Ryan Varrett (Steve Austin) byl policistou, dobrým policistou s vyznamenáním, se kterým si osud ošklivě zahrál. Stal se svědkem popravy své manželky a dítěte, a nechybělo mnoho a mezi živými nebyl ani on sám. Z výpravy za pomstou svých nejbližších se stala obsese, kterou lze jen stěží potlačit. Když se dostává na stopu posledním vrahům, přijíždí do města Hope, jemuž nevládnou policejní složky, nýbrž Drayke (Danny Trejo) a jeho násilnický gang motorkářských překupníků, The Circle. Ten si s Raynem chystá brzy vyřídit účty za vraždu Drayekova bratra Rexe (Noel Gugliemi). Celou situaci začínají komplikovat federální složky, pomstychtivý syn zavražděného zkorumpovaného šerifa a Darcyin (Serinda Swan) únos, díky němuž se Rayen pouští proti celému gangu na jejich vlastní půdě. (Conspi)

Mrkvič

Docela jsem si celý film užil, ale konec už byl fakt jak z wrestlingu. Navíc má být důstojným soupeřem Austina Danny Trejo? Docela výsměch. Jinak strašná kamera v akčních scénách a problém mizerných filmařů - vše co nezabírá kamera neexistuje a tím pádem zdrojem tupých lekaček, překvapení, plížení atd. To je prostě ubohot. Nebýt ale toho konce, dával bych hvězdičky 3, protože jsem se přes to všechno slušně bavil, a pohled na drsného obrovského Steve Austina v takovýchto rolích vždycky potěší. ()

Johnny.ARN

Niekedy sme mali segalovky, teraz máme austinovky. Ďalšia videofilná B-čkovina s dvojmetrovou, hrubokrkou obludou Austinom, ako neľútostným pomstiteľom, ktorý na vlastnú päsť vykonáva spravodlivosť. Jediný rozdiel je v štýle boja, inak je to stále o tom istom. A Trejo sa konečne poriadne pobil. 2 z 5 ()

ywo666

Ha prvý komentár. Dám tri hviezdičky aj keď je to v lepšom prípade akčné béčko v horšom prípade akčné céčko. Austin je drsný borec. Lochlyn Munro je neuveriteľný ksicht, ktorý ma vždy poteší. Dany Trejo sa na staré kolená zbláznil a v 67 a s telom poznačeným dlhodobou drogovou závislosťou sa tu hrá na drsňáka. Ale celkom mu to ide. Vlastne je asi najzaujímavejšia postava filmu. Takže tri hviezdy za slušného klaďasa aj záporáka. Ostatní len křoví. MMA zápasník Keith Jardine tu nepredvedie nijaké slušné bojevé umenie a jeho bitka s Austinom nedosiahla potenciál. ()

Trustme

Rychle, rychle pojďte se podívat! Sedmačtyřicetiletý, 1,88m vysoký a 115kilo vážící Steve Austin se mlátí se sedmašedesátiletým, 1,70m malým a 78kilo lehkým Danny Trejem!!! Rozvážná síla versus úskočné otrlé stáří. Golem proti goblinovi... DíVíDíčkový Recoil je výpěstek křížený z akčních filmů okolo let 90tých (seagalovky) a westernové symboliky - pomsta, souboj, podivné město okupované bandou hrdlořezů (zde motorkářů). Typičnost a klišé tu vyskakuje, takřka z každého okýnka. Osamělý mstitel hláškující mezi mlčením, vozící se v americké káře z let 60tých, žena jako pojítko mezi hrdinou a záporákem, cesta přes pohůnky až k zlověstnému bossovi. Nic nového pod sluncem. Přesto musím pochválit Steva Austina, že v jeho podání je Ryan Varrett sympatickým, rázným kolodějem, který hraje přesně to, co se očekává od muže jeho váhové kategorie. Danny Trejo hraje opět sám sebe. Pro ty z vás, kteří si jej neumíte už představit bez mačety, připravil malé překvapení a ve finálním souboji sahá nikoli po očekávané a nabízejíci se mačetě, ale po zahradním srpu, čímž rozšiřuje svou bojovou paletu zbraní z řad zahradnických kultivátorů. Hovoria mu záhradník... ()

kenkaku

Charakterní herectví se od Austina čekat nedá, tedy jde přesně o film dle očekávání. V mnoha ohledech jde o "to lepší" i přes celkem podprůměrně natočené pěstní souboje a obvyklé nelogičnosti (samopaly se zásadně nechávají ležet u mrtvol - i když ti co ještě dýchají jsou v přesile... Austin si vykračuje během "akce" jak v parku... zachráněné rukojmí vede před sebou... atd.). Takže z filmu člověku doslova zle není, ale že bych se musel dívat 2x? To asi ne :) ()

sedm.1

Zhruba asi tak po půl hodince jsem byl z Recoil tak znechucený, že jsem začal přemýšlet, zda-li to vůbec dokoukám. Celé to bylo neskutečně špatně natočené, akce žádná, děj nulový, zpracování televizní, prostě čistá hrůza. Postupem času ale film začal nabírat jistou úroveň, zápletka se přeci jen začala hýbat a dávat jistý smysl, tvůrci též konečně započali využívat obsazení Steva Austina, což znamená, že nahodil pár svých nasraných ksichtů a dokonce představil i své zabijácké pěsti a čím víc se Recoil blížil ke konci, tím víc vše nabíralo na obrátkách, začalo mě to bavit a třeba úplně závěrečná nakládačka mezi Austinem a Trejem byla vyloženě výborná. Ono vůbec celá akce nebyla nějak špatně zpracovaná, spíš naopak, byla přehledná, poměrně drsná, rány nekompromisní, prostě škoda jen, že se tvůrci rozhodli dát fanouškům béčkové akce ono koření skutečně až ke konci, protože minimálně první polovina filmu byla vážně hodně velká sračka o ničem. A jen tak mimochodem, u filmů se Stevem Austinem jsem si všiml takové maličkosti, že má fakt velké štěstí na opravdu moc pohledné a sympatické herečky, což u této produkce není ani trochu zanedbatelný fakt. Každopádně, Recoil patří v Austinově béčkové filmové kariéře spíš k tomu horšímu, když se ale divák prokouše úvodní vážně nudnou půlhodinkou, nakonec se přeci jen dočká snesitelnější zábavy a i slušné akce. ()

666Carnage

Akční film, který je pouze strohým a směšně se snažícím kouskem zapůsobit. Byl to příběh o pomstě ale ne ve filmu ale na divákovi. Potencionál Steva Austina byl hodně nevyužit akorát se tvářil furt stejně, mluvil nasraně a dělal ty samý pohyby. Stejně tak je na tom i Danny "Machete" Trejo, který je takový frajer , že hraje v 30 filmech ročně :D Ale musim uznat, že ve finální bitvě kde si Danny může vybrat zbraň a zahodí mačetu a vybere si srp jsem se zasmál. Je to slabé Béčko, které ale nijak neurazí a pokud si chcete dát film, který by asi tak před 15 lety byl docela zajímavá podívaná, tak se mrkněte. Dnes je to ale jen pouhý brak, který bude brzo zapomenut. 20% ()

AdamesWWE

[6/10] Recoil je skôr akčný thriller, ako akčný film. Film má veľmi dobrý, klasický námet a tým sa mi podobá ako film točený v 80. - 90 rokoch, čo je len dobre. Steve Austin, bývalý policajt sa vráti do malého mestečka aby pomstil smrť svojej rodiny, no mesto ovláda gang na čele s Dannym Trejom, ktorý je jeho hlavný cieľ. Priamočiary príbeh, ktorý sa na nič nehrá a pôsobí naozaj dobre. Austinovi táto úloha mimoriadne sadla a drogami prežratý Danny Trejo hrá svoju rolu hlavného záporáka prekvapivo dobre, až by som povedal že jeho postava ja najzaujímaveľšia z celého filmu. Aj vedľajšie postavy sú sympatické, páčil sa mi Lochlyn Munro ako agent FBI, zaujímavú úlohu hral aj Patrick Gilmore a postavy z Trejovho gangu mali zaujímavé obsadenie, dôveryhodní drsní chlapi. Ukáže sa tu pár dobrých výbuchov, čo poteší. Austin väčšinou likviduje protivníkov drsným bitkárskym spôsobom, žiadne lepšie bojové umenie sa tu neukáže no aj tak pôsobia bitky dosť dobre. A Danny Trejo v bitkách pôsobí ako-tak dobre, snaží sa hrať. Takže v rámci možností film pôsobí akčne, akurát škoda, že finálny súboj Treja a Austina nebol nejak lepšie prepracovaný ani po choreografickej stránke, ale opäť tu je drsnosť a krv, takže tým sa snaží režisér zakryť jednoduchosť posledného duelu, ktoré mohlo vygradovať oveľa lepšie. A pridať do filmu pár prestrieliek, tak by z toho film výborný thriller. No aj tak z mojej strany vládne spokojnosť. Recoil je dobrý akčný thriller, ktorý ma pobavil. ()

Lefty86

Typické, jak se s oblibou říká, akční béčko dnešních dní. Občas mi některé inteligentní dialogy připomínali Seagalovo filmy. StoneCold je tvrďák a do role se hodil, v bitkách byl chvílema neobratný, hold Adkins z něj jentak nebude, jeho přednosti v bitkách jsou jinde, ale když došlo na údery pěstí bylo vidět že udeřit umí. Trejo ve své typické póze, herec to žádný extra není ale ksicht na to prostě má úžasnej. Nečekal jsem žádný skvost a dostal to co v danou chvíli chtěl. 60% ()

