Šest nezaměstnaných ocelářů sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Jó, ti tanečníci, co se tady svlékali minulý týden do plavek, ti jsou teda za vodou. A proč bychom to nezkusili taky? Ne jen tak ledajaké představení, opravdový striptýz - Do naha! Je fakt, že v partě není nikdo moc hezkej. Někteří z nás jsou trochu při těle, máme chatrné zdraví, jeden se pokusil o sebevraždu a dalšímu manželka otloukla o hlavu sádrového trpaslíka. Vlastně tím už nemůžeme zas tak moc ztratit! (Bonton Home Video)

P@\/EL

Povedená komedie, která sice neoslní kvantem srandovních scének a hlášek, zato ale nabídne velmi silný a působivý příběh. Jako najde se tu pár situací, kterým si upřímně zasmějete, ale ten příběh se sociálním námětem zde hraje hlavní roli. Zprvu jsem si myslel, že se budu muset celou dobu dívat na škaredé, chlupaté, nahé chlapy, ale byl jsem filmem příjemně překvapen. Prostě si nehrál na žádné trapárny a dal vyniknout charakterům postav. A ten konec prostě: "Do naha!" ()

apolite

Je to jedna z mála komédií ktoré som ani nemal chuť dopozerať do konca. Dopozeral som no oľutoval som. Anglický mierne priteplený, suchý, nudný až depresívny humor ma proste neberie. Je to urobené v roku 1997 ale vyzerá to tam všade akoby v 1986. Mne to prišlo vtipné sprepáčením asi ako britský kráľovský ťaví prd. ()

DejnaDee

Tak tato komedie se mi opravdu líbila, typický britský humor, film měl náboj i šťávu, byly v něm k shlédnutí vydařené scény a podařil se i výběr herců k jednotlivým postavám, moc jsem se bavila. ()

Tomulka

Lehce hořká komedie,která je takovou přirozenou zábavou. Sice se u této komedie moc nepopadáte za břicho smíchy, ale zábava je to moc dobrá i na opakované shlédnutí. ()

J. K. Lister

Líbí se mi nezávislé filmy a filmy jako např: Do naha!, Dohola!, Rozstřel, Amores perros, ... beze sporu patří, vyplňují naše nitro neboť jsou nekonvenční, mírný nadstandard, které většina omezených lidí bere za blbost. Líbí se mi v nich jejich bezprostřednost, rozličné názory postav, kde každá z nich ukazuje vlastní svět v současné naší realitě, kterou se snažíme přežít. ()

Hanquita

Úžasná britská komedie, která nikdy neomrzí. Nejlepší na ní je její silně sociální podtext. Je to prostě film o partě loserů, kteří se ne vlastní vinou ocitli v nelehkých podmínkách, z nichž se všemožně snaží vyškrábat ven. Nakonec se nejuskutečnitelněji jeví dost zoufalé řešení, k němuž nikdo z nich nemá ani ty nejmenší předpoklady... Skvělý film plný hlášek a fórků, které by se přesně takhle mohly odehrát i ve skutečném životě. Civilní a přitom nádherně ujeté. ()

sarianna

Skvělá komedie, u které se vždycky pobavím. Téma filmu je originální a co je největší přednost, je zpracováno decentně a vtipně. Umím si představit, že by to klidně mohlo dopadnout jako americké béčko. Nicméně nestalo se a je to nadčasový film. P.S. Robert Carlyle je jako vždy skvělý. ()

Linsang

Tak tento film můžu v kteroukoliv roční dobu. Viděno mnohokrát a stále se královsky bavím. Výbuchy smíchu po prvním shlédnutí vystřídaly během častých opakování lehké úsměvy, které patří k něčemu důvěrně známému a stále milovanému. Taneční choreografie neomrzí a při scénce na úřadě práce mám pokaždé chuť si stoupnout do řady a tančit s nimi :-) Scéna tanečního konkurzu? No comment :-))))) ()

Loganberry

Sheffield už opravdu nežije průmyslem (taky jste se v zeměpise učili, že jsou zde velké ocelárny? Jsou, ale od padesátek se tam prohání holubi a krysy), jak se nám upoutávka na film snaží vsugerovat. Co se mužské role týče - ta zde neexistuje také, fakt sorry, že beru iluze, drahý příznivče tradiční mužské role. Teplouši a mužatky, kam se Helgy a Gertrudy hrabou, to je to, co nám současná Anglie může nabídnout. (No dobře, dobře, Sean Bean, ale toho nechal Joffrey popravit na konci první série!) ()

BlackVelvet

Za mne jasnych 5 hvezd. Podle mne cisty Britsky humor, ktery ne kazdemu musi sedet. Nicmene priznejme si, ze v CZ by se toto asi nenatocilo, dle mne na tohle maji Britove proste vetsi nadhled, schopnost sebeironie a i z lechtiveho tematu neudelat nic oslizleho, nicmene celkem mileho. Muzske nahoty ne zrovna vypracovanych tel je tu opravdu dostatecne, nicmene neprebije to pribeh, neni to samoucelne, nepusobi to nucene a tak nejak cele to prekvapive i pres docela sileny napad a tema filmu sedne. Asi sem moc odkojena Britanii proste :) ()

Teen.AGE.r

Na svojí dobu určitě svižná a vtipná komedie, která tak trochu bořila ledy, ale dnes už to není ono... Ano párkrát jsem se zasmál (nejsem fanoušek anglického humoru), ale jinak nic. Na to, že je to žánrově komedie, to bylo slabé. Lepší 3* ...70% ()

lvi_psouk

Nádhera! Navic ještě umocněná faktem, že jsem pracoval přímo pro ocelárnu, v níž se děj odehrává. Takže mi Angláni popovídali, co a jak, přestože už jich byla jen hrstka z původních počtů... Záměr pár obyčejnejch chlapů vydělat pár peněz i za cenu totálního ztrapnění mě dostal do kolen... ()

Himbajz

Je to inteligentní. Vtipné samozřejmě také. Ale hlavně inteligentní zábava. Což je zvláštní říci, když se dělníci svlékají :-) ()

Royaldell

Celou dobu to byla taková lehce nadprůměrná komedie o týpcích,kteří prostě nemají peníze, a tak se dají na striptýz. JENOMŽE ten konec byl tak hilarious a fantastickej,že prostě nemůžu jinak. Smála jsem se jak blázen,fakt žejo. Jo a výběr hudbičky skvělej! ()

TheKleofa

Něžně a citlivě natočená komedie o dost hořkých věcech. Upřímně jsem se zasmála a upřímně ocenila filmařinu i herectví. ()

Kubasino

Takové to, když sledujete film a čekáte nějaké finále ve stylu Hollywoodu a najednou jedou závěrečné titulky. Příjemný film, zajímavá atmosféra a vkusný humor. Skvělý casting k tomu. Možná se to nedostane na můj pomyslný filmový Parnas, ale dobrá zábava to byla. ()

Thalin

Skvělá bláznivina. A hlavně přirozená a nevyumělkovaná, jak je tomu teď u podobných filmů. Britské prostředí i humor tomu dodávají atmosféru a jednoduše to baví. ()

BONOBON

Zbytečně přeceňovaná komedie, která je sice poměrně originální, ale nijak zvlášť zajímavá a už vůbec ne zábavná - prostě britská... ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson