La cara oculta

• Kolumbie La cara oculta (více)

Akinaz

Z počátku to připomíná brazilskou telenovelu, která trvá asi 3/4 hodiny, než se film přehoupne a nasadí vražedné napínavé tempo. A ten konec.... neokoukané, originální, nečekané... to musíte vidět.4* ()

Lucie.Luca

Naprosto geniální thriller: film pro všechny, kteří mají rádi napínavé příběhy s logickým dějem a s překvapivým rozuzlením. V poslední době začínám sledovat hispánskou produkci a je to jedno příjemné překvapení za druhým. Rozhodně doporučuji vidět! ()

Prezdivenka

Slyšela jsem, že je to dobrý film, ale dlouho jsem se neměla k tomu, abych se na něj podívala. No a dnes na něj konečně došlo..... Pecka, která mě naprosto odbourala !! Celou dobu jsem seděla jako přikovaná, tomuhle říkám thriller!! Bravurně zrežírované, zahrané, celková atmosféra perfektní...byla jsem úplně paf! Jen víc takových filmů a já jdu hledat další španělské thrillery! :) ()

Lazy87

Trochu mi to smrdí amerikánštinou. Jinak si myslím, že zmizelá by byl lepší název. jen tak přemýšlím, co si z toho pobrat. Že ženské jsou kurvy? Jinak docela ok thriller, ale prostě mi to nepřišlo jako to domácké španělské. ()

Sheelle

Na povrchu tohoto snímku se odvíjí poměrně běžná love story jak vystřižená z červené knihovny. Občasný náznak ale dává tušit, že půjde o něco víc. Pro jistotu jsem si v polovině překontrolovala, jestli se nedívám na horor. Dramatické odhalení nicméně vše vysvětlí a zpětná retrospektiva, kdy se díváme na události již jednou viděné, avšak nyní již z jiného pohledu, je naprosto dokonale odvedená a děj nabírá rychlý spád. Nepokazí to ani konec, kde bych se dost obávala happyendu ve stylu "a žili spolu šťastně až na věky". ()

Sicilius

I když se z toho nakonec nevyklubalo žádné zneužívání ani megaslavery, tak to nakonec byla zajímavá podívaná s nádechem pomsty ()

abanek

Velmi dobry spanelsky film (horor rozhodne ne !!),o kterym by dopredu nemel nikdo nic vedet...Navic se devcata nestydela.... ()

Wiceman

Leč chápu třídní rozdíly, které s v tomhle filmu objevují, ale vůbec se mi to nelíbilo. Web ho navnadil na horor a místo toho dostal thriller s krávou, co se na zjištění důkazu zamkne v luxusní vile, opatřenou panic roomem pro původně starýho nácka, a celý to z počátku vypadá, jako by v domě strašilo. Inu, jsem zklamenej. La Cara Oculta v názvu už trochu načíná, že jde o jakysi španělský horor. Nejde. Je to takříkajíc thriller/drama o zhrzené slečně a vychcaný nový nabíječce a jednom dirigentovi orchestru. Bohužel ale nic víc a kdo stejně jako já nalítnul názvu, vězte, že v tomhle případě jste šáhnuli po hororu vedle. Jako Thriller je to ale dobrý, ale asi nejsem cílovka. Španělé určitě umí lepší horory/thrillery. Lepší 2 *. ()

Sadova302b50

Měla jsem to štěstí a uposlechla varování před trailerem, kterému jsem se vyhla - a zjevně dobře udělala. V první části filmu je zdařile budována atmosféra a posléze nastává zajímavý dějový zvrat. Pak už se snímek dostává do jiné roviny, ale daří se mu kvalitativně nepoklesnout. Velmi solidní a napínavý snímek. Slušné čtyři hvězdy. ()

BStone

Takový spíše pokus o mysteriózní film, aneb příběh týpka, co nenechá žádnou sukni na pokoji a když už si nějaké ty šťabajzny nabrnkne, tak jsou to psychopatické blbky... Průměrná režie s ochotnickými herci. Na jedno podívání dobrý, třeba proto, že roštěnky se poměrně často odhalují, asi aby se zahalil podprůměrný film. 35% ()

KarlN

Pokud by se to jmenovalo : kterak žárlivá kravka na svoji blbost málem doplatila a téměř se z ní stal vítěz loňské schovky...asi by to řeklo vše. Dobře jí tak a já si pustím konečně něco zajímavého. Dvě hvězdy, pouze za úžasnou, nejen Beethovenovu, hudbu v koncertní části i doprovodu. ()

StandikK

V jednoduchosti je krása a tento film je toho hotovým příkladem. Jediný problém vidím v tom, že záporák nakonec ze všeho výjde s čistým štítem. ()

Kacenka_73

Čekala jsem dějový vývoj stylu Pod povrchem, tohle mě teda podlamovalo kolena a ještě teď se mně vypleštěné oči nechtějí vrátit zpátky do důlků… výbornej film. ()