poster

6 Days to Air: The Making of South Park

Dokumentární

USA, 2011, 42 min

Režie:

Arthur Bradford
 • VasaX
  ****

  Hodně povedené, zábavné a velice popisné nahlédnutí do zákulisí seriálu South Park a práce jeho hlavních tvůrců Treye a Matta. I přes to, že dokument ze zákulisí, do kterého se dá jinak jen těžko nahlédnout, oba tvůrce v mých očích srazil zpět na dva obyčejné lidi, naopak zvýšil mou úctu a obdiv k nim a jejich dynamickému dílu. Doporučuji každému, komu South Park alespoň něco říká. Na druhou stranu jako čistému dokumentu prostě chybí větší popisnost, systematičnost a kontext, a pořád omývanou aktuální epizodu, která bohužel z této série patří zatím k těm nejhorším, mě uvádí trochu v rozpaky a sráží to muj dobrý pocit a kvalitní zážitek. No, nic není dokonalé.(30.4.2012)

 • sskrblik
  ***

  Pro mě jako věrného diváka je pohled na továrnu South Parku zajímavý. Ovšem HUMANCENTiPAD byl hroznej díl a já se těšil až to nebudou omýlat pořád dokola. Přišlo mě, že byly přínosnější záběry jejich práce na animaci a nápady. Přesto se nemůžu zbavit pocitu, že mi v tomto dokumentu ještě něco chybí. Nezlobte se na mě, já čekal víc.(16.10.2011)

 • venca163
  *****

  No jaký hodnocení asi dam dokumentu o natáčení nejlepšího seriálu všech dob™... No? No jasně, že jo... Ale fakt to stojí za to, pokud nevíte, jak to ti kluci dělaj, určitě se na to podívejte! A pokud to víte, jak jsem to věděl já, podívejte se na to taky, protože něco jinýho je o tom číst a něco jinýho je vidět je přímo v akci! "Very werr, I wir eat the cuttlefish!". Patnáctá série možná fakt trochu utrpěla vyčerpáním po Book of Mormon, ale i přes její vyloženě debilní druhou epizodu a depkoidní prostřední dvojdíl u mě uzrála. Show bych rozhodně neposílal na odpočinek, poslední 18. série pořád válí. Holt espéčko (jak South Park familiérně přezdívam) se taky, jako všechno ostatní, vyvíjí. "Oooh, this cuttlefish is shitting werr, hord on South Park, I berieve in yooouu!!!" (95%)(26.4.2015)

 • muliku
  *****

  No tak tohle je pecka, přesně něco takovédleho jsem potřeboval už od doby, co jsem fanda South Parku. Youtube o Parkerovi a Stonovi jsem prolezl snad celé, ale tolik informací jako v tomhle dokumentu nikde není. A potěšilo mě, že je Trey Parker fanda Star Wars :) (nebo to tak alespoň vypadá, podle jeho mikiny a lega v jeho kanceláři).(16.10.2011)

 • Epco
  ***

  Ako to tí Parker a Stone robia? A tu je odpoveď. Pekne na jednom mieste je zobrazené všetko čo sa človek mohol útržkovite dozvedieť z iných zdrojov počas rokov trvania tohto fenoménu. Pre tých ktorý majú napozeraný skvelý seriál Studio 60 on the Sunset Strip však neprináša nič nové, aspoň čo sa týka informačného prínosu ohľadom vzniku komediálnej show v časovom prese. Výnimočnosť toho dielka spočíva v osobách pánov Parker a Stone, a tí ju už nijakovsky dokazovať nemusia. Stačí sledovať samotný South Park či čokoľvek iné čo vytvorili.(7.2.2012)

 • - V rokovacej miestnosti Parkera a Stonea je na stene zavesený zarámovaný hokejový dres Los Angeles Kings, s menom bývalého slovenského hokejistu, Žigmunda Pálffyho. (KN1Fe)

 • - Epizoda, na které v dokumentu tvůrci pracují, je 1. díl 15. série s názvem „HumancentiPad“. (puchal)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace