Kurýr pracující pro místního mafiánského šéfa musí doručit záhadný balíček, zatímco jej pronásleduje skupina neobvyklých gangsterů. (oficiální text distributora)

Psycho.R

Austin není zrovna můj kůň, necítím z něj to charisma ani prožití či snaha přožít svůj příběh. Příběh je dost přímočarej, ale to by se dalo přejít. Bitky jsem celkem ok. Kdyby se, ale herci padoucha a klaďase vyměnili, šel bych výš. Dolph si zase roli užívá zcela bez nějakých předsudků, že by to mohlo vejít do dějin jeho nej filmů. ()

Acrobat

Ono to šokujúco má aj dobrý námet na poctivý akčný film, ale to by museli byť iný herci, iný režisér. Skrátka paralelná realita. Prestrelky majú tendenciu mať jemný Woovský rukopis, horšie je to z pästnými súbojmi, kde Austin napozeral veľa Rockyho, kde obrana nič moc. Ináč samozrejme dej sa posúva tak, že najprv robíme koktejl, potom Dolph 10 minút rečné v podstate o ničom, pričom hudba robí dojem a akčnosť aj z obyčajného vystupovania z motorky. Na krátku minutáž tam nič nie je, hoci guľometná paľba má evokovať "profesionálny tím" ale výzor sťa Predátor. Celkovo sa ale človek nenudí ako je u týchot filmov zvykom a Austin dokonca má plus 2 grimasy. Veľa sa ale kecá, kým sa príde k niečomu a o profesionalizme tímov a ľudí nemôže byť reč. Austin ale bojuje za Ameriku lebo je jej syn. A preto mu na konci zázrak aj praje. Kopa prachov a Ford STX. Prichádza mi nevoľno... (videné 31.01.2020, AMC archív) ()

Nix

Když si pustíte jakýkoli film od Austina tak vám dojde co očekavát. Žádný velký herecký výkony, ale akci tam rozhodně najdete. A i tak je Steve sympaťák. Ale tady ten film získal plus díky Dolphovi. Ten chlapík umí i hrát a tady si chladnokrevného Germána opravdu vychutnal. Stejně tak jako ovoce když mu tam umíral chlapík. Ta scéna je skvělá a když je na scéně tak to stojí za to. Film má takovou chladnějsí atmosféru a vážnější notu, ale i tak si Stone Cold zahláškuje. Moc bitek tu není, ale to neznamená, že tam není akce. Je jí tam dost a film umí udržet napětí. Zase prostě další kousek, který jsem si fakt užil. Austin je záruka fungujícího akčního béčka a co naplat, že má stejný pohyby, proto si jeho film pouštím a vím, že aspoň jednou dycky ty pohyby udělá a to dycky znamená že se budu bavit. Škoda že už toho nechal. ()

Clark_Kent

Je to povedený akční film s dobrou zápletkou. Dvě akční esa v jednom filmu Lundgren se opět zhostil záporné role a jde mu to nadmíru dobře. Austin je klasickej dobrák od kosti. ()

SKreyn odpad!

Hrozný grc je tento film. Už na začiatku som vedel, že to nebudem dlho pozerať, vydržal som asi 10 minút a stačilo mi. ()

beso74

Škoda že trpezlivý a nápaditý bol len Nemec, a aj to len podľa jeho vlastných slov. O tvorcoch tohto filmu sa to nedá povedať ani na konci celodenného pivného maratónu prebiehajúceho pod holým nebom za slnečného počasia pri tropických teplotách. Postavy sedia a kecajú, stoja a kecajú, idú bojovať a kecajú, bojujú a kecajú, skončia boj a zas kecajú. Tieto pasáže filmu možno vrelo odporučiť zaklínačovi hadov testujúcemu nejaké nové alternatívne metódy práce s uspávaním kobry, akurát zo začiatku dávkovať v malých množstvách, ináč sa had z hybernácie už prebrať nemusí. A samozrejme zákaz púšťať v autobusoch na diaľkových linkách, aby sa pre cestujúcich nestal tento film posledným v ich živote. Jedna hviezdička za ojedinelé pokusy o humor. ()

64B

Film svému žánru ostudu rozhodně nedělá, ovšem není to žádný filmový zázrak či zážitek. U těchto nízkorozpočtových filmů často film přetáčím (přeskakuji nudné pasáže), ale tentokrát sem to neudělal, film mě vcelku bavil a byl koukatelný, i když strašně moc předvídatelný (ve scéně, kde Němec pošle "domácí film" a pak padne hláška že docela dobrý, na to, že je to nemocnej člověk mi bylo hned jasný, kdo nebo co je opravdu zásilka (jinak by to tam rozhodně nebylo zmíněno). Takže celkově za 3*, za Dolpha a za nějaký ty bitky. ()

