Charlie Bronson riskuje svou skrytou identitu, aby se se svou přítelkyní dostal do Los Angeles, kde na ně čeká jejich životní šance. Brzy je však vyčmuchá Charlieho bývalý kamarád z gangu a chce, co mu patří. Zábavný road – trip se tak mění v bláznivou honičku, do které se připletou i Federálové a banda podivínů. (oficiální text distributora)

Kusic

Jak já se těšil na pořádnou ujeťárnu s Cooperem. Po závěrečných titulkách sem byl ale krapet zklamanej. Půl filmu se skoro nic neděje a největší scénkou Coopera, coby hawajskýho bubeníka, je, že nakrmí dvoumetrovýho černocha na vodítku. Druhá polovina zase zběsilý ujíždění a konec romantický usmíření. Ne ne, nezabralo to na mě. Jako oddychovka oukej, ale zařadil bych to mezi průměr. ()

Stuck

Potenciál by byl veliký, ale lidé jsou někdy pohlceni tlačit na pilu úlně jinde než mají. Trocha vtipu, více jízdy, kapánek násilí a dobrý konec.. málo šťávy a to bylo pod kapotou 700 koní... ()

MiniRecenze

Jednoduché,nenáročné na přemýšlení a lehký sympatický humor.Takhle lze definovat tento snímek,který má i příjemné herecké obsazení.Akčního žánru je zde opravdu trošičku a ještě vtipně podaná.Jedná se o příjemnou jednorázovou záležitost,která splní svůj účel. JEDNOHUBKA!!! ()

ButchCB

Tak nějak jsem celý film pořád čekal, že už to začne, a pokaždé se situace změnila aniž by vlastně nastala. Neustále jsem měl pocit, že té polívce něco chybí a čekal jsem kdy mi naservírují tu porci koření a náhle konec a titulky. 3* za skvělého Lincolna ()

Paserak odpad!

Tak tahle konina měla 2 silný momenty: debata o tom jak kdo koho vojel v lapáku a Knockin on Heavens door. Jinak ukrutná hloupost pro mladý děti. Nic víc v tom nehledejte....Slabota....Jak to, že v tom hraje B.Cooper? Ještě k tomu takovou slabou roli....2* a to jsem moooooc hodnej. ....uplynulo pár dní a potom co jsem nad tímhle filmem přemýšlel jsem se rozhodl jej strhnout. Přinutila mě nakonec k tomu ta debilní scéna o přepadovce důchodců v motelu. To bylo absolutně trapné a debilní....ODPAD! ()

koudymen

Průměrná komedie,kde vtip a humor je závislý na jedné osobě,která byla velmi vhodně vybrána a herecky obsazena.Jinak rodinný oddychový film s komickými scénkami.Hodnotil bych **+ ()

Dreamer odpad!

V kazdom druhom traileri je viac akcie, komedie a romantiky ako v celom tomto 100 minutovom nezmysle. Skoro vsetci to kritizuju ale potom daju 2-3 hviezdy, je to rovnaky nezmysel ako tento "film". Za viac mi to nestoji - 0%. ()

Vebloud

Akčně romantická komedie, která se nesnaží si hrát na velký film, podle mě se nemůže ani brát moc vážně, naprosto krásně karikovaný charaktery postav. Zábavný, krásně ad absurdum dotahovaný stereotypy od rasismu, homofobie, homosexuality, romantiky, debility ex přítele, prostě někde na pomezí komedie a parodie na spoustu věcí. Když nebudete čekat veledílo, ale zábavnou záležitost, zklamání to nebude. ()

zodiak217

Určite som očakával viac, ked som som si precital že tu bude hrat Bradley Cooper. Bola to dosť nuda a skutočný podpriemerný. I ked nešlo o prvoplanovu komédiu práve tie vtipne scénky kedy sa mi na tvary objavili ka tvary náznaky úsmevu, tých tam bolo ako šafranu. Skutocne nedotiahnuté. Napríklad scénky s nahymi dochodcami boli vtipne, alebo ked tomu nesikovnemu policajtovi preletí bowlingova guľa cez predné sklo auta. Tiež sa mi páčila tá blondata vyucujuca v uvode filmu, ktora si už co to preskakala v živote a zjavne sa vyzná v liekoch. ;-) Nuž, inak to bola dosť obeda a už by dpmk to druhýkrát dobrovoľne nesledoval. ()

ludovit14

Hit and run je na kolene vysmolený roadtrip so silným romantickým podtónom. Malý a skromný, milý a trošku nudný. Natočila ho banda kamarátov, za pár drobných a dokonca pri natáčaní používali svoje tátoše má aj svoje momenty. Zábavné aj emočné. Nie je ich príliš veľa, ale stoja za to. Škoda len, že ten zvyšok miestami až uspáva. HOD:43,01%.PS: chcelo by to trošku doladiť a pomazať. ()

wick

Neskutečně hloupé...což by tak nevadilo, kdyby název nelákal na honičky, které tam pořádné prakticky nejsou. Už u několika podobných filmů psal, že by si měli tito režiséři vzít příklad u špičkových kousků jako je Řidič.. ()

Anaheim

Název filmu bych teda rozhodně vybral jiný, ale budiž. Připadalo mi to nemastný neslaný a čekal jsem co se bude dít. Když už jsem v nic nedoufal, tak konečně v posledních asi 25 minutách přišlo pár dobrých fórků, který filmu alespoň trochu dalo nějakou tvář, ale to je málo a na víc než 55% to není. Je to taková slabší oddechovka. ()

Goumen

fajn road movie komedie, sympatické obsazení, pohodová atmosféra, prosluněné prostředí, pěkná auta a honičky. Idální na volné víkendové odpoledne. ()

fabregas1

Malá road movie komedie, která určitě neurazí ba naopak může některé z vás i mile překvapit. Film plný honiček, humoru plus Bradley Cooper jak ho neznáte. ()

Epco

Dax Shepard má rád autá a tak sa rozhodol napísať si príbeh o niekom ako je on a pre istotu ešte aj čiastočne zrežírovať. V rámci šetrenia a možno aj autenticite do role svojej priateľky obsadil svoju priateľku a tá po kamarátskej línii zohnala do filmu kamarátov z čias seriálovej mladosti. A keď sa na vrch ešte k tomu ako malá čerešnička prihodí Bradley Cooper, ktorý si svojho psami posadnutého záporáka evidentne užíva. Dostaví sa film ktorý ako celok veľmi neohúri. ale zas na druhú stranu v maličkostiach pobaví. ()

StorWik

Palmer a Shepard se zjevně stále ještě učí. Zatím co statické scény jsou v pořádku, akční scény vyžadující hodně pohybu kamerou jsou docela všední. Nerovnoměrná akční komedie, kde není ani moc akce ani moc komedie, ale je pravda, že sem tam se objevý trochu hloupé zábavy a vtipků o rasismu, sexu a homofobii. ()