Eurovision Song Contest 2011 (TV pořad)

Eurovision Song Contest 2011

Hudební / Soutěžní

Německo, 2011, 115 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

• Marek1991

Bolo to bláznivé, skoro ako vždy posledné roky. Bolo to veľkolepé, komerčné, no mínusy vnímam rovnako, ako som to napísal k ročníku 2012, kde neuspel náš spevák Miroslav Šmajda. Tu sa v nie veľmi dobrom svetle predstavilo naše ženské spevácke duo Twiins, kde sa ukázalo, že krása a dráždenie mužskej časti publika odhaleným telom a vykúkajúcim spodným prádlom, nie je podstata úspechu ani v megaafektovanej, umelej a vo svojej podstate dosť primitívnej zábavke plnej lobingu, akou je Eurovízia v súčasnosti. Opäť som si našiel piesne, ktoré sa mi páčili, ale ono je to všetko vlastne len taký komerčný pop a rock, prípadne bláznivý folk. Eurovízia má toľko chýb, že jej pozitíva akoby sa pri nich strácali, táto v Nemecku nebola výnimkou. Toho pocitu, že rozhodnuté bolo zrejme už dávno pred súťažou sa rozumnému človeku ťažko vyhýba.(22.9.2013)

Ako prehliadka hudobných štýlov z rôznych európskych národov je to zaujímavé...ale inak....(21.5.2011)

slaby rocnik slabsi nez minuly vetsina mych sympatizantu nepostoupila. pro ostatni proc tady pisete vysledky z finale :-( kdyztak je nejak oddelte nebo napist SPOILER(16.6.2011)

V 1. semifinále toho nebolo moc na obdiv. Nezáživné vystúpenia, a ani piesne neboli nejako oslnivé. Pravdupovediac po necelých dvoch hodinách od skončenia si vybavujem len veľmi malé fragmenty vystúpení. Ostáva mi dúfať že 2. semifinále ponúkne lepšie piesne, a dúfam v to aj kvôli slovenskému zastúpeniu ... [15.5.11] Po finále som sa rozhodol odpustiť väčšinu zlého, a vďaka skvelej show (svetlá, pyro a pod.) a niektorým výkonom idem s hodnotením hore. Niektoré vystúpenia boli fakt vynikajúce, a ľutujem že som nevidel 2. semifinále. Tak ako minulý rok aj tento rok vyhral môj favorit No.1 čiže spokojnosť nadovšetko. Takže o rok v Baku ... 1. miesto Azerbajdžan 221 bodov, 2. miesto Taliansko 189 bodov, 3. miesto Švédsko 185 bodov(11.5.2011)

• punk_zero

Dosť veľa favoritov vypadlo. Táto súťaž je oničom. To som si povedal aj pred rokom keď nepostúpila naša Kristína. Sračku ktorú spievali srbi a bielorusi prešli, ale holanďania, bulhari a ostatný vypadli.... Ach je to smiešne. Jedine čomu som sa potešil bolo vypadnutie turecka, preto dávam 1 hviezdičku :)(13.5.2011)

• Darckol

Čistá komercia, túžba a cieľ čo najviac šokovať, speváci čo ani nie sú spevákmi, ale akýmisi šaškami... Toto je už naozaj fraška. 1,0/10, lebo občas nejaký týpek predsalen prekvapí.(8.8.2011)

Azerbájdžán ani není v Evropě. Navíc byli v celým finále bezkonkurenčně nejhorším vystupujícím - v roce 2012 velkej bojkot soutěže. Uvidíme se v roce 2013, Eurovize.(15.5.2011)

Čo sa týka moderátorov, pódia, scény, Green room-u, svetiel jinglov a grafiky bezkonkurenčne najlepší ročník! Pri pesničkách to už bolo miestami cíteľne horšie, ale prvý dojem a hlavne "WOW EFFECT" perfektný!(3.7.2015)