Jediným východiskem z její situace by mohly být peníze. A těch si osmnáctiletá Angelina (Ashley Hinshaw) v prádelně zrovna moc nevydělá. Ačkoliv byla nejdřív zásadně proti, nabídka slušně si přilepšit během pár minut pózování před objektivem jí nakonec udolala. Konečně taky našla odvahu opustit to slzavé údolí, kde věčně opilá matka ztrácela pojem o realitě a otčím uměl rozdávat jen rány a nadávky. S nejlepším kamarádem Andrewem (Dev Patel) odjeli do San Francisca, kde si oba rychle našli zaměstnání i společné bydlení. Pravda, servírka ve strip baru není začátkem, o jakém Angelina jako malá snívala, ale práce jí alespoň otevřela oči a taky tu potkala jeho, Francise (James Franco). Po castingu v BOD začala točit menší scénky, nic opravdu velkého, jen soft porno. Jenomže někdo za kamerou se pozorně dívá… (dopitak)

rikitiki

Někdo se fakt urputně snažil o nezávislý artový snímek, jenže místo toho ukuchtil nudu bez myšlenky. Cherry se vypravuje do San Francisca, kde se bůh ví proč stane pornoherečkou. Peníze nepotřebuje, vydělá si dost jako číšnice. Sbalí pohlednýho pracháče, kterej je věčně na koksu, jenže romantický vztah jim začne skřípat, když mladík nemá moc chuti zasunout tam, kde před chvílí zasunul někdo jiný za peníze. Pak tam ještě dvě lesby řeší krizi dlouholetého vztahu. _____ A z celého snímku vysvítá, že nejkrásnější a nejpřátelštější vztahy mezi kolegy panují u lidí, co pracují v pornobranži. Jo, tak ještě mi řekněte tu o Červené Karkulce._____ Snímek bez důvodu, proč ho vyprávět, ještě více znudňují záběry, jak se Cherry sprchuje (a ne, fakt to není erotický) nebo jen čučí do prázdna. SHRNUTÍ: Nechat si platit za sex je úplně v pořádku a ještě na place potkáte samé sympatické lidi. Ehm. Ehm. ()

hellstruck

Jaké je poselství tohoto filmu, které tak vehementně všichni hledají? No,asi že když jednou stojíte před kamerou, nic vám nebrání v tom stát jednou i za ní. Očekávala jsem příběh holky z dysfunkční rodiny, která nešťastnou náhodou zabředne do tohoto, ehm, specifického filmového průmyslu. V podstatě to tak je, jen ze zázemí Angie (Cherry) bych ráda viděla víc, navíc její důvody, proč vlastně točí nejsou zřejmé a tak to vypadá, že je to prostě nenasytná jednoduchá blbka, co si moc dobře uvědomuje, že dobře vypadá. Zde homosexuální Heather Graham to trochu zachraňuje, i když bych se bez některých scén skutečně obešla. Jako příběh ze života je to dostačující podívaná, která mě i bavila. Nic víc v tom raději nehledat. Jo, a pro San Francisco mám slabost! ()

dopitak

Problémem tohohle filmu je absence útoku na branku. Tváří se jako popelkovské porno drama, ale Cherry zažívá spíš dobré než zlé časy, ani pletky s milenci nevedou k zásadnímu zvratu a o vedlejší rodinné lince v téhle souvislosti darmo mluvit. Franca nemám rád, protože se věčně tváří stejně, takže víc potěšila Graham jako čerstvě zamilovaná lesbička, no a samozřejmě krásná Ashely Hinshaw, která se vůbec poprvé ve filmu svlékla, a že to stojí sakra za to! Není to film o filmu, ani pohled do zákulisí natáčení filmů pro dospělé, ale taky tam není nic, co by mě nějak urazilo. Konec se už zase tváří popelkovsky happy-endově. ()

ABLABLABLA

Ashley Hinshaw je opravdu krásná herečka, takže byla radost se na ni dívat. Co se týče filmu, tak mi tam chybělo hlubší ponoření do postav (teď nemyslím sexuálně, toho tam bylo dost), ale po psychologické stránce to tam chybělo. Nijak tu nejsou řešeny vztahy mezi jednotlivými postavami jako Angel nebo ten Po (otec? otčím? kdo to sakra byl a proč tam byl záběr, jak na ni čuměl v noci a pak nic.... zase žádné vysvětlení... proč mezi nima bylo takové napětí... nic) Vztah mezi matkou a Angel? Kromě toho, že matka je alkoholička a svou dceru využívá kvůli prachům tam taky není žádné jasné stanovisko dané. Všechno je hrozně povrchově řešeno. Proč vlastně Angel začala dělat porno? Proč? Jako peníze nebudou asi jediný důvod, ale není to tam nijak vysvětlené a tak to vypadá, jak kdyby byla jen nenasytná po prachách a prostě se nudila, i když vím, že to tak určitě nebylo myšleno. No a o tom nehorázně velkém skoku na konci ani nemluvím. Poprvě se políbí v baru a pak závěr, tipla bych si asi o rok později (podle dialogu a chování postav). Co to jako bylo? Ne že by se mi snímek nelíbíl, ale nebyl dostatečně propracovaný, na to že to mělo být právě psychologicé drama. Nebo ten její vztah s kamarádem.. jako jasně dané bylo to, že on je do ní blázen, ona do něj pravděpodobně ne... ale co byla ta scéna na konci, jak se s povykem vyřítila z bytu? Proč se ho na to ptala? Dyť jí to muselo být naprosto jasné a vůbec... hrozná škoda, vypadalo to jako super film...3* a půlka ještě navíc za Angel. ()

viperblade

About Cherry je zajímavý film z prostředí zajímavé branže. Má sympatické obsazení (potěší Franco a hlavně Heather) uvěřitelný příběh a skvělé prostředí San Francisca. Bohužel ve chvíli, kdy by měl příběh vyústit v něco víc, v něco, co by jej tak nějak uzavřelo, film skončí. Přišlo mi, že režisér a scenárista v jedné osobě chce jít moc proti proudu a nechat hodně otevřený konec k volné interpretaci diváků, ale nevím, mně to spíše přišlo jako laciný krok vyhnout se za každou cenu nějakému sdělení či žánrovým klišé. Tohle je ale jediná větší výtka k tomuto snímku, jinak se mi vcelku líbil a možná si jej někdy zopakuju. 70 %. ()