Charlie Bronson riskuje svou skrytou identitu, aby se se svou přítelkyní dostal do Los Angeles, kde na ně čeká jejich životní šance. Brzy je však vyčmuchá Charlieho bývalý kamarád z gangu a chce, co mu patří. Zábavný road – trip se tak mění v bláznivou honičku, do které se připletou i Federálové a banda podivínů. (oficiální text distributora)

Hapretor

Mohlo to být vtipnější, lépe zahrané, akčnější a s lepším koncem. Na zabití času dostačující. On mi ten hlavní představitel fakt nebyl sympatický ! ()

digishit

U některých filmů vůbec nechápu proč jsou natočený. Tento je jedním z nich. Když to vezmu popořadě tak: Akční - dalo by se tomu tak říkat, kdyby ovšem akční scény stály za to, není tomu tak a vrchol je, když místo řvaní motoru uslyšíte jen hudbu. Komedie - snaží se být asi tak napůl, ale ani tak nesplňuje požadavky na takové označení. Romantický - ano to by se dalo říct, ale koukat se nemastného, neslaného Nicklebacka a těžce protivnou blondýnku není zrovna má představa o romantickém filmu. Road Movie - je jen díky tomu, že odjedou z bodu A do bodu B a cestou se vám chce film asi tak 1000x vypnout! A ten název? Vždyť s filmem nemá nic společného! Jedna hvězda, která pomalu padá do Odpadu! ()

Olík

Zklamán a znuděn z úvodních pasáží Shepardova druhého potomka se mi hlavou honily myšlenky typu: "dobře, Dax Shepard a Kristen Bell jsou mladí, mají se rádi, ale když už spolu, nedbaje rad starších a zkušenějších, chtějí trávit další čas (kromě toho popracovního), proč nerozbijí prasátko (v jejich případě prase) a neodjedou na čtrnáct dní někam na opuštěný ostrov?". Neštěstí se ti jenž vytrvali (stejně tak i já) dočkali zaslouženého obratu směrem k lepšímu......dejme tomu od momentu, kdy snímek nabral na akčnosti. Ale nešlo jen a pouze o střelbu a automobilové honičky, dostavil se i černý humor, absurdní situace, výživné dialogy........zkrátka, nakonec šlo o docela slušnou žánrovku. A proto: "Nechť Daxovy a Kristen vzkvétá jejich láska a další společné počiny jsou přinejmenším, tak podařené jako Hit and Run......amen". ()

MickeyStuma

Není nad to mít auto, přítelkyni a pohodlný život. Jenomže to by nesměli být za paty mrzutosti z minulosti. Road movie romance originálností, snad očekávaně, zrovna nekypí, ale zaujme svými zvraty a myšlenky. Láska, humor, ironie a výstřednosti dohromady vytváří docela zábavný film, nikoliv však komediální. Dialogy jsou vyšperkované akční scény umravněné a při autohoničkách se netlačí na pilu. S čím se však přehání jsou bizarnosti určitých postav, které jsou v ději spíše na obtíž. Kult z toho sice nikdy nebude, ale není tak špatný, aby musel být přehlížen. ()

bararich8

Z počátečních rozpaků jsem přešel do potměšilého úsměvu, který mě doprovázel po celý zbytek filmu. Mělo to šťávu, vtip a celé se to vezlo hodně odlehčeně, což je velké plus. Díru do světa to asi neudělá, ale potěšilo, 4*. ()

Torgal

Príjemná road movie u ktorej je najpozoruhodnejšie to, že stála len dva mega dolárov (pričom polovica z rozpočtu išla na soundtrack). Obmedzený rozpočet na výsledku ale nezanechal negatívnu stopu, síce je tu viac kecania ako akcie, ale sleduje sa to príjemne, človek sa nenudí. Nie je to síce žiadna bomba, ale príjemná oddychová záležistosť s veľmi dobrým obsadením. 6/10 ()

darkreider

Trojica tragédov, ktorý si muskulanitu boostujú autami za mega+, sa v prvoplánovom deji naháňa po rozsiahlych plochách, kde môže robiť piruety, drifty a iné automobilové prostocviky. A smutné je, že je to to jediné, čo má aspoň nejaký zmysel, pretože keď dostane priestor scenár, tak sa znenazdajky vyvalia dialógy o vzťahu s otcom, dôvere, sexuálnej orientácii a penetrácii Cooprových telesných otvorov. Veľmi výživné, čo dialóg, to bolesť. Tu nepomôže ani mozog v mrazáku. Ešte že je Kristen tak šik... ()

Ondr@932

Jo tak takové typy akčních road movie opravdu můžu! A navíc když tomu nechybí ani humor a nabušené káry :-) Prostě svižná akční komedie kterou mohu vidět vícekrát :-) A navíc se skvělým hereckým obsazením! Prostě palec nahorů! Dávám 9/10 ()

phoenixer

Pohodička na odpolední chill u telky. Děj ani zápletka není náročná, protože tam takřka žádná ani není, proto dávám slabší průměr. Přesto se na to dá dívat, díky fajn hereckému obsazení. ()

Kingjiri

Takhle podvedenej trailerem jsem se už dlouho necejtil. Z traileru jsem se totiž těšil na šílenou akční jízdu s nepřístupnym humorem, dostal jsem však romantickou slátaninu s pár průměrnejma honičkama v autě, takže akční scény co do kvantity i kvality nic moc. Komediální složka vůbec nefungovala, resp. ani nemohla, protože uplně chyběla - jedinej gag s ojetou prdelí ve vězení byl už v traileru a důchodcovská swingers párty mi vtipná nepřišla. Promarněná šance, minimálně slušnej casting sliboval větší zábavu (nicméně Bradley Cooper se objevuje spíš sporadicky). ()

tranquill

"A něco ti řeknu, ty nátělníky už se nenosej..." Při této akční krimi komedii jsem se výborně bavil. Spokojenost. ()

PedroPo

Z toho filmu je prostě cítit, že ho dělal někdo, komu na něm záleželo. A ten někdo je Dax Shepard, který se na něm podílel nejen herecky, ale i jako (spolu)režisér, střihač, producent a vsadil bych se, že má prsty i v písničkovém soundtracku. Což je mimochodem další bomba, neváhám se ho přirovnat k prvnímu Kill Billovi. Zkrátka ten film je velké POZITIVNÍ překvapení. Skvěle jsem se bavil a klidně bych si ho dal i znova. ()

Franc1s

U mě bohužel ztráta času. Strašně ukecaná road movie o ničem, kde ta blondýnka sama už neví o čem kecá, rozvíjí debaty o h****,ostatně nejen ona. Jediný u čeho jsem se smál, byly scénky s US Marshall, teplým poldou a závěrečným dýmem :D Ještě,že aspon soundtrack se povedl a ty káry fakt luxus!!Ten Lincoln Continental špica!Asi začnu šetřit :D Díky nim 5/10 ()

dEst28

Dax Shepard ukázal, že oddychovej film s trochou vtipu a akce, kterej sice do světa díru neudělá, ale přesto něčím zaujme(sympatický výběr herců, hudba, auta) se dá natočit i v dnešní době ve filmovém průmyslu za minimum peněz a za to má můj respekt a mělo by si z něj vzít příklad víc filmařů. ()

Matt007

Občas zábava, občas nuda, je to opravdu ten typ filmu, který skouknete, řeknete si dobrý, ale znovu už to vidět nemusím. Bradley Cooper s dredama ale potěšil:) Za tři hvězdy, nic víc nic míň. ()

Boris.

Podle mě je Naboř a ujeď dost příjemná akční komedie. Bylo tam několik fakt vtipnejch scének (nejvíc mě tam bavil asi federál Tom Arnold) a celkově tedle filmovej žánr "Road movie" mi přijde docela zábavnej. Navíc tam hrajou vesměs sympatický herci, tak sem spokojenej a hodnotim kladně. ()

E lan

Tak nevím, ale tomuto filmu jakoby něco od samého začátku chybí. Na jednu stranu se jedná o docela originální road movie akční komedii, na stranu druhou jde nejdříve o slušnou nudu, kterou naboří až povedený příchod Coopera. Přesto to o kousek na průměr nestačí. ()

waska

Pár vtipných momentů, jako vždy skvělý Bradley Cooper, kvůli kterému jsem se na film díval, jinak nic převratného neuvidíme. ()