Šest nezaměstnaných ocelářů sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Jó, ti tanečníci, co se tady svlékali minulý týden do plavek, ti jsou teda za vodou. A proč bychom to nezkusili taky? Ne jen tak ledajaké představení, opravdový striptýz - Do naha! Je fakt, že v partě není nikdo moc hezkej. Někteří z nás jsou trochu při těle, máme chatrné zdraví, jeden se pokusil o sebevraždu a dalšímu manželka otloukla o hlavu sádrového trpaslíka. Vlastně tím už nemůžeme zas tak moc ztratit! (Bonton Home Video)

jane1106

Ze začátku možná trochu těžkopádná a rozpačitá komedie, když se ale rozjede, opravdu stojí za to. Nevím, jestli jsem při sledování měla zrovna nějak vhodnou náladu, nicméně bavila jsem se skvěle. Originální námět, skvělý ,,teplý" soundtrack (HOT CHOCOLATE!;) a k tomu mí oblíbení sympaťáci Robert Carlyle a Tom Wilkinson na palubě? Úspěch zaručen! A na to jejich představení bych si s největší radostí koupila lístek. ()

Bozvav

Hořkobolná komedie o tom, jak může člověka marnost vlastního pachtění dohnat až ke krajnímu řešení. Vtopné to nebylo, za to smutné dost. Herci vcelku dobří, atmosféra výstižná. Lepší průměr. ()

Judas

Komediální lahůdka vycházející ze životní zkušenosti. Muži středního věku s rodinami i bez nich se snaží z bezvýchodné životní situace hledat cestu jakýmkoli způsobem, ať je jakkoli bláznivá. Nejdříve je to spíše v oblasti vtípku, ale pak nakonec vyhraje mužská hravost a jakási hrdost (dokážou to ostatní my tedy také). Není to ovšem komedie, která by sázela na klasickou komediálnost, ale na právě onu partičku, která je jakoby pravým protikladem oněch představ o striptérech. Nejsem sice ve středním věku, ale filmy tohoto tipu miluji. Možná právě, protože si my všichni muži uvědomujeme to, že i my tam jednou dospějeme. Proto filmů jako Dobrodruzi z velkoměsta, Oldschool nebo zítra se žením, si cením a považuji je za perlu, právě pro nadhled, se kterým se do těchto let musíme dostat. ()

gootchy

Je to tam! Napodruhé dávám ff. Skvělé postavy:), vychytaný příběh a okouzlující hudba vás nenechají chladným. ()

IvcaG

Nic proti britskému suchému homoru, ale tohle tento přápad není. Patra obyčejných chlapů s běžnými starostmi obyčejných lidí, kteří se rozhodnou pro jeden jediný striptýz. Příjemná oddychová komedie proč ne.. 70% ()

figliar

Miestami nevkusná a trápna komédia, ktorá má však aj svetlejšie chvíľky. Stojí na rozhraní medzi totálnou hlúposťou a príjemnou komédiou, pretože niektoré scénky mi prišli dosť od veci. No na jedno pozretie sa to dá vydržať. ()

merigieren

pár vtipů se povedlo, třeba jak z něho začaly lítat drobáky. JInak je to jen takový podivný příběh o chlápcích, co si chtějí vydělat peníze nahatým tancem a přijdou na to, že to není tak lehký a za slovem lehký se skrývá moře vnitřních pohnutek každýho z nich... ()

Evander

Za povedený závěr nakonec hodnotím 3*, ale jsou to jedny z nejslabších 3*, které jsem kdy dal. Po téměř celý film jsem byl přesvědčený o výrazně nižším hodnocení. Zviklal mne až závěr, který se mi opravdu líbil. Jinak bych zde zpochybnil i žánr, neboť téměř celý film je vysloveně tragédií (žánrem drama) a rozhodně ne komedií, a to ani hořkou. Neodpustím si ani kopnutí do stopáže, která se sice dle počtu minut může zdát velmi krátká, ale při sledování tohoto počinu, je tomu přesně naopak. Jinými slovy na hodině a čtvrt bych tolik hluchých míst nečekal. Děj se odvíjí velice pomalu a první polovina filmu je spíše utrpení než cokoliv jiného. Zdejší vysoké hodnocení nechápu. 52% ()

asentra

Tak nějak jsem si nemohla vybrat, co je tohle za žánr. Na drama to bylo málo dramatický, na komedii málo vtipný. Dohromady mi to nějak neštimovalo. Námět taky nic moc a poměrně nudné zpracování. ()

deepspace101

Vzhledem k tomu, že se děj točí okolo party chlapů, kteří se po krachu místních oceláren a ztrátě zaměstnání musejí vyrovnávat s ponižující životní situací a zkouškami vlastní hrdosti, nedělala jsem si naděje na víc než pár trpkých pousmání. Jenže jsem si neuvědomila, že tenhle film mají na svědomí Britové. A co čekat od lidí, kteří dovedou natočit sitcom, jenž se odehrává za druhé světové války (a dobrý!). Kupodivu mi nepřišel humorný ani tak nápad hlavních hrdinů začít se živit striptýzem, nevypadali koneckonců o nic více asexuálněji než napomádovaní svalovci, kteří jim posloužili coby inspirace, jako spíše úskalí striptýzového řemesla. Možná vás to nikdy nenapadlo, ale svléknout se může být opravdu věda. Zvláště pokud se o to snažíte se zapálenou cigaretou v ústech. ;-) ()

ZackSawyer

Smutná komedie, s velmi silným tématem sociálně-ekonomickým. Nejlepší scéna je při vyplácení dávek ;-) Reálně ztvárněná beznaděj partičky chlapů, co se snaží, já to oceňuji. Moc dobré. ()

Miki68

V záplavě stříleček a akčních filmů může tenhle film působit velmi osvěžujícím dojmem. Přestože jde o hořkou komedii, je to snímek, který přináší silný lidský příběh s pozitivním poselstvím, že naděje umírá poslední. Více si můžete přečíst v mé recenzi: http://www.arebes.cz/2013/10/17/donaha/ ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson