Ryan Varrett (Steve Austin) byl policistou, dobrým policistou s vyznamenáním, se kterým si osud ošklivě zahrál. Stal se svědkem popravy své manželky a dítěte, a nechybělo mnoho a mezi živými nebyl ani on sám. Z výpravy za pomstou svých nejbližších se stala obsese, kterou lze jen stěží potlačit. Když se dostává na stopu posledním vrahům, přijíždí do města Hope, jemuž nevládnou policejní složky, nýbrž Drayke (Danny Trejo) a jeho násilnický gang motorkářských překupníků, The Circle. Ten si s Raynem chystá brzy vyřídit účty za vraždu Drayekova bratra Rexe (Noel Gugliemi). Celou situaci začínají komplikovat federální složky, pomstychtivý syn zavražděného zkorumpovaného šerifa a Darcyin (Serinda Swan) únos, díky němuž se Rayen pouští proti celému gangu na jejich vlastní půdě. (Conspi)

johnsnow

Príbehovo ešte ok, ale ono akcia tu stojí za deravý groš a dovolím si povedať, že Trejo ktorý je od Austina 20 rokov starší, tu aj za použitia dubla predviedol viac než Austin sám. ()

a0001 odpad!

Ďalší "americký" shit, tentokrát z Kanady. Typický príbeh "amerického hrdinu" túžiaceho po pomste. Otrasný dej, ťažkopádny "golém" s tučným bruchom ktorý "vybúcha" a rozhádže celý gang. Naivné, hlúpe, lacné.. To sú hlavné črty tohto filmu. ()

DonBraso

Film se zastavil pro mě někde u prostřed a tam taky zůstane.Stone Cold Steve Austin v jeho dalším dežavů,kdy z wrestlingu si to rozdá s Danny Trejem,už je um hodný béčkových svalů.To,že se to snaží být někdy až moc cool,je velká chyba,nevadí mi jednoduchá šablona,ale ty bitky těch pár to bylo hrozný,kdy se tam narvali nějaký zpomalovací efekty,do toho hudba bez vyznamu a koordinace pohybů děs běs.Ono samo o sobě když jsem nakousnul jméno Steva z wrestlingu,je lepší si pustit film Stone Cold(Studený jako kámen),kde aspoň gang byl vykreslený parádně.Tady je to jenom Steve jde,projde,máchne,udělá tvář a zas jde do druhý scény.Přesto všechno,je to koukatelný film,který vyloženě nenasere.50% ()

VanBradley89

Je to mezi dvěma a třema. Dvě jsou málo, tři zase moc :), takže dvě a půl*. Na každou slušnější scénu nebo hlášku, připadne spousta nelogičností, který mě osobně odtrhávali od příběhu. Hodně se mi líbil soundtrack a hlavně zajímavý závěrečný souboj na férovku. Do očí bych to Dannymu nikdy neřekl, ale myslim, že ve skutečnosti by si proti Austinovi ani neškrtl:) ()

Domas88

Akcni...a tady mi to staci a to bohate :) a Austin jako kladas? mu to jde tak i tak a to same i Trejo :) super cili.... krasna :) ()

pirate

Normální akčňák, ve kterém se jako obvykle Steve Austin tváří pořád stejně drsně, přičemž opět poznáváme, že to není žádný herec, ale kus chlapa, který je schopný zabít deset chlapů najednou. Proti němu stojí Danny Trejo, který se netváří o nic moc lépe, ale berme film jako jednoduchý akční béčkový nářez, v němž se sejdou dva poměrně známí chlápci. 60% ()

zekon

Ach jo. Viděl jsem po sobě toto a Bullet to the Head. Chtít dělat 80. akčňák a opravdu to s umem natočit je sakra rozdíl. Tož toto né teda. Otřesná nuda s trapnýma výstupama. Ani Trejo ani Austin ničemu nepomohli, naopak, toporné postavy. ()

Zemaister

Klasickej akčňák, ohromnej Austin co zabíjí už pohledem. Škoda těch akčních scén, které jsou slabší a posledního souboje Austin vs Trejo.. Poloviční Trejo a hlavně podstatně starší má svést vyrovnaný souboj s Austinem? No jako vtip dobrý :D Jinak na zabití času dobré, ale už bych si to znovu sám od sebe nepustil. ()

smalldevil

50% Béčko jsem čekal, béčko jsem dostal. Příjemný večer s filmem, který není otravný. Ovšem to co vidím zde nahoře v popisu obsahu a obsazení, to jsou zblitky. Conspi ten film snad ani neviděl a nebo byl u toho sjetej jako prase, že si z toho udělal svůj filmes. :-))) Ta poslední věta je fakt karamelka. Jediná pravda v ní je, že tam hraje Serinda Swan, což je zároveň jediná zmínka o této buchťandě, která patří ve filmu mezi hlavní figurky pro rozptýlení diváka a patří na (nejpozději) třetí pozici v obsazení "Hrají:". Takže závěrem co říct...snad jen: nešňupejte u filmu, jinak z něj budete prd vědět a dejte si raději jogurtové mléko jako já. ;-) A pokud už si dáte do nosu, tak o filmu nevyprávějte, ať nemícháte jabka s kaštanama. Ještě že jsem viděl film dřív, než zdejší popis, jinak bych si myslel, že ho předělali a že jsem byl podveden jinou verzí. :-))) ()

hajner

Prekvapujúco som k tomuto filmu necítil odpor ale som sa celkom zabavil. A nevadili mi ani tie tupé ksichty a jednoduché dialógy. ()