poster

6 Days to Air: The Making of South Park

Dokumentární

USA, 2011, 42 min

Režie:

Arthur Bradford
 • neoBlast
  ****

  Při sledování krátkého dokumentu 6 Days to Air si 99 % z nás musí uvědomit, jak jsou naše běžná zaměstnání mrtvolná, bez akce a boss na nás přece vůbec netlačí. Vražedný deadline 6 dnů na jedinou epizodu je opravdu neskutečný a snad těžko uvěřitelný ve světě velké korporace jako je Comedy Central. Navíc jedním šestidenním turnusem sezóna přece nekončí! Vedle veselé a známé historky z předávání Oscarů mě překvapil hlavně Matt Stone svojí otevřeností a smířením s faktem, že on je většinou až tím druhým v kreativním duu Parker-Stone. Pro fanoušky SP je tahle jednohubka povinností a... RESPECT! 80 %(30.8.2013)

 • sskrblik
  ***

  Pro mě jako věrného diváka je pohled na továrnu South Parku zajímavý. Ovšem HUMANCENTiPAD byl hroznej díl a já se těšil až to nebudou omýlat pořád dokola. Přišlo mě, že byly přínosnější záběry jejich práce na animaci a nápady. Přesto se nemůžu zbavit pocitu, že mi v tomto dokumentu ještě něco chybí. Nezlobte se na mě, já čekal víc.(16.10.2011)

 • muliku
  *****

  No tak tohle je pecka, přesně něco takovédleho jsem potřeboval už od doby, co jsem fanda South Parku. Youtube o Parkerovi a Stonovi jsem prolezl snad celé, ale tolik informací jako v tomhle dokumentu nikde není. A potěšilo mě, že je Trey Parker fanda Star Wars :) (nebo to tak alespoň vypadá, podle jeho mikiny a lega v jeho kanceláři).(16.10.2011)

 • Schuldiner
  *****

  Mrknout se do továrny, kde se vyrábí můj nejoblíbenější seriál? ..kde se vyrábí South Park? Proč ne.. :-) Však bylo taky k vidění dost zajímavejch věcí. Stone a Parker ..jo..přiznám se, že jim tuhle jejich práci závidim.. Mimochodem, jejich ´´vystoupení´´ na Oscarech je na Oscara :-) Nominace na Oscara v kategorii ´´heavy fucking´´!(15.1.2012)

 • juta
  *****

  Treye, Matta a jejich partu obdivuju za to, co dokážou udělat za poutých 6 dní. Je to neuvěřitelné, že i když na to mají velmi málo času, tak dokáží udělat skvělý díl. Jak se tam zmiňovali, že ostatním seriálům to trvá 6-8 měsíců, tak to je pálka. Konečně jsem měl možnost se podívat, jak to vlastně všechno probíhá. Dokument se povedl.(30.10.2011)

 • - Epizoda, na které v dokumentu tvůrci pracují, je 1. díl 15. série s názvem „HumancentiPad“. (puchal)

 • - V rokovacej miestnosti Parkera a Stonea je na stene zavesený zarámovaný hokejový dres Los Angeles Kings, s menom bývalého slovenského hokejistu, Žigmunda Pálffyho. (KN1Fe)