Když se pokřivená minulost jednoho policisty vrací, aby ho dostala, dokáže udělat správnou věc, nebo podlehne výhrůžkám svých nebezpečných známostí? Před rokem byl zkorumpovaný policejní detektiv Callahan (Stephen Dorff) postřelen při drogovém zásahu, který se vymkl kontrole. Neznámý člověk ho zachránil a dal mu šanci napravit svůj život. Když se ale nakonec tento člověk objeví a chystá pomstu proti mužům zodpovědným za sérii útoků na mladé ženy v místním strip klubu, Callahan musí zakročit a najít útočníka, aby utajil, že byl v minulosti sám do těchto zločinů namočen. Jeho úporná snaha najít útočníka a zakrýt tak své stopy ho přivádí do světa násilí, lstí a podvodů. Dokáže být „dobrým poldou“, vystopovat útočníka a přitom si udržet dobrou pověst? (oficiální text distributora)

cmenda

Velice dobrý film ,akorát je škoda že je trochu opomíjený . Jinak herecké výkony bezva a celkově zapůsobil. ()

Imrwere

Co si budeme povídat. Známé obličeje nemají šanci sami od sebe udělat film dobrým i když nápad se zdá být zajímav. Chvílemi dramatické, to ano, tím i zajímavé, ale jinak naprosto snadno očekávatelný průběh děje. Trošku přitažené za vlasy, místy celkem nudné. Nicméně poslední dobou je téměř pravidlem, že film, který nese dobrá jména v titulcích, může být i silný podprůměr. Tento snímek sice není až tak na odpis, jako policajt Callahan v hlavní roli Stephena Dorffa, ovšem pro mě jen lehký nadprůměr s hodnocením dosažených 65%. ()

TommyDiamond

Podle mě je to kriminálka jak vyšitá. To, že se náš hrdina párkrát podělí o svá životní moudra ještě neznamená, že by film měl být klasifikován jako psychologický. Složitá dějová linie vyžaduje sledovat film opravdu pozorně. Skoro každá scéna je důležitá a pomáhá pomalu poskládat zamotaný děj, tak aby dával smysl.... Mě se film celkem líbil. Tempo mohlo být sice o dvě oktávy rychlejší, ale i tak dobrý.... ()

Lavinia odpad!

Dostaveníčko různých seriálových herců, kteří zde vesměs vypadají o dvě třídy blběji než ve svých seriálech. Což jen potvrzuje, jak seriál dokáže zničit hereckou kariéru. Film sám neuvěřitelně utahaný, bez tempa, tak zmatený a plný skoků - hned minulost toho a hned zas onoho - chaotická nuda. Ani námět netáhne - ostatně mi nedošlo, o čem to vlastně sakra je. Prostě scvrklý Worff pořád buď hloupě čumí nebo si na něco vzpomíná. Nedoporučuji. ()

beso74

Detektív David Callahan má úžasný dar, dokáže nielen zločincov ale i divákov unaviť k smrti. Pra obyčajný príbeh o policajtovi, s ktorým niekto škaredo vydrbal sa snaží tváriť ako film noir vyšperkovaný "nečakaným" odhalením. Hoci má len niečo cez hodinku a pol, po dopozeraní som mal pocit, že som pozeral Pána prsteňov extra predlženú verziu. Akurát že zbavenú všetkého napätia a akcie, ktoré boli nahradené monológmi Gandalfa, Sarumana a Froda. ()

LulMaz odpad!

Už sestříhání první akční scény napovídá, že tento film žádná velká sláva nebude, ale ještě stále jsem doufal v alespoň jakž takž koukatelnou věc. Snaží se to tvářit jako pecky typu Training day, Street kings nebo Hrdost a sláva, ale bohužel, mé obavy se naplnily a je to naprostá hovadina. Jediná docela povedá věc je závěrečná přestřelka, ale ani ta v tomto nudném filmu narvaném flashbacky až k prasknutí už nezachrání předchozích 85 minut o ničem. ()

