Video Game High School je vysnívaným projektom prevádzkovateľov úspešného Youtube kanálu "freddiew", na ktorom autori Freddie Wong a Brandon Laatsch každý týždeň vydajú akčne zamerané video na nejakú tému. Prezentujú v nich svoje schopnosti narábať so špeciálnymi efektami za malé peniaze. VGHS je ich prvým "dlhotrvajúcim" projektom, na ktorý peniaze zháňajú s pomocou ručiteľov-fanúšikov.
Dej sa odohráva v blízkej budúcnosti, keď všetci budú hrať videohry, pretože eŠport bude najväčším športom na Zemi. A najlepší z najlepších sa dostanú na Video Game High School.
VGHS je akčno/komediálna web séria o priateľstve, prvých láskach, ale najmä o perfektných "headshotoch". Sledujeme príbeh mladého FPS hráča Briana, ktorého život uviazol v malom meste, no to sa náhle zmení, keď ho prijmú na vysnívanú školu - VGHS. Brian sa zamiluje, ale aj zapletie a urobí si nepriateľov. Skončia jeho sny v troskách skôr, než vôbec začnú? Alebo sa mu podarí ich vyriešiť a stane sa majstrovským hráčom, na čo bol predurčený? (jaqubko)

Arany

Co, že scénář stojí za prd... Vtipné, občas, ale opravdu jenom občas, příběhově ucházející, ale hlavně akční. V takových projektech je budoucnost filmografie. Je to na filosofickou diskuzi, ale právě takové projekty dokazují, že jdou dělat úspěšné filmy bez nahrávacích společností... Ve všem se skrývá úžasná nadsázka a místy bych řekl až alegorie na dnešní události. Jsem rád za jakýkoli takový počin... ()

Frosty_CZ

Po 2. sérii se nemůžu dočkat 3. Konec epickej, bitvy na všech frontách. Hlavní herec mi sice nepadne a dal bych 4 hvězdy, ale za cool ředitele dám o jednu víc. Přeci jen, kdo by nechtěl mít za ředitele chlapíka co "sežere" pár kilový burger na posezení? (EpicMealTime) ()

Cerauos

Tak jsem se nakonec rozhodl to celé zhlédnout a rozhodně jsem udělal správnou věc ^^ Akorát mi to přijde jako taková nerdovská kopie Never back down :-D !SPOILER ALERT! Týpek má začít dělat to, co mu doteď šlo, na vyšší úrovni, na který mu to moc nejde. Zabouchne se do holky, která ho zatáhne do předem prohranýho zápasu, načež se ukáže, že ta holka chodí s jeho největším soupeřem. Týpek se na ni naštve a chce s tim všim seknout, ale ona ho překecá, aby to ještě zkusil. Tak to zkusí a v nejvíc vyhroceném finále vyhraje, sejme svýho soka a získá jeho holku :-D Brian D má občas supr hlášky, a se svým Ronem (Ted) a Hermionou (Ki) tvoří boží trojici. A samozřejmě nemůžu opomenout neskutečnou roztomilost Jenny <3 ()

pLaysTick

BrianD je prostě Pro gamer který se dostal na univerzitu her . Wongova práce se mi velice líbí , dřív jsem sledoval i jeho předešlé videa s efektmi , ale tohle se mu velice povedlo . Mrzí mne že Seriál má jenom 9 epizod , tajně doufám že naskočí nějaká druhá série nebo něco takového . 5/5 ()

Duston_Movie

Veľmi podarený seriál síce má 1. séria iba 9 častí, veľmi ma to bavilo, lebo je to niečo nové čo tu ešte nebolo a preto má od mňa tento seriál 5***** Freddie Wong - človek ktorého uznávam pretože dokáže urobiť video efekty v Adobe After Effects čo nieje moc jednoduché a tento seriál potvrdil že keď človek chce, dokáže urobiť seriál za nízky rozpočet, ktorý zaujme diváka. No aj tak si myslím že keby časti spojili tak by z toho vznikol kvalitný film. Síce takto sa teší divák na ďalšiu časť a je zvedavý ako dopadne príbeh Theodora . ()

Googooplexer

Videl som to naraz, v dvoch hodinách a veru nenašiel som tam sympatickú postavu, alebo lepšie povedané herca. Celé to vyzerá hrozne, ale tak je to "za malé peniaze", tak sa ani niet čo čudovať. Navyše aj keď je F.Wong určite dobrý v lacných efektoch a hernému fachu nadmieru rozumie, ľudí s menšou predstavivosťou a nehráčov to nijako nevtiahne. Inak to občas vyzeralo na výbornú paródiu, ale vždy ju niečim zahasili. Každú časť skrátiť na robotchickenovskú dĺžku okolo 11 minút, nechať fakt len to najlepšie a voilá, určite by som to pozrel ešte raz (ale preboha - s hocijakými inými hercami!). ()

qwertzkiwi

Tvorbu Freddieho Wonga jsem na YouTube (FreddieW) sledoval už nějaký ten pátek a tak jsem se na tenhle seriál opravdu těšil. A Freddie nezklamal. Ideální seriál na odlehčení a pro hráče parádní zábava. Kulisa školy pro hráče je dobrý nápad, jen není zpracována k dokonalosti. ()

Whyte

OHROMNÁ ptákovina, kde se všichni i přes výborný námět chovají jako retardi a díl po díle to je méně a méně vtipné... Ale na poměry webseriálů je CGI provedení luxusní! /50%// ()

jakubzeman78

Video Game High School... Na tento seriál jsem přišel úplnou náhodou, a musím říct, že mě velice příjemně překvapil. Jedná se o amatérský webseriál, nicméně to na něm téměř není poznat. (Téměř znamená, že v první řadě není výjimkou epizoda dlouhá pouhých 10 minut.) Tento seriál je přesně o tom, o čem se může zdát, že je. Brian, nepříliš významný mladý hráč jakéhosi Call of Duty budoucnosti při jednom deadmatchi shodou náhod zabije nejlepšího hráče na světě. A světe div se, je to student VGHS. Brianovi je nabídnuto stipendium. A kdo by to nevzal, že? Příběh spočívá za a) V neskutečně cheesy romanci mezi Brianem a holkou, co chodí s kým jiným, než s již zmíněným nejlepším hráčem. Nicméně je celkem pěkná (ta romance). b) V přestřelkách, které jsou velice dobře zpracované, a vy je vidíte jako nezávislý pozorovatel, i když jejich účastníci ve skutečnosti jenom sedí u monitoru. c) V romanci mezi Brianovým šíleným spolubydlícím a jeho ještě šílenější přítelkyní. Ačkoliv to nemusí znít příliš vábně, věřte mi, že to stojí za to. Ten seriál má zkrátka svoje kouzlo, i když zřejmě není zakotvené v úžasném a komplexním příběhu. (Ale tak, to není ani How I Met Your Mother, že...). I když ho zřejmě nedokážu lokalizovat. Vím, že tahle "recenze" nedává moc smysl, ale long story short, tohle je super seriál, na který vám jednoznačně doporučuji se podívat. 8/10 ()

mpet

Nejlepší web-seriál, který jsem zatím viděl. Podle mě úžasná podívaná, která stojí za vidění. Ačkoliv je to občas trochu přehrávané a občas je to přehrávané až dost, hodnotím VGHS velice kladně a už se těším na další sérii. (Doufám, že bude) Ještě bych rád dodal, že ačkoliv je to víceméně amatérsky ztvárněný seriál, předčí mnohé "profesionály" dělané seriály, ze kterých komerční televize dělají bůh ví co. ()

terraxCZ

Vcelku slušně provedený internetový seriál, s velmi originálním příběhem. Čím více dílů, tím jsou profesionálněji provedeny. Jak už název napovídá, děj se odehrává v nedaleké budoucnosti na škole pro "hráče" která nabírá jen ty nejlepší hráče počítačových her z celého světa. Hlavním hrdinou je Brian D., který se na povědomí dostal ukázkovým zabitím nejlepšího FPS hráče na světě. ()

Grandimir

A je tu konec a s ním rozporuplná třetí série, aspoň pro mě. Vlažný rozjezd, velmi slabý střed, ale nejvíc epický a bombový hodinový konec, jaký jsem si ho představoval. Celý cast, celé herecké obsazení mi bude chybět. Herci mi seděli, koukalo se na ně dobře a mezi páry to i jiskřilo. Nemůžu hodnotit jinak, než plným počtem i přes pár slabých epizod. Ps: Původně jsem nejradši koukal na Jenny, ale s postupem dílů jsem se zamiloval spíš do Ki :) ()

Weexrylo

Až na závěrečnou epizodu to pro mě bylo 5*. Freddie je pán efektů a originality. Pokud náhodou znáte VGHS a ne YouTube kanál Rocketjump, určitě chybu napravte a koukněte na zbytek jeho tvorby. Btw, podobný projekt od stejné party CorridorDigital - Sync by vás mohl nadchnout taky. ()

Yettihomatka

Seriál jsem zhlédl téměř v kuse. 1. série je 10/10, 2. 8/10 a 3. 9/10. Jelikož to není (nebo ze začátku nebyl) seriál s vysokým rozpočtem, nemůžu ho hodnotit, jako kdyby byl. Přes trochu nesympatického hlavního hrdinu jsem se po několika dílech přenesl a začal jsem ho mít docela rád. Co se týče efektů, nemám co vytknout. Scény, odehrávající se v "herním světě" byly skvěle udělané. Ve 2. sérii začal příběh trochu pokulhávat, ale ve 3. se to napravilo. Celkově se mi seriál neskutečně líbil a doufám v další sérii. ()

Bmarjenka

Toto bol pre mňa príjemný oddych. Krátke časti, zábavná téma poňatá nerealistickým spôsobom a vôbec mi to nevadí. Netreba ho brať vážne, stačí sa len zabávať. Sympatická Johanna Brady a hl. Postava tiež poteší. Každému už od začiatku je jasné že od začiatku skončia spolu a príbeh tiež príjemne poteší. Určite odporúčam priaznivcom hier pozrieť, neurazí. ()