Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Video Game High School je vysnívaným projektom prevádzkovateľov úspešného Youtube kanálu "freddiew", na ktorom autori Freddie Wong a Brandon Laatsch každý týždeň vydajú akčne zamerané video na nejakú tému. Prezentujú v nich svoje schopnosti narábať so špeciálnymi efektami za malé peniaze. VGHS je ich prvým "dlhotrvajúcim" projektom, na ktorý peniaze zháňajú s pomocou ručiteľov-fanúšikov.
Dej sa odohráva v blízkej budúcnosti, keď všetci budú hrať videohry, pretože eŠport bude najväčším športom na Zemi. A najlepší z najlepších sa dostanú na Video Game High School.
VGHS je akčno/komediálna web séria o priateľstve, prvých láskach, ale najmä o perfektných "headshotoch". Sledujeme príbeh mladého FPS hráča Briana, ktorého život uviazol v malom meste, no to sa náhle zmení, keď ho prijmú na vysnívanú školu - VGHS. Brian sa zamiluje, ale aj zapletie a urobí si nepriateľov. Skončia jeho sny v troskách skôr, než vôbec začnú? Alebo sa mu podarí ich vyriešiť a stane sa majstrovským hráčom, na čo bol predurčený? (jaqubko)

(více)

Recenze (78)

evilmind 

všechny recenze uživatele

VGHS je sen každého pařana závisláka, který Freddie Wong nechal zmaterializovat ve stylu svých úspěšných youtube videí. Neměl jsem ale pocit, že by mu delší formát nějak svědčit, časem se to líbivé zhmotnění FPS okouká, a je pak víc vidět ta přehlídka klišé teenagerovských seriálů. Každopádně ale po technické stránce, s jeho rozpočtem, je to jako obvykle obdivuhodný výkon. ()

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Řemeslně jedna z nejlepších věcí, co kdy vzešla z YouTube. Rozhodně je to jedna z mých top websérií. Skvělá zábava skutečně pro herní nerdy (narozdíl např. od TBBT). Stále si pochvaluji výběr herců i hereček, design lokací, volbu hudby, vzhledu různých vychytávek (tam je vidět, že série pochází od mistra vizuálních efektů Freddie Wonga). Je velice příjemné, že se tu netahá až příliš za emocionální nitku, ale že ani nezůstává nedotčena. Osobně jen doufám, že v příštích dílech uvidíme nějaké crossovery s jinými žánry (nabízí se zejména vzrůstající obliba MOBA her). Jinak na tom těžko co vytknout - je vidět, že když dáte moc dát rozpočet na film do rukou divákům a ne televizním ředitelům, že si zvolí správně. ()

Reklama

Kothy 

všechny recenze uživatele

Zajímavý webseriál od Freddieho Wonga. Existuje škola, kde žáci studují pouze hraní počítačových her. Do takové se právě Brian tak trochu náhodou dostane. Podaří se mu zabít nejlepšího hráče. Ten mu tam pak dělá naschvály. A Brianovi se samozřejmě líbí jeho holka. Celé je to dost předvídatelné, ale není to špatné. Každý hráč počítačových her to jistě ocení. ;) 2. série Díly jsou delší a nadupanější. Je vidět, že na to měli víc peněz. je jich sice míň, ale děj se dost posunul. :) 3. série právě skončila. Díly mají 40 minut. Děj se hodně posunul. Škola je v ohrožení a Brian ji se svou partou musí zachránit. Nakonec ale všechno končí dobře a škola je zachráněna. "I'm the Law!" ()

becki_tu 

všechny recenze uživatele

Nevím, jak funguje rozkouskovaný seriál, ale jako filmový celek funguje tak napůl. Jednoznačným tahákem je originální námět, ze kterého by v klidu šel udělat několikasériový seriál typu Community. Bohužel ve filmu je tempo hodně proměnlivé, z čehož usuzuji, že musí být znatelný kvalitativní rozdíl i mezi samotnými epizodami. I přes skromný rozpočet jde o technicky podařenou záležitost, která je sice v mnoha ohledech nedotažena do konce a místy zbytečně stručná, ale i tak umí zabavit. Nemůžu se ale zbavit pocitu, že projekt VGHS má prostě na víc. 70% ()

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Community pre Youtube generáciu. S kolísavou kvalitou humoru (hlavne prostredná séria je dosť veľkým úpadkom kvality), s relatívne vydarenými trikmi, viacerými obstojnými nápadmi, so slušne písanými vzťahmi a hlavne s prekvapivo funkčnými emóciami a to hlavne ku koncu. Sem tam sa zadarí aj vydarené cameo. Z námetu sa dalo vyťažiť určite viac a vedel by som si predstaviť remake alebo pokračovanie bežiace na komerčnej tv. Príjemné dojmy zo záveru naviac len tak nevyprchávajú a dávajú zabudnúť na hluché miesta 70% ()

Galerie (3)

Zajímavosti (14)

  • Úplně v posledním díle seriálu, když  Ted Wong, kterého hraje Jimmy Wong mluvil s BrianemD v podání Joshe Blaylocka, na první střih Jimmy nečekaně šáhl do stánku s občerstvením a vyndal dort  a popřál Joshovi, protože ten den měl narozeniny, herce tak naprosto zaskočil přímo v akci. (Alpachino)
  • Matku hlavní postavy Briana D hraje ve skutečnosti muž. (Alpachino)
  • Představitelé postav Briana D Josh Blaylock a Jenny Matrix Johanna Braddy jsou od listopadu 2012 manželé. (Cocacolix)

Reklama

Reklama