About Cherry

Cherry

USA, 2012, 102 min

• kaylin

Tohle je tak neskutečně pozérský a nerealistický film, který jen představuje karikatury lidí a z porno průmyslu dělá něco, co je fajn a hezké, až se na to skoro nedá koukat. Neříkám, že porno je špatné, každý, ať si dělá, co je jemu vlastní, já se na to pak klidně budu koukat, ale točit o tom takové nereálné blbiny, to mi přijde zbytečné.(24.4.2016)

• IQ Tiqe

Máma chlastá, tak dcera odejde z domu (chytrá holka) a dá se na porno. Zní to jak z laciného porna, ale není to tak přímočaré, má to vážnější podtext (bohužel kdykoliv jsem si začal říkat, že jde film do hloubky, přišla nějaká pecka a dojem byl v tahu, což umocňovalo nudu) a člověk najde jedno dvě ponaučení. Jinak jde o letmý, byť dost aktivní, pohled do zákulisí pornocastingů apod. Sice v tom hraje Heather a Franko, ale vypadá to jak nízkorozpočtový nezávislák. Za mě plus za Heather, která se jako vždy umí dobře ksichtit. # [viděno: monitor, 5.1, EN sub] # příběh 4 | hudba 4 | humor 0 | akce 0 | napětí 2 | pustil bych si znovu 3(11.1.2013)

Problémem tohohle filmu je absence útoku na branku. Tváří se jako popelkovské porno drama, ale Cherry zažívá spíš dobré než zlé časy, ani pletky s milenci nevedou k zásadnímu zvratu a o vedlejší rodinné lince v téhle souvislosti darmo mluvit. Franca nemám rád, protože se věčně tváří stejně, takže víc potěšila Graham jako čerstvě zamilovaná lesbička, no a samozřejmě krásná Ashely Hinshaw, která se vůbec poprvé ve filmu svlékla, a že to stojí sakra za to! Není to film o filmu, ani pohled do zákulisí natáčení filmů pro dospělé, ale taky tam není nic, co by mě nějak urazilo. Konec se už zase tváří popelkovsky happy-endově.(11.3.2013)

Ashley Hinshaw je opravdu krásná herečka, takže byla radost se na ni dívat. Co se týče filmu, tak mi tam chybělo hlubší ponoření do postav (teď nemyslím sexuálně, toho tam bylo dost), ale po psychologické stránce to tam chybělo. Nijak tu nejsou řešeny vztahy mezi jednotlivými postavami jako Angel nebo ten Po (otec? otčím? kdo to sakra byl a proč tam byl záběr, jak na ni čuměl v noci a pak nic.... zase žádné vysvětlení... proč mezi nima bylo takové napětí... nic) Vztah mezi matkou a Angel? Kromě toho, že matka je alkoholička a svou dceru využívá kvůli prachům tam taky není žádné jasné stanovisko dané. Všechno je hrozně povrchově řešeno. Proč vlastně Angel začala dělat porno? Proč? Jako peníze nebudou asi jediný důvod, ale není to tam nijak vysvětlené a tak to vypadá, jak kdyby byla jen nenasytná po prachách a prostě se nudila, i když vím, že to tak určitě nebylo myšleno. No a o tom nehorázně velkém skoku na konci ani nemluvím. Poprvě se políbí v baru a pak závěr, tipla bych si asi o rok později (podle dialogu a chování postav). Co to jako bylo? Ne že by se mi snímek nelíbíl, ale nebyl dostatečně propracovaný, na to že to mělo být právě psychologicé drama. Nebo ten její vztah s kamarádem.. jako jasně dané bylo to, že on je do ní blázen, ona do něj pravděpodobně ne... ale co byla ta scéna na konci, jak se s povykem vyřítila z bytu? Proč se ho na to ptala? Dyť jí to muselo být naprosto jasné a vůbec... hrozná škoda, vypadalo to jako super film...3* a půlka ještě navíc za Angel.(29.7.2013)

Film sa veľmi dobre porovnáva s Lovelace , a presne to čo mi chýbalo v Lovelace som našiel tu, príbeh až tak nekolíše a navyše tu hlavná hrdinka nie je vôbec tak naivná a hlúpa a treba povedať, že jej to aj viac pristalo, na druhú stranu musím ale súhlasiť, že v častiach kde nebola Ashley som sa nudil, necítil som tam žiadnu inú dominantnú postavu a to bola veľká chyba ...(4.12.2013)

• - Spoiler: Při rozchodu Francese (James Franco) a Angeliny (Ashley Hinshaw) ji Frances říká, že je jí znechucen, protože je pornoherečka. Přitom sám James Franco ztvárnil roli mladého gigola ve filmu Sonny (2002). (misik95)