angel.CZ

Jak jsem si pročítal komentáře a kouknul na hodnocení, tak jsem si řekl no průměr a jako kulisa to bude dobré, ale po chvilce mě to vtáhlo do děje který pruměrný určitě nebyl. Příběh slušně zamotán akce normální, ale napětí skvělé a nečekaný konec. mě se to líbilo. 70% se nezapře, ale abych trošku pomohl hodnocení, dávám 5* a určitě někdy kouknu znovu a velice rád. ()

johnsnow

Ja osobne si myslím, že film to vôbec nie je zlý, len je pravda, že Dorff nie je bars dobrý v role policajta dobráka a už duplom nie v roli policajta korumpáka. Príbeh má ale hlavu aj pätu, prekvapivý zvrat a slušnú akciu aj keď je jej pomenej. 4* ()

a0001

Dobré obsadenie, dobrý scenár, ale tak nezmyselne a nekvalitne "natočené". Nedomyslené, nevierohodné detaily scénok. Tempo je ako prechádzkou po domove dôchodcov, je neoblomné nezrýchlitelné čudo v šere, ktoré trpí na všetky neduhy diagnózy ,,nuda". Max. 35%. ()

ludovit14

Od klasickej DTV-kriminálky sa tento film líši tým že je zameraný oveľa viac na tajomstvá okolo (Detektíva Callahana) Stephen Dorff a cestu jeho vykúpenia:od skorumpovaného policajta až po drogy a alkohol,striptérky a podobne.Je to vcelku pozerateľné DTV. Brian A Miller zrejme strieľal na HD, takže môžeme vidieť veľmi jemné detaily, kontrast je na mieste a farby naozaj slušné. Tu a tam film vyzerá trochu mäkšie ... ale predpokladám, že to bol jeho zámer.Čo sa týka hereckých výkonov,tak je to vrámci normy,okrem Davida Boreanaza-ktorý je tu len do počtu a jeho 3min,rolu by zvládol aj hocijaký komparzista.HOD:53%. PS: Jediným skutočným sklamaním bolo-s týmto DVD filmom, že je tu nedostatok akcií,a nie sú tu ani pästné súboje,nič brutálneho,prestrelky tu nečakajte. ()

frankiiee

Hvízdej a sleduj jak tančí..... Lacné béčko, na ktoré si možno už zajtra nespomeniem...pri niektorých filmoch je niekedy menej viac a toho sa mohol držať aj tento ()

esmoke

Takže jako nic moc, děj se snaží popisovat pokřivenou minulost a současný osud jednoho policisty. Celkově je to takové uspávací s otřesnou zvukovou stránkou. (CZ dabing) Rozpočet : $12 miliónů, Tržby: $1,463 miliónů ()

Unrealik

Slabé tři hvězdičky. První půle nuda, to jsem uvažoval i o vypnutí filmu. Druhá polovina je pak už lepší, ale stejně nic moc. ()

Googooplexer

Všetko sa to ťahá v rovnakom nudnom tempe od začiatku do konca. Ospalá hudba aj obraz, zaspatý štáb a herci. Film, ktorý v Bmínus kategórii držia len 2 známe herecké mená, inak by to padlo ešte nižšie. Napriek tomu všetkému to má svetlé momenty. Možno dokopy až dva. ()

Sao Saoi

Rozporuplne. Už po 15 minútach viete, že to nie je Áčko, ale poriadne Béčko. Po tridsiatich minútach to chcete zabaliť, ale zápletka sa zdá nie je až tak jednoduchá. Príbeh, ktorý by sa dal vygradovať do vyššieho levelu, ale žial nezachránil ho ani "Angel" z mäsa a Kostí, ani hlavný protagonista, dokonca ani utešenec Dominic Purcell. Aj ruské typy sú veľmi zle ponímané, nepijú vodku, zle mieria, zle zápasia, zle, celé zle... Asi ani nemá cenu sa rozpisovať viac. Pripadá mi to ako Béčko, ktoré ale ani netočili zo snahou, aby to béčko bolo. Škoda, lebo scenár nebol až tak zlý... Celkové skóre:40% ()

PORTER44

Absolutně nezáživná a nudná kriminálka.Příběh vypráví o policistovi který byl alkoholik dostal se z toho a opět do toho spadne,navíc v opilosti zastřelí poldu.Hodně špatné akční scény,navíc se objevují stále do kola jeho sny z opilecké minulosti. ()