Šest nezaměstnaných ocelářů sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Jó, ti tanečníci, co se tady svlékali minulý týden do plavek, ti jsou teda za vodou. A proč bychom to nezkusili taky? Ne jen tak ledajaké představení, opravdový striptýz - Do naha! Je fakt, že v partě není nikdo moc hezkej. Někteří z nás jsou trochu při těle, máme chatrné zdraví, jeden se pokusil o sebevraždu a dalšímu manželka otloukla o hlavu sádrového trpaslíka. Vlastně tím už nemůžeme zas tak moc ztratit! (Bonton Home Video)

kanalek

Skvělá anglická komedie, která zvlášť v dnešní době "krize" a nezaměstnanosti na člověka zapůsobí.Všichni anti-hrdinové maj něco do sebe a člověk jim prostě musí fandit:) ()

JeffScylla

Nádhera. Jednoduchý, vtipný, opravdový, trochu hořký... Ale všeho přiměřeně. Normální lidi jak to známe ze života žádný nafintěný figuríny co spadli z měsíce. Sám jsem před lety absolvoval podobnou akci v Bechyni s Keramickou Pivní Perutí (i když to bylo jenom takové bláznivé předtančení) a musím říct že ty pocity hlavních postav vystihl Peter Cattaneo perfektně. No a Robert Carlyle má u mně předplaceno už z 51. státu. Bez speciálních efektů bez jediné mrtvoly a přesto... (nebo spíš právě proto). Po zemi jsem se neválel (moc) ;) ale velice příjemně jsem se pobavil. ()

ElKamil

Britské komedie já prostě můžu a pořád a pořád nacházím originální kousky. Do naha! sice neobsahuje gagy na každém kroku, ale když už se tam nějaký vtip objeví, stojí za to, že ano, pane Koni :). Ve druhé polovině jsem se sice trochu znuděně převaloval, ale finále bylo báječné, takže suma sumárum 75%. ()

Gilli

Jeden s mých nejmilejších filmů.Je velmi přirozený žádná křeč jak často vidíme v amerických komediích . Komedie s lehce tragickým zabarvením, skvělý anglický humor,vinikajíci herci.No prostě ***** ()

kverula

Šestice nezaměstnaných chlapíku z ocelářské čtvrti, které byste rozhodně nechtěli vidět do naha. Nemají perfektní těla, sebevědomí zadrhává a rození tanečníci zrovna taky nejsou. Jak ale jinak přijít k penězům, které potřebujete rychle a pokud možno bez větší námahy? Výborná hořká komedie, ve které pověstný britský humor sedí jak prdel na hrnec. ()

Tsuki003

Byť se to nemusí tvářit jako nějaký trhák, rozhodně to má něco do sebe. Celkem jsem se bavila, byla to i zajímavá sonda do života různých lidí, ale dost letem světem, což se dalo čekat ;) Je tam mnoho věcí, u kterých by bylo třeba jít do větší hloubky. Není to jen happyend, je to happy celý film. Ale přesně proto jsem se na to chtěla dívat, proto se mi to líbilo. ()

Klarkys

Hrůza! Celkem zajímavý námět je totálně zazděn výběrem herců. Chápu, že pohled na nahé amatérské striptéry měl být vtipný právě proto, že to byli obyčejní chlapi, ale mně se z hlavního hrdiny dělalo mírně šoufl. ()

jessic

Vzhledem k tématu vkusně natočená britská komedie se sociálními aspekty. Nedosahuje na Billyho Eliotta, ale určité styčné body sociálni kritiky tady jsou. Vtipná komedie, která mohla vznikout jen v Anglii a případný remake by ji zabil. ()

tomino28

Povedená britská komedie, kterých není nikdy dost. Pět nepravděpodobných kámošů se dá dohromady pro naprostou šílenost a je zajímavé sledovat je na cestě za dosažením jejich cíle. Musím zmínit hlavně scénu, kdy všichni společně čekají na úřadu práce ve frontě, ta je naprosto geniální a už dlouho jsem se u žádné tak nezasmál, jako tady! ()

Merenre

Musím říct, že je to fakt dílko, které si získá srdce diváka, a to skvělým humorem, vysoce sympatickým obsazením a příběhem, který byl ve své době ještě svým způsobem originální, a i když dnes už není, pořád je velmi zábavný, nápaditý a nenudí ani na chvíli. ()

PatrikP4

Rozhodně mě osobně bylo příjemnější Bez Kalhot s Tatumem... Tady mě nikdo nedokázal nadchnout hereckým výkonem... ()

Kozlowski8

Trochu nesourodá partička chlapů bez práce se rozhodla vyřešit svízelnou finanční situaci striptýzovým vystoupením... Vcelku vtipné dílko, kdy divák fandí těm několika pošukům, aby jim to vyšlo a je napnutý, jak to celé dopadne - přestože je to vlastně od začátku jasné. 65%. ()

PTuranyi

Výborná komédia o partii zúfalých nezamestnaných, ktorí sa rozhodnú zarobiť  peniaze stripízom. Okrem samotnej zápletky doplňujú zábavu samotné charaktery postáv, ktoré sú rozmanité, no všetci majú rovnaký problém - nevedia si zohnať prácu. Produkcia je výborná a herci svoje postavy hrajú veľmi dobre. Od Roberta Carlyla stelesňujúceho večne problematického týpka podobne ako v úspešnom Trainspottingu až po Marka Addyho v úlohe tučka Davea. ()

Treble

No zábava to je. Na jednu stranu celkem smutný a na druhou moc veselý. Místama vtipný a trochu vykrádačka Rockyho v určitým ohledu... ()

Valigar

Ač by tento film tématicky měl být pro ženy a homoseuály (svlékání mužů) tak se mi velice líbil. Obzvláště nápad, jestli mohou 30-ti až 50-ti letí muži, kteří jsou nezaměstnaní a jejich těla nepatří zrovna k těm nejvypracovanějším, dělat pánský striptýz pro "náročné" mužsko-ženské publikum... ()

parabella

haha tak tento film ma dostal uz len preto ze bol uleteny. ved nie je celkom normalne ak nejaki pochybni chlapici chcu byt striptermi. no podarilo sa a bolo dobre aj pekne :D ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson