Charlie Bronson riskuje svou skrytou identitu, aby se se svou přítelkyní dostal do Los Angeles, kde na ně čeká jejich životní šance. Brzy je však vyčmuchá Charlieho bývalý kamarád z gangu a chce, co mu patří. Zábavný road – trip se tak mění v bláznivou honičku, do které se připletou i Federálové a banda podivínů. (oficiální text distributora)

Attta

Velice pohodová komedie a výjimečně mě tu nevadilo ani to, že je to z produkce USA. Pokud vypnete mozek a budete to brát čistě jako komedii u které nechcete nic řešit, tak to slouží velice dobře jako odreagovačka. Mezi tou kopou amerického odpadu komedií, je tohle určitě ta lepší. ()

TommyLeeJape

Na jednu stranu pěkná broskvovina. Hlavně tedy scénář mi připadal zbytečně moc rychlý a zběsilý (paradoxně se ale rozjížděl dost pomalu), nemluvě o celkem stupidních dialozích mezi hlavní dvojicí. Jenomže pak je tady těch 700 koní (kteří samozřejmě nevoní každému) a roztomilá Kristen (která nevoní asi jen těm co používají tu gay aplikaci zmíněnou ve filmu). Když to sečtu a podtrhnu, pořád z toho Hit and Run vychází jako stupidní americká zábava, která dokáže pobavit jen sporadicky. Pokud ovšem nečekáte nic převratného, neurazí vás to. ()

necisty

Sranda to byla, ale proboha!!! Já už nechci vidět žádné nahé důchodce!! Pochopte to tam v USA, je to nechutné!!! ()

Juto

Oveľa frustrujúcejšia ako banálne konvenčná dejová štruktúra filmu je nedostatok hĺbky postáv. 1/10 ()

Icefist

Výtečný soundtrack, několik solidních fórů (i když celkově méně než by divák očekával), poměrně známá jména v obsazení a to je vše. Na základě traileru jsem očekával víc. Dostal jsem jen prachsprostý průměr. 50 % Oblíbená část- "Byl to černoch? ... Tak to byl Mexičan? ..." ()

panMartin

Naboř a ujeď ... už ten název zní dementně! O ničem, víceméně nudné, nápad nebyl špatný ale zvrtlo se to v bezduchou sračku vtipů které bohužel nefungovali. Ani jednou jsem se nezasmál. Jeden z filmů který hnedka zapomenu, že jsem vůbec shlédnul. ()

sir-dave

No dobře dobře, Shepard si se svou přítelkyní Kristen Bell přizval pár kamarádů a natočili road movie pro fandy stylových aut a honiček s trochou humoru. To by bylo tak vše. Kristen mám rád, za to Daxe nesnáším. Posmál jsem se párkrát při penzistickém šukání a u povídání kdo koho ojel. ()

dr.fish

Tak tohle je jedno veliké WTF...jak začnou takovýhle debilní dialogy tak okamžitě vypínám, na to už prostě nemám...20% ()

URBAN

Opět jsem nabořil do blbosti sice oddychové blbosti , ale přece jen blbosti . Pár vtipů se našlo , ale měly od sebe takový odstup že to nejde ani povařovat za komedii , první vtip jsem zaznamenal snad až po první půlhodině a to se u komediie opravdu nehodi . ( 10.4.14/MAC ) ()

Doudis19

Svěží a docela i vtipný projekt komika Daxe Sheparda. Na několika situacích a ve většině dialogů je znát neotřelí přístup tvůrce, kterému očividně nechybí smysl pro humor. Bohužel tento rukopis je cítit pouze občas a ve zbytku snímku už to taková legrace není. Oldschoolové provedení honiček s opravdu nádhernými stroji a šerif paskal v podobě Toma Arnolda, popřípadě i milovník zvířat Bradley Cooper však tuhle jednohubku směle udrží v klidných vodách komediálního průměru. ()

Khumbac

Příjemná muzika a sympatičtí herci. Dokonce se i zasmějeme. Po-obědová jednohubka potěší, ale vítám kratší stopáže ! ()

ivan_drago

Lehce překombinová road movie s několika nedprůměrnými dialogy a snahou o jistou kultovnost, která však končí tak ve čvrtině... Je to svižné, film si dokáže udržet pozornost a hlavní figury jsou sympatické, až na zvoničku, která je neskutečně umělá a celý film otravná... Z průměrnosti však film žádný jeho aspekt nevytáhne.... ()

kinghome

Čekal jsem víc, ale byla to normální průměrná road movie, ve které se hodně mluví a málo střílí a ani ty honičky nebyly nic extra. Ale Herci hráli dobře, hlavně Cooper, kterej toho gangstera nebo co to bylo hrál fakt dobře. Pár vtipů taky vyšlo a to je vlastně asi tak všechno. Jináč to je typickej nalajnovanej příběh s typickym Happy-endem. Škoda toho. 50% Dávám hodně slabé *** kvůli tomu Cooperovi a Kristen Bell, která dokáže bejt v nějakejch záběrech fakt sexy ale někdy vypadá jako nějaká příšera z hororu. A to jen tak někdo neumí. ()

LiborGondek

Obyčejná a průměrná americká komedie s prvky z filmu Mistři Hazzardu. Asi takhle se dá nejstručněji popsat, co si o filmu Naboř a ujeď myslím. Trochu mě taky zaráží samotný název filmu. Buď jsem nedával pozor, nebo tam opravdu žádná souvislost mezi názvem a samotným dějem není. 55% ()

Mrkvič

Celkem milé překvapení. Kdybych nevěděl, že je skoro všechno práce jednoho člověka, který z hlavní role do filmu nacpal všechny své bouráky, tak bych možná tak okouzlen nebyl. Od začátku do konce zní fajnové písničky a polovina dialogů a scén je psaná na míru nablýskaným miláčkům herce/scénáristy Daxe Sheparda. Ale i obyčejné dialogy nejsou k zahození, protože je v nich tolik z běžné každodenní rutiny vztahů. ()

Johnny.ARN

Tokio drift na americký spôsob. Road movie plná driftu, slnečného počasia, ľahkého humoru a hviezd nižšej svietivosti. Úsmevné, príjemné, s niekoľkými hluchými miestami ale v konečnom dôsledku svižné a hlavne to neublíži. 2 z 5 ()

civalII

Taková nenápadná, nekomerční, ale milá komedie, plná více či méně vtipných bláznivých zvratů. S fešáckým Bradleym a ošklivou Kristen. Shepard si evidentně udělal radost. ()