Kurýr pracující pro místního mafiánského šéfa musí doručit záhadný balíček, zatímco jej pronásleduje skupina neobvyklých gangsterů. (oficiální text distributora)

George Stobbart

Príjemný, do tmava vyfiltrovaný akčák o mafiánskom kuriérovi (Steve Austin), ktorý dostane na oko jednoduchú doručovaciu prácičku, z ktorej sa však vykľuje boj o holý život. O príbeh tu ale samozrejme moc nejde, takže je vskutku primitívny; na úrovni Direct-2-Video 90. rokov, hoci vo finále divákovi ponúkne aj malý pseudo-zvrat. Austin je v hlavnej úlohe fajn, aj keď to tradične neťahá sám a spoločnosť mu robí Dolph Lundgren, ktorý tu síce nemá priveľa scén; no keď sa objaví, ako zvyčajne si ukradne všetku pozornosť. Jeho úloha je síce záporná, no oproti takým Universal Soldier či Johnny Mnemonic stále pôsobí skôr kladne. Ale bolo to fajn - až na zdĺhavejšiu prvú polovicu a nudné vedľajšie postavy to išlo ako malo; fajn bitky, fajn lokácie, prestrelky a občas nejaký ten vtip či hláška. Škoda, že záverečné zúčtovanie Steve vs. Dolph bolo slabšie a kratšie než by bolo vhodné. ()

Lateef

Když se na akční film, který trvá devadesát minut, díváte skoro 8 hodin, protože na každých pět minut stopáže připadá dvacet minut regenerace, tak bude asi něco špatně... mě už tyhle filmy nebaví... Austin je totální neherec a v soubojích vyznává styl ´ulicedó´ - prostě každýmu naloží deset ale naprosto stejných ran pěstí... opravdu inovativní a vůbec ne nudné... Lundgren vypadá a působí unaveně, staře, chce něco předvést, ale spondylózu nezastavíte... souboje vlastně nestojí skoro za nic, choreografii by zde dal dohromady průměrný návštěvník páteční diskotéky, navíc kamera a střih opět dodávají celé scéně ´výživné´ hodnoty. Shahlavi má dobrej záporáckej ksicht, ale to dávno víme, ostatní herci nestojí za řeč. Dějově nulové. Ve spoustě scén, kde se střílí, absolutně nechápu konání zúčastněných postav, míří úplně jinam nebo se prostě nechtějí zastřelit, já fakt nevím. Už si to nepustím nikdy znovu, jedna hvězdička vyjadřuje, že v dnešní době natočit takový film není krok vpřed, ale velkým skok vzad... nechci sledovat nudné, zdlouhavé a absolutně podprůměrné akční filmy, to fakt ne... ()

Segrestor

Jsem si říkal, o čem asi tak film bude, když se jmenuje Package. Došlo mi to hned. Nějaká pakáž se totiž marně snaží srazit na kolena Steva Austena, vyhazovače z klubu, který dostal neobvyklý úkol, doručit cosi tajného od jednoho mafiána druhému. A protože je to poslední skaut, opravdu se snaží. Skauti ale byli patrně i tvůrci, neboť se jim podařilo do filmu vtěsnat kýbl takové nudy, že se to chvílemi vleče jako tejden před vejplatou. Je to ku škodě. Mohlo se jednat o velmi vyjímečný snímek, když už nechali proti sobě nastoupit Austina, Lungrena a toho atleta z Yip Mana, Darrena Pohlavního. Snímek potěší místy velmi brutálními a syrovými akčními souboji, ale nabízí i nesourodý styl vyprávění a z toho vznikající lapsy a nudu. Lepší trojka, ať maj děcka radost. ()

sniper18

Je to nadpriemerný akčný film so Stevom Austinom v hlavnej úlohe. Má celkom dobrý príbeh o schopnom vymáhačovi dlhov, ktorý od svojho zamestnávateľa dostane za úlohu doručiť balíček k jednému vplyvnému zločincovi, lenže o ten má záujem aj jeho konkurencia a tak sa vymáhač dostane do problémov s množstvom najatých zabijakov, no balíček chce doručiť za každú cenu. Spracovanie je celkom slušné, film sa síce väčšinu času nesie v takom pomalšom tempe, prakticky až hodinu času som mal pocit, že sa to len rozbieha, ale filmu to prakticky vôbec neškodí, pretože neakčná výplň je na pomery typu filmu až prekvapivo kvalitná. Nie je to ten najpriamočiarejší typ akčného filmu, v ktorom hlavný hrdina čelí jednej organizácií, ale strán je tu viac, pričom každá má vlastné ciele a ani jedna mi nevadila a navyše je tu množstvo dlhších dialógov, z ktorých viaceré dej výraznejšie neposúvajú, ale napriek tomu mi vôbec nevadili, pôsobia prirodzene, takže som sa ani na okamih nenudil a po tej hodine sa to už slušne rozbehne a táto časť sa mi aj z celého filmu páči najviac. Akcie je tu pomerne dosť a som s ňou pomerne spokojný. Súboje sú dobre natočené, konečne je kamera v správnych vzdialenostiach, strihov je ideálne množstvo, takže až na situácie, v ktorých sa snažia zakryť prítomnosť dabléra je to úplne bez problémov, navyše som spokojný aj s výberom prostredí, ale pri súbojoch trochu zamrzí očakávane jednoduchá choreografia, Austin používa prakticky len päste a jeho protivníci okrem nich len pár obyčajných kopov, podobne sú na tom aj prestrelky, ideálne natočené, ale chýbajú lepšie nápady alebo aspoň väčší počet zabitých, navyše to mohlo byť aj o niečo drsnejšie, hlavný hrdina mi miestami pripadal až moc slušný, napríklad protivníka bije rukou, v ktorej drží nôž, ktorý ale nepoužije a ešte pár podobných situácií. Takže celkovo sa na akciu dobre pozerá, žiadne výraznejšie zápory neobsahuje, ale zároveň to nie je nič, na čo by som si spomenul po dlhšej dobe. Ale najlepšia je asi celá situácia pri pokuse o vypočúvanie, ktorá ako jediná obsahuje aspoň jeden slušný chvat, no aj ten má na svojom konte len postava mučiteľky. Herecké obsadenie je na tom dobre, Steve Austin síce nemá na klasikov deväťdesiatych rokov, ktorých pozerávam radšej, ale aj tak je to sympaťák s obstojnou motiváciou, len ako som spomínal, mohol byť o niečo drsnejší, k tomu Dolph Lundgren, ktorý má síce len tri dlhšie sekvencie a v akcii toho moc nepredvedie, ale nemilosrdného zabijaka s psychopatickými sklonmi opäť zahral dobre a bavil ma hlavne v scéne, v ktorej rozpráva o mučení a v priebehu hrá Beethovenova Polnočná sonáta. Ale potešia aj zvyšní záporáci, obzvlášť Darren Shahlavi a ani vedľajšie postavy mi nevadili. Réžia a technická stránka sú na pomery akčných videofilmov výrazne nadpriemerné, už len zaujímavé úvodné titulky napovedali, že toto bude vyššia úroveň to sa aj splnilo. Takže síce vyššie hodnotenie nedávam, na to by som potreboval buď nejakého svojho obľúbenca v hlavnej úlohe, alebo aspoň obsahovo zaujímavejšiu akciu, ale aj tak som dosť spokojný a zo všetkých týchto Austinových videofilmov posledných rokov je tento rozhodne najlepší. 65% ()

Jara.Cimrman.jr

Tommy je sympaťák, ale skrývá v sobě několik zvířat. Předně vypadá jako medvídek, ale když bojuje, tak dost připomíná slona v porcelánu a rychlost jeho nasteroidovaných paží je velmi blízká tempu šnečího šampióna. Také je neprůstřelný, ale mě zkrátka víc bavil Němec se svými účelným stylem boje a přípravou vitamínově vydatných koktejlů. Jinak je to však pouze křišťálově průzračná akční blbost, jejíž největší předností je to, že si na nic jiného nehraje. ()

• Pri prestrelke v reštaurácií drží Nemec (Dolph Lundgren) zbraň v ľavej ruke. Pri zábere zozadu si však môžeme všimnúť, že ju drží v pravej a nemá ani blond vlasy. (Johnny.ARN)
  • Po filme Hangar 14 (2011) je to už druhá spolupráca hercov Steve Austin a Darren Shahlavi. (Johnny.ARN)