Kurýr pracující pro místního mafiánského šéfa musí doručit záhadný balíček, zatímco jej pronásleduje skupina neobvyklých gangsterů. (oficiální text distributora)

Jara.Cimrman.jr

Tommy je sympaťák, ale skrývá v sobě několik zvířat. Předně vypadá jako medvídek, ale když bojuje, tak dost připomíná slona v porcelánu a rychlost jeho nasteroidovaných paží je velmi blízká tempu šnečího šampióna. Také je neprůstřelný, ale mě zkrátka víc bavil Němec se svými účelným stylem boje a přípravou vitamínově vydatných koktejlů. Jinak je to však pouze křišťálově průzračná akční blbost, jejíž největší předností je to, že si na nic jiného nehraje. ()

Martin741

Steve Austin /The Condemned, Expendables 1/ vo filme, v ktorom jednak pracuje ako kurier a jednak ma za ulohu dorucit balik akemusi zlocincovi. Cosi sa poserie, a nastane pohon na dotycneho kuriera Austina. Taka akcna bejkovina, ale rozhodne sa nesmie pouzivat mozog. Potom film dobre, rychlo uplynie, ba dokonca aj par zaujimavych momentov sa najde. 50 % ()

MickeyStuma

Nečekal jsem veledílo, ale musím uznat, že mě snímek vcelku zaujal. Děj není nijak složitý, ale po dramatické stránce z něj bylo vytlačeno vše. A tak se ani tak nejedná a čistý akční film. Hromotluk Steve Austin se zhostil hlavní role a nedopadl zase až tak špatně. Dramatizaci zvládl stejně tak dobře jako akční scény, které tu jsou jen jako nezbytným doplňkem. Dolph Lundgren opět jako záporák, takže jak se dalo předpokládat, moc prostoru tu nemá. Ale je zajímavý. Příběh tedy staví hlavně na ději. ()

Lateef

Když se na akční film, který trvá devadesát minut, díváte skoro 8 hodin, protože na každých pět minut stopáže připadá dvacet minut regenerace, tak bude asi něco špatně... mě už tyhle filmy nebaví... Austin je totální neherec a v soubojích vyznává styl ´ulicedó´ - prostě každýmu naloží deset ale naprosto stejných ran pěstí... opravdu inovativní a vůbec ne nudné... Lundgren vypadá a působí unaveně, staře, chce něco předvést, ale spondylózu nezastavíte... souboje vlastně nestojí skoro za nic, choreografii by zde dal dohromady průměrný návštěvník páteční diskotéky, navíc kamera a střih opět dodávají celé scéně ´výživné´ hodnoty. Shahlavi má dobrej záporáckej ksicht, ale to dávno víme, ostatní herci nestojí za řeč. Dějově nulové. Ve spoustě scén, kde se střílí, absolutně nechápu konání zúčastněných postav, míří úplně jinam nebo se prostě nechtějí zastřelit, já fakt nevím. Už si to nepustím nikdy znovu, jedna hvězdička vyjadřuje, že v dnešní době natočit takový film není krok vpřed, ale velkým skok vzad... nechci sledovat nudné, zdlouhavé a absolutně podprůměrné akční filmy, to fakt ne... ()

VanBradley89

Jeden z těch lepších, ne-li nejlepších filmů z Austinem. Svižné tempo, pořád se něco děje. Bitky i přestřelky jsou fajn a opravdu jich je dostatek. Ale co film povyšuje o kousek víc je Dolph Lundgren a jeho Germán. Záporák jak má být. Filozofický a tak trochu magor. Je na něm vidět jak moc si to užívá. Nemám skoro nic vytknout. Jediná škoda je, že závěrečná bitka dvou hlavních hvězd není o něco delší. Ale jinak pecka film. ()

• Natáčanie prebiehalo v kanadských mestách Abbotsford, Fort Langley a Vancouver. (AdamesWWE)
  • Po napadnutí Tommyho (Steve Austin) auta zabijakmi má ten krv na ľavej časti tváre. Neskôr, keď sa skrýva v obchode, si môžeme v jednom zábere všimnúť, že ma zakrvavenú pravú časť tváre, ale po strihu už opäť ľavú. (Johnny.ARN)