Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

mikessc

No teda velmi dobry slasher,normalne som prekvapeny. Joj ale tam same kocky boli a hlavna hrdinka najkrajsia. Horor keby nebol dobry tak kvoli dievcatam nedam 5 hviezdiciek :-P ale s touto kombinaciou nemam na vyber, kvalitna vyvrazdovacka :-D ()

rasto87

Najskôr som myslel, že tu bude ďalšia kravina, ale nakoniec som veľmi milo prekvapený. Film je rozdelený opäť na dve časti, kde prvá časť sa venuje sympatickým dievčatkám, ich nahote a tzv. pornowebu, na ktorom si páničkovia užívajú. Naopak v druhej časti tu máme prepnutého psychopata, ktorý zabíja všetko čo mu príde pod ruky. Keby do filmu použili trošku viac napätia, tak kto vie možno by to dostalo aj lepšie hodnotenie. Zatiaľ u mňa slušné 3*. ()

Crytic

Kráska v rudém prádle (Alyson Bath) z obálky věnovala filmu taneček v 60. minutě, což je jediná věc, která stojí za shlédnutí. Zbytek filmu stojí za prd. Vrah stojí za prd, vraždy stojí za prd, atmosféra stojí za prd a pokud se na film chcete podívat s představou, že uvidíte spousty polonahých hereček, tak Vás musím opět sklamat :( ()

Hannahh

Po dlouhé době jsem viděla horor, který mě hodně bavil. Začátek se rozjíždí pozvolna, ale pak se to pomalu stupňuje, až na pořádný nářez. Rozhodně jsem se nenudila i když od začátku bylo jasné kdo bude nejspíš vraždit. A taky jak tady většina pánů píše, film je potěšil obsazením krásných kočiček, které se umí pořádně rozjet před kamerou. Pro mě aspoň nějaká inspirace, jak se po večerech vrtět před přítelem. :-D ()

J.Mayen

Ucházející slasher z prostředí online kurev a jejich bordelu. No holt zlehčovat si výdělky na studia placeným online videosexem místo noční brigády vybalování zboží v Tescu se nemusí vždy vyplatit. Gore masakry děvek byly na tohle béčko docela vymazlený ()

Nikolas__

Jakože, není to špatně zpracovanej slasher, spíš nezajímavě natočenej a vymyšlenej, i když ten základní námět je dobrej. Mně to evokovalo spíše průměrnou hru na schovku (závěr), s prvky/náznaky jakéhosi originálního, svého, příběhového hororového filmu, kterej má ale nudný herce af, tragické postavy, a po emoční stránce se mnou nic neudělal, prostě mi přijde že to ve výsledku nefungovalo tak dobře jak jsem čekal, a to jsem ani fakt nevěřil v nějakou vysokou kvalitu. Závěrečné titulky (ta hudba), to ani nevím proč, kompletně pohřbila. Zůstanu na třech hvězdách ale podobným filmům bych spíše už dal stopku. ()

Sharlis

Celkom veľká nuda, pretože dotyčný dorazí do GirlHouse v podstate až v závere a tak len celý čas čakáte až ten horor začne. Dovtedy je to obyčajný (a teda nerobím si srandu - romantický) film, kde sa rieši prioritne vzťah nejakého debilka s holkou a zároveň spoznávate postavy, ktoré nemajú vplyv na dej a sú nepotrebné. Hlavná hrdinka neukáže nič, stále tam behá v teplákoch a tričku, žiadna nahota (ak nepočítam jednu starú šeredu s nesúmernými kozami) a teda na horor o prostitúcií s názvom Girlhouse je to úplný shit a slabota. Efekty tiež 0, keď zabíja, tak ani neukazujú ako, len je trebárs položená kamera na zem, kde už dopadne akože mŕtvola. Fakt úplny shit. ()

Easykill

"Myslím, že bude potřebovat terapii!" Kanadský kousek Girlhouse, nám ukazuje, že ne vždy se vyplatí dělat do "pornoprůmyslu". Takže se vy*er na only fans nebo přijde loverboy. Za mě celkem kvalitní slasherovina s pěknýma holkama. Stopáž je delší, ale není čas se nudit ani chvíli, protože je pořád na co koukat. Kozičkama a prdelkama se to tady jen hemží. Záporák je správný retard, ale taky poctivý sadista! Mordy šlápot jsou fajn a je jich dost. ()

Margareth35

Girlhouse - už z názvu je jasný, že hlavní téma ve filmu bude dům nacpaný pěknými holkami. Hlavní hrdinka se kvůli finanční situaci rozhodne v tomto domě bydlet. Je to dům, který je celý osázený kamerami a přenosy jedou online. Chlapi nonstop přilepený na monitoru, včetně našeho zabijáka. Kvůli ponížení, které zažil jako malý od svých dvou spolužaček (nafintěných šikanujících nanynek) má velké komplexy a je tak trochu úchyl. Všechno začne vraždou v útlém věku jedné ze spolužaček a veze se to s ním i do budoucna. Přes monitor se zamiluje do hlavní hrdinky a už si s ní představuje a plánuje život. ¨Bohužel se objeví na scéně debilní feťačka, která všechno pokazí a rozjede vlnu vražd, kde jsou bez lítosti pozabíjena všechna děvčata i realizační tým Girlhouse. V průběhu se nekonají žádné vynalézavé ani nijak překvapivé vraždy. Prostě přijde tlusťoch s divnou maskou na hlavě a plnej zlosti a brutality všechny ubodá, umlátí, useká atd... Nicméně ani žádné nechutnosti se nekonají. V podstatě ani žádné velké překvapení ve filmu není. Za mě průměrný snímek a rozhodně to není film, který bych si s nadšením pustila znova. Hodnotím tedy slabými 3 hvězdičkami...!! ()

Fritaaa

Vyložený průser to není, ale taky mi to nestálo za hodinu a půl času u toho stráveného. Než se něco začne dít tak by jeden usnul a potom je to zase tak přílišně roztahané, že si doslova přejete, aby je ten šílenec už všechny zabil a vy mohli jít koukat na něco jiného. Vraždy dobré, ale škoda konce, který kamerou "trochu" vykradl Rec. Mimochodem nikdy nepochopím, proč od zabijáka ležícího v bezvědomí na zemi postavy utíkají, místo aby ho dodělaly. Takhle to mohlo být o půl hodiny kratší a taky nemuselo umřít tolik lidí. ()

Snakefinger

Už ten úvod s pádem holčičky na kole si zaslouží plnou palbu, jsem si naivně myslel že to bude pětková jízda, nebyla, pak to sklouzlo do ne příliš nápadné vyvražďovačky bez jakékoliv invence, jakých se točí fakt stovky. Ovšem věřím, že nějací pitomí nadrženci nehodnotili film ale ženské vnady. Což při jejich dlouhotrvající sexuální abstinenci docela i chápu. ()

Richie4422

Písal som tu dlhý komentár, lenže CSFD sa ma rozhodlo hneď ako som stlačil "odeslat" odhlásiť, takže j*bem na to. Je to jednoducho tupá hovadina s tupým, amatérskym, deravým scenárom. FIlm trpí nelogickosťou už v úvode s vysvetľovaním bezpečnosti, súkromia a ochrany hniezdočka lásky. Bravčová hlava aka vrah je o ničom, proste tupec, ale zároveň dokonalý hacker, ktorého aj keď baby v dome majú rady, zrazu si z neho začnú robiť prču pre potrebu scenára. To, ako sa dostane dnu nikto nevie, ukážu 4 sekundové scény a zrazu je dnu a všetci polomŕtvi. Ženy a tisícky ľudí majú pohľad na izby v dome ako na dlani, ale nikoho to netrápi. Nikto si ho nevšíma v dome, nikto ho nepočuje. Vraždí nudne, bez nápadu, je smiešny. Jediná scéna stojí za to a to je bezprstá cica. Tupé slasherové klišé s útekmi, s padaním, so vstávaním, s objavovaním sa vraha. Napätie nulové, všetci od začiatku vedia, kto prežije. Keď je možnosť vraha zabiť, baby utečú. Keď príde z nejakého dôvodu bodyguard, nedáva pozor a nevšimne si, že sa k nemu rúti 170 kilové prasa s nožom. Koniec otrepaný, lacný, klišoidný a smiešny. Niekedy mi film prišiel ako paródiou samého seba, čo neviem, či bol zámer. Nebyť ceciek, zadkov a private striptízov, vypnem to hneď. Na to, aby som tomu dal dve hviezdy za porno to má málo ceciek a na to, aby som to bral ako slasher to má málo gore. Ani porno, ani gore, slasher slabý. Ak chce niekto cecky, kvalitný gore a zábavu, nech si pustí Jersey Shore Massacre. Jedna hviezda za striptíz a cicky v kúpeľni. A mimo reči, ak sú v dome dve lezby, ktoré spolu chodia.. patrí sa do filmu s názvom Girlhouse hodiť peknú masakrálnu sex scénu s krásnym gore. A keď má niekto herečku so štvorkami ceckami, ktoré sa nebojí ukázať, hodí sa pekný kúpeľnový gore. Absolútne nevyužitý materiál. Latinka, aziatka, vyumelkovaná blondína... pane bože, veď to si pýta skvelé scény. ()

joslin246

Tohle nebylo vůbec špatný, viděla jsem už hodně vyvražďovaček a je jasné, že tuhle si budu pamatovat ještě nějakou dobu. Tři hvězdy za to, že hlavní hrdinka byla pomalu neposkvrněná holčička, která se neuměla pořádně kroutit. ()

Jarv

Hlavní protagonistka pohledná a sympatická. Šílenec dostatečně šílený a zvrácený. Ale tak nějak mi těch žen nebylo dvakrát líto. Svým způsobem si za to mohly samy. Rada pro ostatní hezké dámy (tuto větu jsem si řekl ihned po závěru) : neprovokujte žádného podivína, pokud jej neznáte. Nikdy nevíte, jestli se náhodou nejedná o velkého psychopata, který je schopen si vás najít, vtrhnout k vám domů a nevybíravým způsobem vyvraždit celý barák (zvláště v Americe). To, že máte krásné tvářičky a postavu vám asi v tu chvíli moc nepomůže. 80% ()