Tři lidé beznadějně uvíznou v chatce uprostřed hlubokých lesů. Každý z nich směřoval jinam a každý se tu objevil z jiného důvodu. Nedostatek jídla a vody je nutí jednat. Postupně ale zjišťují, že něco není v pořádku. Zvláštní sny jim ukazují cosi z jejich života a přes vzájemnou odlišnost nakonec zjistí, že toho mají společného víc, než je na první pohled zřejmé. (Teabag)

solisoli

K tomuto extravagantnému príbehu ma prilákal Scott Eastwood, pokrvný odvar Clinta Eastwooda, ako nie ojedinelý prípad Hollywoodskej smotánky. Nedajú sa uprieť herecké výkony hlavných postáv, aj keď veľa toho umenia ukázať nemuseli. Treba si ale vedieť scenáre poriadne preštudovať a správne sa rozhodnúť vážený klan Eastwoodovcov. Druhý krát na tohto pandrláka nenaletím. Námet, tak idiotsky spracovaný, až do úplného zblbnutia deja si priam zaslúži poctu v ocenení, ,,blbosť roka“. Tu ďalší komentár by znamenal, len vlastné zhovädenie. ()

halberdier

Film začíná podobně jako mnoho jiných horrorů, ale postupně se vyvine v úplně něco jiného. Navíc to v podstatě není horror. Ale funguje to celkem slušně i když něco podobného už bylo viděno v jiných filmech. Herci jsou celkem fajn, závěr mohl být trochu lepší. A opět si říkám, že takový film za pár babek by šel klidně natočit i u nás, stačilo by mít trochu originální nápad. Jenže tady se točí maximálně fušeřiny typu Poslední výkřik. (7/10) ()

SpicyNugget

Tři lidi se sejdou v lese v opuštěné chatě. Každý z nich se tam dostal v podstatě omylem - jeli autem a auto chcíplo, takže tam zakufrovali. Logicky je napadne (když zásoby začnou docházet), že by mohli kroužit okolo jako v Záhadě Blair Witch - a ono to tak skutečně bude, ať se od chatky vydají kamkoliv, vždycky skončí... ano, u chatky. Pak ale potkají Němčourského nácka a zjistí, že tady v podstatě omylem nejsou a že mají setsakra mnoho společného... Mě se to moc líbilo. Filmy o cestování v čase mě baví, tady byl námět super a děj jel jako hodinky. Vzpomenu si, že bylo pár momentů, kdy jsem skoro nedýchala. Film byl mrazivý, temný a skvěle budoval napětí kousek po kousku. Masakr, co vše by se dalo ovlivnit, kdybychom se mohli vrátit byť jen o den zpátky... ()

Pan.Antonin

Od režiséra Hellera se mi hodně líbil jeho druhý (a zatím poslední) film o Vendigovi, takže jsem byl zvědavý na jeho prvotinu, v níž navíc obsadil mladého Eastwooda a Katherine Waterstonovou, později známou z Fantastických zvířat. Byl jsem tak dost zklamán, když mi došlo, že se jedná spíš o konverzační podívanou (což moc nemusím) a spíše než o horor o mysteriózní drama. Nicméně jedná se aspoň o kvalitní a napínavé kecání se zajímavým dějovým zvratem a trochu slabším závěrem. Slabší tři hvězdy. ()

musolini

Málokdy dávám 1 hvězdu,ale to co jsem viděl,to byl děsnej film.První půlka filmu o ničem a ta druhá jen o málu.Nejdříve to vypadalo,že jen všichni překročili nějaký bludný kořen a bude to něco o jejich mysli,pak zjistí,že jsou z jiné doby a na konec příbuzný.Přiblblej němec,co míří na svázanýho chlapa,jako by na něj chtěl skočit??Tohle se prostě nepovedlo...pro mě žádný napětí,jen jsem se u filmu nudil.. ()

fabregas1

Zajímavá zápletka s nějakým tím napětím tam určitě byla,konec to trošičku kazí,ale tak dá se to odpustit.Nevím jak bych se zachoval a jak bych reagoval já,kdybych byl na jejich místě.A tak takové věci jsou nereálné,každopádně za zhlédnutí to stojí. ()

naytsirk

Po shlédnutí filmu The Cabin in the Woods jsem si říkal, že by Enter Nowhere tenhle název taky slušel.. ale co se obsahu týče, je to něco úplně jiného. Ten námět mě hodně bavil a i přes to, že na to tvůrci očividně neměli moc peněz, vyšel z toho příjemný, kouatelný a celkem napínavý film… ()

Ayax

Na facebookovskej stranke HOROR CZ existuje jedno individuum, ktore odporuca horrory a nepripusta akukolvek kritiku voci osobe svojej... Odporucil tento film (ako aspon 10 dalsich). Vsetci to musia vidiet a samozrejme vsetci na CSFD, ktori to ohodnotia zaporne, su najhorsi. Dal som sa teda presvedcit a pozrel som si tento film. Ak je toto dielo vrchol osoby, ktora ho odporuca, gratulujem. Viac mu neponukne ani Disney... Ku filmu samotnému: Dúfam, že rozpočet nestál viac, ako pár € životného minima. O hercoch sa totiž nedá ani hovoriť. Chlapík vo filme pravdepodobne používal Gilette Fusion a o pár chvíľ riadnu dávku testosterónu, nakoľko zo scény na scénu je oholený a zarastený. Nehovoriac o tom, že slečna Monroe by chcela žiť pri týchto dvoch ,,herečkách"... Po celý film fantastické, kondicionárneté vlasy, nehovoriac o krásnych tieňoch na očiach... Pán nacista má nakoniec pomaranč.. Pozdravujem pána komplexa, čo odporúča tieto koniny na Horor CZ facebook stránke... ()

AmunRa

První polovina vynikající atmosférický horor, druhá půlka divná kompilace bez valného smyslu. Škoda rovněž viditelně levné produkce, které občas zavání až amatérským filmem. ()

Fritaaa

Podle jednoho záběru na začátku filmu jsem si říkal, co z toho asi vyleze a nakonec jsem to odhadl správně. Ten konec možná až zbytečně akční, ale atmosféru to mělo dobrou a vlastně proč ne. Té hodiny u filmu nelituji. Takže.. co kdyby vy jste dostali možnost změnit váš život? ()

Shay

Ale jo, tohle se mi líbilo! Zpočátku se to zdálo, jako další klišé, ale hezky se to rozjelo a až do konce jsem si říkala, co ještě dalšího přijde. Slušná kamera a úžasná atmosféra. ()

Daeneryss

I přesto,že je tento snímek malorozpočtový (cca o 6 šesti hercích,kteří mimochodem hrají dobře) se mi velice líbí a má duše romantičky je koncem snímku nadšená.Spád filmu nenudí a atmosféra je chvílemi strhující. ()

Major776

Zařadit tento film mezi horory může jenom nefalšovaný diletant. Dramatem to trochu zavání, ale jinak se jedná o čistokrevné science fiction. Výborný nápad, který bohužel lepší hodnocení nedostane jen díky slabším hereckým výkonům.Každopádně však stojí za to jej vidět díky originalitě příběhu. ()