poster

Panika na Rock Island (TV film)

 • Austrálie

  Panic at Rock Island

Drama / Horor / Sci-Fi

Austrálie / Nový Zéland, 2011, 95 min

 • Campbell
  *

  Tak tohle byla strašně ale strašně unylá blbost, kde jsem prosil boha aby film už skončil. Fakt nechápu co si tvůrci od filmu slibovaly, vždyt i oni musely vědět co točej za sračku. No nic herci jsou totálně na nic a dialogy jsou na úrovni školky, občas je tam pokus o humor kterej ale naprosto selhává všude. Tohle se prostě nepovedlo.(17.10.2012)

 • Hapretor
  ***

  Průměrný film, který splnil požadavek: zabít čas a uspat. Čekal sem spíš zombie akci, v tomhle ohledu hodně zklamalo, ale i tak byly scény sugestivní dostatečně. Ve srovnání s podobnými filmy, kterých sem viděl však pomálu, je to spíše podřadné. Nic, co by vyloženě překvapilo. (Co taky dnes vymyslet, že?)(5.1.2012)

 • cskomando
  ***

  Být to jen čistý horor, asi bych dal jen hvězdu. Těch dramatických, dojemných chvil tam bylo poměrně dost, sci-fi ať hledám jak hledám tak nenacházím. Bohužel se jedná o TV film, takže celkový scénář filmu je udělaný odlehčeně ale ne až tak stupidně jako bývá zvykem. Každopádně herecké výkony některých starších na úrovni žáka, sakra na co Tony myslel, když se vracela tvrdohlavá, nesympatická, protivná, hnusná manželka na izolovaný ostrov za svým synem ? I přesto, že ji manžel varoval ať tam nejezdí ? Sebere se bla bla já jsem drsná podaří se ji dostat na ostrov jen aby objala syna a nakazila se taky ? Opravdu ? Když se nad tím zamyslí normální člověk tak tohle nenapíše takovou kokotinu- mezitím, dřív dorazí i manžel... Ta pointa mi uniká what the fuck ???(1.4.2015)

 • J*A*M*A*L
  odpad!

  Strašně nudný a prázdný a trapný pokus o další zombiárnu. Když je horor nudný je něco špatně, ale když je nudná zombiárna, tak to už musí bejt totální katastrofa a u tohoto filmu to tak přesně je. Taky co čekat od TV filmu navíc australského. Australská kinematografie se mi zatím do noty nikdy netrefila alespoň z toho hororového hlediska ne. Herci neznámí až na Vivu Biancu, kterou jsem párkrát zahlédl ve skvělém Spartakovi (seriál). Docela jsem se divil, že jsem od něco takového mohl čekat zázraky. Ani jsem to nemohl dokoukat. Sci-Fi horory jsou fakt něco...(13.2.2014)

 • mosnak
  *

  Parta tennegerů - rockový festival - jeden nakažený frajer - obrovská hromada tennegerů - druhý nakažený frajer - ideální rodinka - více nakažených frajerů a frajerek - karanténa - táta s ideální rodinky=největší specialista na viry - zvratky - nakažení - jedna holka utekla,protože má tatíka velké zvíře - táta s ideál rodinky má lék - záchrana - happy end - holka co utekla je nakažená - titulky... 20%(10.10.2011)