu a pohled na ženy víceméně bez nadhledu...(10.10.2007)

 • Tommassi3
  **

  Naprosto geniální se mi zdá nápad natočit komedii o dietách, která je ve své podstatě také velmi dietní, což zřejmě buď svědčí o zálibě Florence Quentin v symbolice nebo o její snaze vyvolat v divákovi empatii a pocit účasti velmi netradiční cestou této doslova "hyperdietní komedie !! Čímž však výčet veškerých za zmínku stojících kladů Hladové končí, protože u tohoto snímku se člověk neválí smíchy po podlaze, ani se sem tam nezasměje, a tak se mu spíše jen ve tváři střídá lehký úsměv s mimikou údivu a zhnusení..;) Není to úplně špatné, ačkoliv hlavní hrdinka vypadá, jako by do role Bridget Jones obsadili Halinu Pawlovskou po menší liposukci, a všechny její přítelkyně mají IQ vařené zeleniny, pár podařených scének se tu přeci jen najde.. Mimochodem při pohledu na toho dietologa si říkám, že člověka vždy potěší setkání s odborníkem, co na první pohled vzbuzuje důvěru !! ;)(16.6.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace