Komisař Mattei (Daniel Auteuil) se chystá zatknout známý gang bankovních lupičů. Do střetu s policií ovšem zasáhne dobře ukrytý odstřelovač (Mathieu Kassovitz), který zastřelí několik policistů a díky kterému se zlodějům podaří uniknout. Jeden z nich je však vážně zraněn, což gang donutí ke změně plánu. Zatímco vyhledají lékaře (Olivier Gourmet), u kterého se ukryjí, komisař Mattei vyhlásí masivní pátrání... Vyšetřování komplikuje fakt, že záhadný odstřelovač de facto neexistuje a najít sebemenší důkaz, který by ho usvědčil, je takřka nemožné. S výsměchem do tváře je komisař Mattei nucen použít jiných prostředků, jak vraha usvědčit. (North Video)

Raziel811

Na tomto filmu je vidět velký nedostatek financí. Nemyslím jen vizuální stránku, ale i přeskakování úseků děje. Vždy je střih a šup do jiné scény, místo rozvětvení příběhu či událostí (viz útěk z vězení). ()

moorks

Francouzská kvalita je francouzská kvalita! Další důkaz toho, že v Evropě se točí kvalitní filmy a nepotřebují k tomu ani tolik nesmyslných efektů ani scén jako v zámoří! Vynikající film, skvělé herecké obsazen...Před Placidem smekám. Je nejen výborný herec,ale je i výborný režisér! ()

rodan21

Francúzske filmy, konkrétne aj krimi majú "niečo do seba" . Film, ktorý stojí za pozretie, zaujímavý dej.Mohlo to byť viac okorenené nejakými zápletkami, viac napätia atď.... Ako hovorím- film, ktorý si človek pozrie raz, ale zase neolutuje. Povedal by som 65% ()

Bragi66

Bankovní loupež kryje odstřelovač. Řízný děj s pátráním a s úchylným doktorem. Podhodnocená francouzská krimi. Doporučuji ke shlédnutí. ()

Upswing

Tak trochu sklamanie. Priemerná krimi, ktorá prekvapivo zo začiatku skôr nudí. Prepadnutie banky je filmársky tak na úrovni "Kriminálky staré mesto". No nakoniec predsa len film aj s "príchodom" masového vraha, graduje. Bohužiaľ koniec je tiež dosť spackaný. Herecké výkony skôr slabé a to aj u inak vždy výborného Daniela Auteuil. Škoda. ()

ProchySBK odpad!

Další policejní srajda od Monsiňórů ve stylu http://www.csfd.cz/film/311714-pariz-jedne-noci/. Bohužel jsem tomuhle nedal ani 10 minut. Potom co proběhl míting u kriminálky, při kterém šéf okřikl svého podřízeného, ale tak rychle, že když má šéf ještě otevřenou hubu a vypadá že ještě něco řekne, přijde rychlej střih jako kdyby rázem došli prachy na natáčení. Korunu tomu pak nasadila policejní akce, kdy vůbec nevim kdo je šéf, kdo kriminálka, kdo specialní tým. Nakonec šéf v kvádru (nezapoměl na vestu?) vyběhne s rozhádaným kapitánem do akce s ČZtou a čumí jak jelita na borce s kalašnikov a dávaji mu policejní výzvu ať to zahodí... Díky odstřelovači, že ukonči tohle trápení několika neherců hned na začátku, a děkuji Big Boss cops, že se ukázal hned na začátku a ušetřil trápení mě. ()

Montmorency

Zřejmě inspirované britskými a skandinávskými kriminálkami.....film byl i ve Francii totální propadák a není divu - story je otřesná, potěší leda tak kulisa Paříže a Kassovitz s Auteuilem ()

Laslo

Sniper naháňa vraha svojich kumpánov a svoje poctivo ukradnuté peniaze a policajný komisár (Daniel Auteuil) zase naháňa snipera. Myslím, že z námetu by sa dalo vyžmýkať aj viac. Herecký výkon Daniela Auteuila bol ako vždy dobrý. Priemerná krimi na jedno pozretie. ()

limalama

Normálně bych dával zřejmě za 4, ale 58% hodnocení? To si tato napínavá hra bankovních lupičů a policie určitě nezaslouží. U mě 85% ()

Falanx

60%. Pokálel to režisér nebo střihač? Snajpr? Myslím ty žďuchance do ramen policajtů - zvané průstřely - v prvních minutách kinotyjátru. Pár dobrých chvil jsem posléze zaznamenal, vylepšeno o ukázky létajících nábojnic, důlky v karosériích a o poctivou práci maskérek na statických tělech.*** Za šedesát bukvic mi tento snímek stojí. Muzika, taková ta poctivě severská, objevně miléniózní, jen podtrhla TV - DVD snímeček. Potrestaný úchyl, KLUK a kopací míčuda s nápisem FRANCE... ()