Kate a Charlie jsou mladí manželé jejichž pouto je postaveno na vzájemné lásce k hudbě, smíchu a pití ... především k pití. Když se však Kate kvůli alkoholu dostane do nebezpečí a je ohrožena i její práce učitelky, rozhodne se přidat k Anonymním Alkoholikům a zůstat střízlivá. S pomocí své kamarádky Jenny a zástupce ředitele ve škole – trapného, ovšem vstřícného pana Daviese - Kate krůček po krůčku zlepšuje své zdraví i život. Jenže střízlivost není tak jednoduchá, jak Kate očekávala. Nový životní styl přináší na povrch znepokojující vztah s matkou, musí také čelit výmyslům, které nalhala svému zaměstnavateli a hlavně se začíná zamýšlet nad tím, jestli je její vztah s Charliem založen na lásce nebo jen opileckém odmítání dospět. (oficiální text distributora)

Martin741

Reziser James Ponsoldt mi nic nehovori a film je to len vysloveny priemer. Na poli filmov o alkoholizme som videl uz spustu lepsich - Wilderov Ztraceny Vikend 1945 vrele odporucam . 20 % ()

Juto

Jeho ostrý scenár a zásadná dôveryhodnosť robia tento malý intímny príbeh sviežim a pútavým. 7/10 ()

ecceHOMMO

Síce ma film nijak zvlášť nezaujal, podstata alkoholizmu bola v snímku pekne vyobrazená takže do priemeru sa to hravo zmestí... ()

Johnny.ARN

Ste alkoholik?? Pozrite si to! Nie ste alkoholik?? Pozrite si to! Študent v Mlynskej po troch rokoch štúdia?? Pozri si to! Lebo jej mamka tam má jednu krásnu vetičku, ktorá sa krásne splní a ústredné duo to hrá perfektne. 3 z 5 ()

FritoleXx

Po všech stránkách dramedy se silným indie feelingem. Krásná hudba, zajímavá kamera a celkově trochu minimalistické. Komediální stránka poněkud slabší, častěji je to spíše depresivní drama o alkoholismu. Herecky velmi sympatické a Mary Elizabeth Winstead to věčně na mol moc sluší. :) Celkově ale jednohubka na kterou si za týden nevzpomenu. ()

venison

Příjemně rozpitvaný příběh alkoholičky v růžovém hollywoodském provedení.. Téma je naťuknuto hodně povrchně a sjeto hodně z rychlíku, ale otevírá divákům okénka, do kterých by jinak nenahlédl. Hezké je pozorovat pomalu rozpadající se vztah původně dvou alkoholiků.. Ale jo, z tohohle nízkorozpočťáku se asi vyždímalo, co se dalo :-) ()

Mishqo

Milé a slušné alkoholické prekvapenie. Odporúčam všetkým (ne)manželským párom, ktoré si rady vypijú. ()

VanTom

Alkohol je špatný, áno. Naštěstí se zde nijak zbytečně nedémonizuje, protože když si hlavní hrdinka uvědomí, že má problém – který vyřeší poměrně hladce zodpovědným navštěvováním AA, to netušené nejtěžší na ni teprve čeká: ač se střízlivá cítí jednoznačně lépe a vyrovnaněji, její okolí ji nechápe, ti dosud nejbližší nepodporují, najednou mezi ně nezapadá a neumí se (s nimi) bavit. Tedy zatímco se dává dohromady, její život se naopak celý rozpadá. Mně tohle přišlo dost pravdivé, o to mi blížeji, že se nejednalo o žádné velké depresivní drama ani extrém, jen běžný život. ()

Wlck

Indie o alkoholičce. Příběh je prostý, podivuhodně prostý a za levné peníze. Ale je to úžasná skládačka věcí, které k sobě sedí a celý tón se postupně mění z naprostého hnusu (tak jak to vnímám já) k až neuvěřitelně silnému dramatu. Jednoduchost příběhu vynahrazují herci svými výkony, které jsou skvělé. Konec byl utnutý přesně tam, kde měl, jen to nemusí každému úplně dojít. ()

