Svědci paranormálních jevů

• USA Paranormal Witness (více)
Dokumentární / Mysteriózní
USA, (2011–2016), 46 h 16 min (Minutáž: 42–63 min)

Adam Christie, Will Conlon, Zoe Gamache, Nick Stathas, Jordan Gray, Brielle Robillard, Sharon Belle, Val Cole, Nick Smyth, Mary-Elizabeth Willcott, M.E. Lewis (více)

Série(5) / Epizody(64)

Poznejte příběhy lidí, kteří se na vlastní kůži setkali s nějakým paranormálním jevem. Poslechněte si vyprávění malé dívky, která vídá neviditelnou kamarádku, bývalého vojáka, kterého vyděsil chlupatý tvor podobný člověku, rodiny, která se nastěhovala do strašidelného domu, a mnoha dalších... V této reality show uvidíte očitá svědectví i dramatické realistické rekonstrukce paranormálních jevů, které se příčí veškerému vysvětlení. Svědci paranormálních jevů vás vezmou za hranice hranic neznámého. Setkání s duchy a mimozemšťany jsou jenom zlomkem zvláštních a podivuhodných událostí obsažených v této fascinující kronice veškerého neznáma. V žádném případě se nedívejte sami! (TV Prima)

k0m1s

Já si dovolím jen dodat, že dílů není 18, jak je zmíněno v úvodu, ale celých 51, rozdělených do 4 sérií a to následovně: Série 1: epizod, Série 2: 12 epizod, Série 3: 20 epizod, Série 4: 13 epizod. A chystá se série 6, která bude mít 13 epizod a vyjde letos. ()

prasecak_cz

Je to spíš takový horror, než dokument. Milovníci paranormálna se tu vyřádí. Absolutní recyklace všeho, co se zdá býti paranormálním. ()

NunchakuMan

Jsem racionální člověk až do morku kostí, ale tenhle seriál si celkem užívám. Za mě je to celkem pěkně zahrané, nevím, zda ti vypovídající tomu skutečně věří, nebo dostali jen scénář, co mají říct, ale ve scénkách, kde se dotyčný vzbudí a kouká na něj vykulený duch nebo se za někým otevřou dveře a dejchne mu něco na záda, z toho mám vždycky husí kůži :-D Baví mě, co to se mnou dělá, stejně jako třeba Věřte Nevěřte. Hvězdičku dolů dávám jen za to, že to není pravda, ač si to hraje na pravdivé. Zbytek hvězdiček je za pěkné provedení plného efektů. BTW nejčastější a nejohranější věty "...nikdo tam nebyl..." a "Něco tam bylo... něco zlého" 😅 ()

JarinDL7 odpad!

Nic paranormálního se na světě neděje, jen lidi mají paranormální mozky. A jelikož se tohle prezentuje jako seriózní dokument, nezaslouží si to nic jiného než odpad. ()