Vzkaz z Vietnamu (TV film)

• Česko

Danielle Steel: Vzkaz z Vietnamu

Message from Nam

Odkaz z Vietnamu

Drama / Romantický

USA, 1993, 2x88 min

Jedna z lepších adaptací Steelové s obstojnými hereckými výkony.(9.8.2006)

• bubblebobble

Spisotateľský status Danielle Steel ma neustále prekvapuje rovnako ako je to pri Pilchcerovej a spol. Je mi ľúto, že kvôli nim je pochovaných množstvo talentov, ktoré prichádzajú s niečim novým. Steelová a jej tvorba na mňa pôsobia slizky rovnako ako spracovania jej predlôh. Tento príbeh o trocha menej, no stále je to tá 100x prevarená omielanina okolo hlavnej hrdinky a jej ľúbostných vzťahov. Btw. vykrádačka Anny zo zeleného domu na N-tú.(4.5.2013)

TA 3 hodinová délka film málem pohřbila, takovejch keců o Vietnamu bez scén z Vietnamu je děsná nuda. A i když se tu řeší jakž takž dobré morální blbosti, tak to by nebyla Steelová aby se do filmu nedostala zase ta hovadzká romantika, docela by mě zajímalo kde ta Steelová bere tyhle velké kupy keců, o tom jak někdo někoho miluje ale nemůže být sním, a nakonec si dají velkou pusu ale to je vše.(20.10.2010)

• blitzer

Právě jsem dokoukal nějakou hardcore verzi, která měla ne 2 hodiny, ale bez pěti minut smrtící 3 hodiny. Naprosto zbytečnou první hodinu doporučuju přeskočit... a pokud nejste milovníky romantických slaďáků, tak doporučuju přeskočit celej film, protože ačkoliv se zbylé 2 hodiny většinou odehrávají ve Vietnamu, z Vietnamu toho příliš neuvidíte (akční scény cca 10 minut, vietnamská příroda ještě míň). Navíc ačkoliv byla hlavní hrdinka reportérka, která měla přinášet zprávy o dění v "zeleném pekle", tak se celý film točil okolo jejích milostných avantýr s vojáky.(12.6.2009)

Jedna z těch lepších knižních adaptací.(4.4.2013)