Na velkém rockovém festivalu pořádaném v přístavu v Sydney se nadšení brzy změní v hrůzu, když se davem šíří vysoce nakažlivý virus pojídající lidské maso. Zanedlouho se celé město ocitá v nouzovém stavu a úřady se urputně snaží potlačit vznikající paniku. Zejména ve chvíli, kdy se hlavní policejní lékař Jim Quinn (Grant Bowler) dozví, že epidemie nevznikla náhodně. (oficiální text distributora)

waltosin odpad!

Za prvé jakej velkej rockovej festival,viděl jsem jedno menší podium a pár set lidí! A za druhé fakt nebudu koukat na horor,kde se lidi furt hádaj a hlavně každou chvíli odporně zvracej!!!!!! 5 % ()

Ondrew

Myslim, ze vobec nejde o taky pruser, ako popisuju ostatni diskutujuci (a hodnotiaci). Australsku produkciu mam celkom rad od cias filmu "Na brehu" (hmm, a vlastne -- co tak napr. "Krokodyl Dundee"?) a v danom pripade islo taktiez "len" o TV film. Tato snimka nie je trikrat originalna a dla mojho nazoru sa odohrava na dost debilnom mieste, t.j. rockovom festivele. Dana skutocnost mi akosi nesadla, no v globale sa na film pozera celkom dobre. Sice som tajne dufal, ze neznamy virus bude ludi premienat -- uz mierne tradicne -- na zombikov, ale nevadi... Beriem aj tento scenar. Ak sa k "Panic at Rock Island" dostanete, nepanikarte, aj ked nazov hovori nieco ine ;). Hodina a pol pri sledovani ubehne vcelku pohodovo, hlavne netreba mat prehnane vysoke ocakavania. Odmenou za sledovanie bude vcelku solidny filmik z prostredia bioterorizmu, ktory ma co ponuknut -- primerane k faktu, ze ide predsa len o TV produkciu. Z mojej strany je to za 55%. ()

rodier

Lidi jenz tomu dali pod 2 hvezdicky nebo odpad ten film nevideli a soudi jen dle textu distributora, ktery je navic lzivy. Nejde o zadne zombie ani o pojidani lidskeho masa. Naopak jde o velmi dobre udelany pribeh napadeni virem jednoho ostrova. Jde o zatim asi nejrealistictejsi a nejemocionalne udelany katastroficky film a to jsem jich videl uz hodne. Meli by zabanovat lidi, kteri zde kazi filmum hodnoceni tim, ze film hodnotni bez toho aniz by ho videli. ()

Beawish

Při průměrném odběru mé televize 1.2A, délce filmu včetně reklam 110 minut a současné ceně elektřiny jsem právě vyhodil skoro tři koruny. Deprese se ještě prohloubila. A tenhle komentář píšu jen proto, abych varoval ostatní - i reklamní předěly byly zábavnější. ()

musolini

No zase tak špatný to nebylo,na to,kde se to natáčelo...všichni věděli,že nakažený lidi umírají v krvi,ale stejně zjišťovali třeba tlak krve a snažili se je zachránit,i když věděli,že to nejde...a šílená máma,která se dere na ostrov s nakažlivou chorobou??Tam by synovi opravdu byla platná...kamarádka kluka,co to tam zatáhli,tak té vůbec nic nebylo...když tohle vše pominu a ještě pár dalších věcí,tak průměrný film o nákaze na který se dalo docela koukat... ()

uprchlice odpad!

Tak tohle bylo moc i na mě...! Horror se tomu rozhodně nedá říkat, jelikož nic hororovýho jsem na tomto filmu nenašla. Během dlouhé stopáže jsem se příšerně nudila a věřte, že těch 90 minut bylo opravdu nejdelších v mým životě. Film nemá téměř nic kvalitního. Mizerné herecké výkony vám hned na začátku napoví, o jaký film se bude jednat... Divák si pouze "užije" stovky zvracejících fanoušků na koncertě na ostrově Rock Island. Žádná akce, napětí. Jen sama krev a zvratky. Ksichty na který se nedá koukat. Špatná režie i kamera. Film si v jedné chvíli hraje i na drama a to ve scéně, kdy dav fanoušků jen hloupě čumí, jak nebohého kluka právě umlátili mačetou... Vopruz! Pro mě ubohý film, který vznikl asi jenom proto, že tvůrci neměli co na práci a zrovna asi vyhráli v loterii, no a tak si řekli: "Tak co takhle natočit nějakej fakt strašlivej horror?" Nepochopím, jak někdo mohl dovolit, aby film vznikl... Vždyť akorát vyvolá bolest břicha a hořkost v puse...! ()

leonskennedy

Že by australská ´smrtící epidemie´?Tak dobré to samozřejmě není.Příběh je zbytečně komplikovanej.Uzavření ostrova celkem povedené a blející nakažení taky fajn i když hnus.Jako horor mi to ,ale nepřišlo a tu ´akční matku´ si mohly odpustit to už bylo moc! ()

DaisyBill odpad!

Představa viru a nápad se jakž takž daly, ale to zpracování podle mě nebylo ani tak strašidelné, děsivé nebo napínavé jako nechutné! ;) Dívat se polovinu filmu na to jak lidé zvracejí mi zrovna příjemné není. ()

Ariano

Film začal nudně, byl nudný a nudně i skončil. Když už nic, tak jsem čekala aspoň nějaký chodící a zabíjející zombie, když už nic. Ale ani toho jsem se nedočkala. ()

Legonard1

Príjemne prostredie rockový festival. To sa mi asi páčilo najviac ale nemôžem povedať, že by bol film nejak katastrofický to nie, je to celkom ( na TV film) slušná práca. No od hororu to ma dosť ďaleko. Film ktorý dokáže dobre zabiť čas. ()