Wancohoff

v pohode beckova oddychovka ktora stavia a hlavne pada na pestnych subojoch. boli fakt hrozne. v style poslednych segaloviek... ()

mourinho

Pohodové akční "béčko" se všemi klišé, co k tomu patří. Věděl jsem do čeho jdu, tak přeci nebudu lamentovat. A Trejo je borec. ()

Hapretor

Zde je Steve Austin novodobý Bud Spencer. Terence Hilla by mohl nahradit s přehledem Steven Seagal - viz Maximum Conviction. Tohle je škoda času. Danny Trejo si zahrál "životní" roli v "Machete", kde stejně stojí za pendrek stejně jako děj celého filmu a v tomhle je už trapný přímo "grandiózně". Mám obavu, že od projekce "Expendables" odstartoval trend tzv. Action Grandpa Movies, kde je ukázáno vše, jen ne to, co by kvalitní snímek měl mít. Uvidíme jak dopadne očekávané "Sabotage". ()

Acrobat odpad!

Škoda, že tu nie je zmienený skladateľ pretože ten jediný si tu urobil výraznú nadprácu. Miestami pri zbytočných dialógoch som pre jeho hudbu myslel, že sledujem nejakého Soderbergha. Ináč je to klasika. Tupý naúknutý antiherec s jedinou pózou celý film na nepravdepodobnej ceste veľmi nepodarenej pomsty, kde mu akési piliere budú robiť ako inak - slečna ktorej zomrel muž, dobrý, zlý policajt a agent FBI, ktorý samozrejme nemá dôvod zatknúť ho. Súboje sú kvôli svalom toporné, pomalé bez zmyslu a choreografie. Niektoré scény nevedú nikam, pričom s rozpočtom pár stoviek tisíc eur urobíte iba jeden výbuch, avšak bez tlakovej vlny, lebo Austin si v pokoji odkráča a nič. Flashbacky ako ospravedlnenie jeho cesty sú v početnom množstve, pričom je to nuda. Zabúdate po každej scéne, prečo je ten taký, prečo je to onaké. Každý má zopár fráz, nezačne sa biť bodať hneď, prednesy zo 4. cenovej kategórie musia byť. A ešte niečo. Samozrejme sa na miesto dopravíte americkým "bourákom" ako z amerického sna. Nikdy mi ho nikto neukázal ani nepovedal čo to je, možno preto som film ako skvost nepochopil. (videné 17.01.2020, Filmplus archív) ()

Nix

Tak tohle se teda nepovedlo. Hrozná nuda. Pomalé, divné, snaží se to hrát na vážnou notu, tady Austin nezazářil teda. A Trejo jako největší zabiják? taky mu to nežeru. Příběh je ohraná písnička dokola která nenabízí nic nového. Dycky každej herec musí mít aspoň jeden film, který stojí za nic. ()

beso74

Dve - tri podarené hlášky, súboje, pri ktorých je vidieť maximálne tak tretinu tela bojujúcich, rýchlosť filmu pripomínajúca plne naloženú tatrovku snažiacu sa vyšplhať na Kriváň a nudný dej pozostávajúci z presunu Steva Austina z bodu A do bodu B ničiaceho svojich nepriateľov bez toho, aby mu čo len vlások na hlave skrížili, aj keď to posledné je akosi vďaka jeho štýlovému účesu praktický nemožné. Nič menej a nič viac... ()

windows

Totálně podprůměrné béčko, ještě horší než sledovat průměrný zápas II.Gambrinus ligy. Steve Austin opět ukazuje, že jen na břečkové bijáky se jako vazoun s respektem hodí... Danny Trejo hrůza. Klasický děj s krutým osudem policisty, který jde po pomstě. Odporná doprovodná hudba s mizernými hereckými výkony. Ztráta času, lidi! ()

vieriX

Steve Austin se v cestě za pomstou vydá zabít všechny z motorkářského gangu, kteří popravili jeho rodinu. Vyloženě s nikým se nesere a jde si tvrdě za svým. Takových filmů už byla spousta ale je tu Steve Austin který je korba jak hrom. Nikomu zhlédnutí rozhodně neublíží a já jsem byl spokojen. ()

MrMir

Pamatujete na Buda Spencera a jeho scény, kdy se na něj navalí 10 chlapů, on udělá "uheee" a 10 chlapů letí vzduchem v téměř dokonalém kruhu kolem něj? Tak to přesně uvidíte v tomto filmu :o) Jinak Austin je herec ja víno. Tak prkený výraz neměl ani Jean Claude v Cyborgovi, bitky působí jako zpomalené záběry z nějaké arkády a Danny Trejo jen nabroušeně křivý hubu namísto pořádného cool nářezu. No přežijete to, "uheee" vám utkví v paměti, ale jinak strašně promarněný potenciál (mohlo to být nové Komando :o( ()