DJ Kritik

To, čo som si myslel sa aj naplnilo Dolph už v akčných filmoch veľa vody nenamúti a tak sa dá očakávať, že filmy, kde hrá hl. úlohu sú určené pre divákov, ktorý sledujú strielačky už len z princípu. Pre mňa totálna hlúposť, či už prevedením, alebo nápadom. ()

Vämpiriüs

Velmi příjemná podívaná na chodící mlátičku Steveho Austina. Je jisté , že ne každý se mnou bude souhlasit ale byla to naprostá oddechovka. Hodně scén těžce přitažených za pačesy, spousta přestřelek, vtipných dialogů a hlavně rvačky jak na běžícím páse. Za mě rozhodně 5/5. ()

Guran

Zprvu to nevypadá zle, ale jakmile se Steve Austin začne prát, připomíná mi to Van Damma, Stalloneho, Schwarzenegra a i Lundgrena v mladých letech. Steve je ale nesympatický a postrádá větší herecké umění. Je to herec, který role do filmů bude dostávat kvůli své urostlé postavě, jako ti, co jsem jmenoval, ale Stallone je z nich rozhodně největší herec. Zde to svým trapným pojetím dokreslil Dolph Lundgren, jeho výkony poslední dobou taky chabnou, nebo teda aspoň tady. Zpracování příběhu je katastrofální, běčkový a scénář stereotypní. Nic nového, naprostý blaf a propadák. Ble. ()

VanBradley89

Jeden z těch lepších, ne-li nejlepších filmů z Austinem. Svižné tempo, pořád se něco děje. Bitky i přestřelky jsou fajn a opravdu jich je dostatek. Ale co film povyšuje o kousek víc je Dolph Lundgren a jeho Germán. Záporák jak má být. Filozofický a tak trochu magor. Je na něm vidět jak moc si to užívá. Nemám skoro nic vytknout. Jediná škoda je, že závěrečná bitka dvou hlavních hvězd není o něco delší. Ale jinak pecka film. ()

Stanmi

Dva "Postradatelní" se rozhodli natočit společný film a nedopadlo to úplně nejhůř. Tommy (Steve Austin) pracuje jako vymahač dluhů (což mu k jeho vizáži celkem sedí) a jednoho dne dostane od svého šéfa nabídku, závést balíček k chlapíkovi jménem "Germán" (Dolph Lundgren) s tím, že si příjde na pěkný prachy a především smaže dluh svého bratra, který sedí ve vězení. Tommymu se to nezdá, ale nakonec to vezme. A velmi brzy zjistí, že to zase taková pohoda nebude...Ano z popisu je jasné, že hlavní roli tu má především Steve a Dolph se tak chtě nechtě musel spokojit s vedlejší úlohou, ale asi mu to zas tak nevadilo, protože si těch pár scén aspoň o to víc užil. Akce je tady tak akorát, nejsou to žádné akční orgie, ale stačí to, ačkoli závěrečnému souboji by slušelo, kdyby byl delší. Ve filmu se objeví pár známějších tváři především z jiných akčňáků našich milovaných vysloužilců, takže tady máme i Darrena Shahlaviho (který se postará asi o nejlepší bitku ve filmu), Mikea Dopuda, Lochlyna Munroa či Erica Keenleysidea. Celkově je to takové klasické béčko, které však rozhodně neurazí. ()

martins

Milé překvapení, po všech těch strašných filmech s hvězdami let minulých(Van Damme, Seagal a také Lungren) konečně solidní béčko, které stojí za to vidět. Jasně na filmy typu Univerzální voják či Nepostradatelní to nemá, ale přesto dost solidní zábava. ()

baclajean

Treba sa zmieriť s tým, že filmy Dolpha Lundgrena už niekoľko rokov dosahujú úroveň filmov Nicolasa Cagea za posledné roky. Úroveň veľmi mizernú. ()

Horác

O poznání lepší než "maximální konvice", kterou jsem tu hanil nedávno. I ten Soukup tu byl snesitelnější (opravdu nemůžou dabingová studia někdy dát vydělat nějakýmu jinýmu mluvkovi?). Mám takový pocit, že někde kolem půlky jsem si trochu zdříml, ale to neva, pasáž o kladných vlastnostech ovoce a zeleniny jsem nezmeškal. ()

zodiak217

Absolútne o ničom a bez zmyslu film. Až na Steva Austina, ktorému patrí budúcnosť akčných filmov a je škoda, že hrá le v beckach, neboli prakticky v trjte snímke svetlivh momentov. Strašne som sa nudil. Všetko som už videl v iných filmoch a lepšie prevedené. Na čo to točia? Je jasné, že kvalitou to Kuriera neprekročí, tak o čom to celé jr? Sklamanie a strata času pozerať to. ()