Video Game High School (TV seriál)

Akční / Romantický / Sci-Fi

USA, 2012, 9x11-22 min

Na obyčejný web-seriál mělo všech 9 dílů hezké vizuální efekty, Freddymu Wongovi se tohle fakt povedlo, a o téhle škole se nejspíš zdá ve snech každému hráči videoher. Každopádně herecké výkony nebyly až zas tak úžasné ale to se dá pochopit když je to seriál, který nahrajete zdarma ke shlédnutí na Youtube, ale jednotlivé díly mohli být o něco delší mohli mít alespoň tak dvacet minut, protože u tohohle seriálu je hodně co ukázat.(8.8.2012)

Freddieho Wonga sleduji na youtube v podstatě od doby co začal a na tento "seriál" jsem byl hodně zvědavý. Ovšem výsledek mě velmi překvapil. Na to, že je to amatérská produkce, dělali vše na koleni a vytvořili z toho toto? Jsou originální, jsou dobří a ano Ki je damn hot... Sry Jenny you are second. Nemůžu se dočkat druhé série a rád bych tento miniseriálek doporučil všem co někdy něco pařili.(10.7.2013)

Omg. Tupý, neoriginální příběh složený z tlupy klišé nahromaděných na sobě. Hlavní hrdina musí být roztomilý nemehlo. Potřebuje svýho Rona, Hermionu i Draca Malfoye. A samozřejmě nedostupnou lásku. Posere to, ale ne proto, že by byl špatný, jenom rozhozený. Pak se vrátí. Big finále. Stupidita nakvadrát, ale ZÁBAVNÁ a jedno každé klišé funguje na VÝBORNOU! A jedno každé z těch klišé je tak čisté a na nic si nehraje, že jsem se do něj zamiloval. Btw, jak každý tady říká, na to, že je to webseriál, má perfektní technické zpracování (i když všichni Ti "živí" hráči se chovají jako počítačem řízení enemy, hlavně aby si hero/antihero zastříleli). Těch 5* si to nezaslouží, ale přesně takový mám pocit po dokoukání poslední epizody.(5.7.2012)

Udělat webseriál a vložit do něj všechny efekty a triky je dobrý nápad, ale děj je trochu slabší, asi jsem čekala něco víc. * dolu dávám hlavně kvůli postavám, nemůžu říct, že by mi nějaká z nich přišla sympatická. Jinak efekty na úrovni, při bojových scénách bych neřekla, že koukám na "amatérský" počin.(30.9.2012)

První tři díly mě přivedly k přesvědčení, že tohle bude ta nejlepší seriálová parodie na všechny seriály a filmy ve stylu High School Musical. Průběh tomu napovídá - nový hrdina přijde do školy, zamiluje se do nejoblíbenější holky na škole, ta chodí s největším frajerem na škole. Ovšem zde je všechno s velkou nadsázkou a celou první půlku série provází nespočet skvělých hlášek a vtipných situací. Druhá polovina se drží sice na dobré vlně, ale už se ztratil vtip a postavy zvážněli způsobem jaký by v takové komedii neměl nastat. Druhá série si už nedělá srandu z ničeho ani ze sebe. Najednou se objevují úplně obyčejné středoškolské příběhy bez jakékoliv vtipné pointy a seriál se stává tím z čeho si dělal na začátku první série srandu. Chápu, že je to v podstatě amatérský seriál pro mladé, ale bez vtipného pojetí ztrácí význam. Ale i když nemám v plánu sledovat třetí sérii, tak míň jak 4* rozhodně nedám. Když kvůli ničemu jinému tak za nejvtipnějšího středoškoláka co znám Briana Firenziho jako THE LAW a určitě taky za Johannu Braddy.(9.6.2014)

• - Videohra, kterou hrají postavy v seriálu, má název "Field of Fire". Jedná se o smyšlenou videohru napodobující známé tituly "Call of Duty" a "Battlefield". (folkos)

• - Představitelé postav Briana D Josh Blaylock a Jenny Matrix Johanna Braddy jsou od listopadu 2012 manželé. (Cocacolix)

• - Seriál lze zdarma zhlédnout na webu Youtube. (folkos)