Výbuch sopky na Islandu způsobí odlomení velkého ledovce, který se blíží ke Spojeným státům. Rodina Hartových se musí pokusit utéct před nadcházející dobo ledovou. (LIVINGDEAD)

M+M odpad!

Uuuuáááááááááááááááááááá! Scénář: Motorový ledovec si to po výbuchu sopky fičí Atlantikem na USA. Kusy ledu velké jako domy létají vzduchem a zapichují se do země. Lidé se mění v mžiku v rampouchy. Armáda ledovec zbombarduje a zbytek vyhodí do luftu, nakonec stejně všechno zmrzne.................Ale můžem být klidní, protože sníh je vesměs umělý, akční scény kreslené, herci jsou k smíchu a režisér z celým filmovým štábem nejspíš zrovna frčel na LSD. ()

valmet odpad!

Špatnej vtip, špatně bylo úplně všechno. Třeba to bude někdy mít cenu aspoň jako kult, ale jinak je to mimo moje chápání a toleranci. ()

nudlis odpad!

Kdo takovýhle sračky financuje, to je mi záhadou. Kdyby ty peníze radši rozdali chudejm, udělali by líp. ()

Pejda odpad!

Strašná blbost a bylo mě i líto času stráveného sledováním tohoto filmu. V jednom snímku běží děti v krátkém tričku,hned poté lidé zachumlaní v bundách a zmrznou za chůze. Příběh o ničem a katastrofální efekty. ()

goauld odpad!

Po shlédnutí tohoto "odpadu" mi nedalo varovat případné scifi chtivé diváky před nepříjemným zklmáním... Film plný typycky emerického najívního myšlení přímo přetýká. Nelogických situací je tam tolik, že snad pouze úvodní a závěrečné titulky jsou v konečném součtu tím jediným co se dá v této slátanině snést. V příběhu se setkáme s typyckou emerickou rodinkou s typyckým představitelem sporávného emerického tatuldou - ferdou mravencem a broukem pytlíkem v jedné osobě, který neohroženě vede svou rodinku mezi obří padající kusy ker, maminkou která (si) musí co chvíli dokazovat jak má ráda svou dospívající dceru, která je božátko vyslána do neznámého NewYorku na štúdium, synáčka pro kterého je myšlení něco zcela nepředstavitelného a který vše řeší přes nezničitelný facebook, inet, wifi apod... Tak trochu mi to připadá Pána prstenů... s tím rozdílem, že na Pána prstenů se dalo dívat. PS: kdyby se daly dát i záportné hvězdym tenbto film by dostal plný počet... ()

gyna odpad!

Když si na tenhle film vzpomenu, pořád nedokážu pochopit jednu věc. Jak jsem jenom tohle mohl dokoukat do konce! Za svůj život jsem neviděl nic tak hroznýho.. ()

Clar

V jedné minutě začne 3x padat sníh a 3 přestane. Zuří sněhová bouře a zároveň svítí sluníčko. Objekty v popředí zasněžený, v pozadí ne. Chvíli je sněhu dost, chvíli málo. Ale zato vždycky perfektně uklizený silnice. Atd. Tvůrci si evidentně s ničím moc hlavu nelámali. ()

damian odpad!

Dovoluju si navrhnout novou skupinu hodnocení. Tohle přece není "odpad!", tohle totiž není ani film. Tohle je prostě neskutečná ***!! ()

pupidup

chááááá, musím říct, že takhle jsem se už dlouho nezasmála! Julia pobíhala po New Jersey s rozepnutou bundičkou a kapucí dole v "době ledové" a její fešák s rozhalenkou - o ně jsem se fakt nebála, na rozdíl od jiných mrznoucích na nich bylo vidno, že mají ještě teplotní rezervy. A ten konec, to už jsem měla hubu od ucha k uchu! Super komedie na nedělní dopoledne. Pří líčení jsem si smíchy málem vypíchla smíchy oko tužkou na oči! Za to, že mě rozveselili, dávám tři hvězdy! :D A trochu za efekty, které vzhledem k té srajdě nebyly zas až tak strašné! To bude dneska prima den! ()

randalll odpad!

Jsou filmy, u kterých mi stačí pouhých pět minut (někdy i méně) abych pochopil, že jde o naprostou pi*ovinu. ()

Atilla odpad!

No tohle je děs. Stupidní dialogy, postavy na zabití- hlavně manželka hlavního hrdiny. Celé je to tupé, blbé, nezajímavé. Dost těžké dokoukat do konce. ()