Jello Biafra

Učiteľka Kate má problémy s alkoholom. Prihlási sa teda do klubu anonymných alkoholikov, kde dúfa že sa z tohto problému dostane. Jej kreténsky manžel si však v alkohole libuje a je logické, že jej boj s alkoholom nepodporí. Čo mňa na filme zarazilo prvé, to bola vizáž ústrednej hrdinky v podaní Mary Elizabeth Winstead - celý film chodí oblečená ako keby vykradla kôš s prádlom pre charitu. Ale najväčší trapas filmu je kupodivu v tom, že táto dráma nedokáže ani za nič dojmúť. Je to hlavne vďaka nezvládnutým hereckým výkonom a jednak aj tým, že jednotlivé scény, ktoré majú byť pôsobivé sú tu nechcene smiešne. Veľmi mňa vytáčali aj jednotlivé postavy vrátane už spomenutého manžela hlavnej hrdinky, ktorý je vyložene na päsť a zároveň mňa tu veľmi štvala aj postava slizkého kolegu zo školy, ktorý by chcel našu hlavnú hrdinku osúložiť. Dokonca aj záver filmu je príliš nenápaditý a tak sa vám môže stať, že zážitok z tohto filmu z vás vyprchá 5 minút po záverečných titulkoch. ()

Lukoboss

Snaha u tohoto snímku ukázat problematiku alkoholismu je sice úctyhodná, navíc se to týká hlavní hrdinky (nikoliv chlapa), takže by to na diváka mělo mít (jakože) tvrdší a větší dopad, ale není to ono. Je to málo tvrdý, málo naturalistický, všechno je podaný tak nějak jednoduše a lehce, jenže ve skutečnosti jakýkoliv odvykání přece jednoduchý není. Ona se tady opije, jednou víc, jednou míň, jednou se poblije, jednou to pustí do gatí, pak jde na sezení a pohodička. No pak si dá teda ještě jednou relaps, ale sezení je sezení, takže to zase všechno lusknutím prstu zabere a ona je v pohodě, narozdíl od jejího přítele. Mimochodem A. Paul má tyhle role asi souzený, tak nějak už jsem se smířil s tím, že mu tyhle role sedí a jen tak ho v něčem jiným neuvidíme. Kdyby víc přitlačili na pilu a udělali ten film vyloženě hnusnej, co se chlastu týče, mohlo by to mít i nějaký dopady, minimálně vzbudit aspoň nějaký emoce, ale to se tady nestane. ()

noby

Poutavé a fungující okénko do boje s alkoholismem, ne s pitím, ale s problémy okolo, zejména po vystřízlivění. Výtečné herecké výkony v obou hlavních rolích, ač Aaron Paul to měl poněkud jednodušší. Mary Elizabeth Winstead se pohybuje od ženské, na kterou je radost pohledět (a je radost vidět ji v postavě tak obyčejné ženy) ve střízlivých chvílích, k ženské značně odpudivé ve chvílích opilosti. To všechno aspiruje na čtyřhvězdičkový materiál, ale bohužel tam nedojde. A bohužel, ani samotný film podle všeho nechtěl moc daleko dojít, ač je pravda, že žádný velký šťastný nebo smutný konec by mu taky neslušel. ()

lucijelucije

Zvláštní, Smashed mě kupodivu pozitivně překvapil. On sice tenhle snímek působí spíš jako nějaký levnější Tv film, takže žádná proslulost z toho asi nebude. Ale ten příběh má něco do sebe. I když v něm není zase nic tak překvapivého,či emocionálního, je tam na druhou stranu spoustu motivujících části, které vám utkví v hlavě.A všechna čest těm, co se dokáží oprostit od všedního života, který vám svým způsobem dodával pozitivní náladu a vrhnout se k životu, který je plný nudných a strastných chvil, které vám přináší i ztrátu přátel, avšak za cenu vlastního já. Pěkně natočené. ()

Matros

Je tam scéna, při které jsem se hlasitě rozesmál. Jedna. Ale komedie to rozhodně není. Je to pouze (tu a tam) lehce úsměvná sonda do života alkoholiků, která je dobře zahraná a dobře natočená. A ten konec se mi líbil. ()

Illy

Tak to je. I když tohle je taková light verze, ve skutečnosti je to horší. Leaving Las Vegas je pořád nepřekonán. ()

zahadum

Malý film o tom ako alkohol vie zmeniť človeku život aj keď veľmi nenápadne....škody napácha aj žiadna úprimnosť aj veľa úprimnosti......určite by som to nevidel na komédiu ! ()

bagetka007

Komedie? Ani moc ne. Tento film je příběhem mladého manželského páru, spojovaného jejich společnou láskou k alkoholu a nekonečným kalbám. Jenže Kate se na popud svého spolupracovníka rozhodne léčit a po několika měsících v AA si uvědomí, že se svým manželem, neustále chlastajícím, vlastně ani nemá moc společného... ()