Reklama

Reklama

Padam padam ... keuwa keunyeoui shimjangbakdongsori

(seriál)
  • Jižní Korea 빠담빠담…. 그와 그녀의 심장박동소리 (více)
všechny plakáty

Epizody(20)

Obsahy(1)

Yang Kang Chil byl po šestnácti letech propuštěn z vězení, kde seděl za vraždu, kterou nespáchal. Vrací se do Soulu a je doprovázen svým andělem strážným Lee Gook Sooem. V Soulu se nachází usměvavá veterinářka Jung Ji Na, která pro Kang Chila schovává něžné city. (Zíza)

Recenze (8)

Georgiana 

všechny recenze uživatele

Jelikož je to tak rozporuplné, tak nevím, kde začít a jak to stručně sepsat. Tenhle seriál mě od prvních vteřin tolik uhranul.., první díly byly tak jiné, než co jsem doposud viděla, že jsem plesala štěstím bez sebe. Číst někde, že budete svědky anděla, zázraků může znít dost kýčovitě, ale opak byl pravdou. Uvedlo mě to místy až do zajímavého napětí, podobnému tomu, když sledujete třeba krimi. Tím víc mě to přitahovalo.. Režie je proto naprosto úžasná.. Ale začala bych tím, co mě zklamalo, abych mohla skončit něčím příjemnějším (nevyhnu se SPOILERŮM). Finiš je celý nějaký rozpačitý.. Korejci dokážou zabít i doramu, která si to štráduje pro pět hvězd. Ale k věci.. Všechny zázraky a moje nepřekonatelná zvědavost, jak to dopadne a kdy bude ta "odměna" toho života na houby, vešla v niveč, protože to prostě nedopadlo. Všechno, co si hrálo na to, že člověk má mít naději, vlastně absolutně popřelo jakékoliv pozitivní myšlení o něčem, co řídí naše kroky. Ten příběh mohl úžasně klapnout a já si mohla plesat dál, ale skončilo to totálním nezadostiučením a ani věta, že jsem šťastný a vtipná scéna na sněhu mi náladu nespravila.. Byla jsem fakt otrávená. Proč? Co to má být? Kde je pointa? A teď to pozitivní.. Woo Sung Jung v této roli ukázal a potvrdil, že je prostě jedním z nejlepších korejských herců. Tu roli musel krutě trénovat, protože každá jeho mimika byla tak autentická, že jsem si říkala, jestli je to vůbec on, můj hero, který se tu objevil jako... no, to musíte prostě vidět, jelikož to překotné chování a smích nelze definovat. Prostě skvělý klaďas, který vyjde po 16 letech z basy. Anděl v podání Kim Buma je kapitola sama pro sebe. Herecky se vytáhl a ta role mu neskutečně sedla, jelikož si pak taky takové anděla butete toužebně přát. Záporáci byli dokonale přesvědčiví a celá zápletka, týkající se případu, se mi moc líbila. Náhody, které svedly Kang Chila a hlavní hrdinku dohromady byly do příběhu super zasazené a také jejich vztah byl vtipně okořeněný /Skvělá je scéna s kupováním čepice nebo zírání KCH, když viděl Ji Na-shi ve svatebním. :D/ A hodili tam spoustu dalších perel, které vám vytvoří sentimentální úsměv na tváři. Už jen ten zápisník černých a bílých hvězd za dobré a zlé skutky byl skvělý nebo ta historka, proč je přesvědčený o tom, že je anděl /No, řekla mu to přece maminka! :D/.. a další nezapomenutelné kousky o kterých se dá pořádně rozepsat. Za všechno třeba to, že jsem zde viděla jednu z nejlepších rvaček (v popukání hodném slova smyslu :D) a měla neidentifikovatelný pocit, když jsem poprvé viděla Goo Soova křídla. Nejvíc jsem si však oblíbila vztah otce a syna. Bylo to něco nového, ne to, co vidíme v každém jiném seriálu.. Jejich osud mě dokonce zajímal více, než vývoj hlavního páru... Suma sumárum dávám čtyři hvězdy, které jsou celé takové podivné.. Jelikož mou poslední myšlenkou byl pocit, že jsem strávila u něčeho tolik času, co dopadlo tak rezignovaně. Být Gook Soem, taky bych radši zůstala mutantem a ze všeho byla naštvaná. ()

Tyckin 

všechny recenze uživatele

Ač mne to z počátku svým pojetím velmi chytlo, nakonec jsem skončil po 8. dílech. Jeong Woo-seong je výtečný herec, jeho andílek taky nebyl nejhorší, ovšem zbytek už příliš nezaujal, zejména hlavní slečna i jeji bývalý za mnoho nestáli. Ale především postupně obsah začal být méně a méně zajímavý, nudnějších vsuvek vedlejších postav přibývalo a motivace k pokračování ve sledování zamrzla. ()

Reklama

ainny 

všechny recenze uživatele

Nebýt Woo-sunga, tak bych možná zůstala o kousek níž, ale on hrál tak, že se mi až tajil dech. Tolikrát jsem ho už viděla, tolik jeho výrazů znám a on byl zase úplně jiný a zase dokonalý! Jasně, těch dobrých výkonů tam bylo víc. Kim Bum byl skvělý, Han Ji-min taky, ale prostě Woo-sungův moudrý "Otík" byl jedinečný a bez něho by toho příběhu byly tak tři čtvrtiny. A i když bych klidně vynechala poslední díl a skončila tím předposledním, tak ani on mi nevadil. Svým způsobem mi připomněl konec Lovers Vanished, které jsem nedávno viděla, a jehož konec mi přinesl úplně stejné poznání, že všechno je tak, jak to být má. I když byl úplně jiný. Spousta seriálů se po zkouknutí vypaří z hlavy jako dým. Padam Padam je jeden z těch, na které se nedá zapomenout. ()

skretik 

všechny recenze uživatele

takze... pozitiva... gook soo a jeho perfektny psychadelicky herecky vykon... a tam by som asi s pozitivami skoncila... a negativa... hystericky smiech kang chila, hrozne revy vsetkych naokolo... stale vracanie sa v spomienkach a to iste dokola a dokola... pribeh by nebol taky zly, ale to prevedenie a natiahnutie a ... este aj desiva hudba... no ja neviem... aby sme mali srdcervuci napev, ked sa pozerame na kuriatka... hmhmhm... silou vole som to dopozerala, ale dalo to zabrat... ufff ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Padam Padam se sice asi nezařadí k mým srdcovkám, na které bych se mohla koukat pořád dokola, ale je to moc hezký seriál. Perfektní herecké výkony tu nepředvádí jen božský Woo Sung Jung, ale taky sympatická Ji Min Han a roztomilý Bum Kim, o kterém teď už asi nikdo neřekne, že neumí hrát. Přestože jde o smutný příběh, neměla jsem pocit, že bych se u toho nějak moc trápila. Vlastně to bylo občas i dost vtipný, a to zejména díky bezprostřední povaze hlavního hrdiny. Povedený je i hudební doprovod a kamera. 4* ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama