Reklama

Reklama

Ip Man 3

  • Čína Ye Wen 3 (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

V nejnovějším pokračování série o legendárním mistru Wing Chun Ip Man (Donnie Yen) čelí nejen hongkongskému gangu, jehož hlavu si zahrála boxerská legenda Mike Tyson, ale musí se vypořádat rovněž s vlastním rodinným životem. Ve městě protkaném korupcí, ve kterém se ho zároveň neustále pokouší konfrontovat konkurenční mistr Wing Chun, to však nemá jednoduché. (JardaBauer)

(více)

Diskuze

Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

Ta manželka pana Ipa je moc krásná a hodná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

tequilla

tequilla (hodnocení, recenze)

Rominator

Cože? Poslední díl k dokončení trilogie, kde bojové scény bude dělat Yuen Woo Ping? Málem jsem omdlel :D konečně se mi splnilo přání, že se jednou mistr Yuen Woo Ping s Donnie Yenem opět spojí, a zrovna u Yip Mana 3 :) to bude pořádné finále k zakončení trilogie. Ihned mě napadli nostalgické vzpomínky jejich společné filmy z 80. a 90. let. Díky této vynikající zprávě bude trojka pro mě velkou filmovou událostí :)

541

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

AD P

AD P (hodnocení, recenze)

No skoda ze v Expendables ( zatial ) chybaju J.Chan, Ch.Y.Fat ci prave D.Yen. Ale prave, ze to nie je vzdy chyba tvorcov.

shanila

shanila (hodnocení, recenze)

Škoda že si Stallone nevzpomněl na skutečnou legendu akčních filmu do Expendables ,Donniemu by určitě role seděla .

na příspěvěk reagoval sniper18

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

matezzz

matezzz (hodnocení, recenze)

Moc tomu nerozumím. Režisér chce po už tak hubeném Donnie Yenovi, aby zhubnul ještě 14 kilo? Nebo jsem si to špatně přeložil?

na příspěvěk reagoval Rominator

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Methew

Methew (hodnocení, recenze)

kotasweb

Ale zrodenie legendy je dejovo aj postavovo úplne iný film. Tu je to nesprávne pomenované, to vôbec nie je pokračovanie filmu Yip Man. Nedväzuje to na nič, práve naopak, popisuje to úplne iný príbeh...

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama