rotel

Pozreté na dvakrát, preto zmena hodnotenia. Ten úvod bol dosť desný (hlavne rozhovor na začiatku), no postupne sa to ukázalo ako dosť podstatné pre celkové vykreslenie oboch hlavných postáv. Tej komédie tam bolo pomenej, ale to nevadí. ()

Flopik

Jasné že ako to dopadne vieme od začiatku ale čo.Nech mi nikto netvrdí že sa nato dobre nepozeralo.Hlavný herci sympatický, Britt sexia príbeh ako som hovoril ani chvíľu nenudil.Romantická jednohubka ktorá sa mi ale strašne páčila.A ktorú si budete chcieť pustiť znovu. ()

nessbeal

Úplne úplne iná káva ako obyčajne. Žiadna tuctovka. Práve naopak, neviem či to každý pochopí, vskutku jednoduchý film ale s mnohými rozhovormi. A takto to mám rád. Oplatí sa pozrieť. ()

jasanka

Slaďoučký a úsměvný film o první lásce. Pořád jsem se přiblble usmívala. Žádné zbytečné komplikace v podobě smrtelných nehod, výstřelů a podobných nesmyslů. Zkrátka a dobře: v jednoduchosti je krása. ()

bagetka007

Průměrný romantický film, který je srážen tím, že tam navíc hrají teenageři, kteří mi v posledních několika letech ve filmu a seriálech (jakožto hlavní představitelé) lezou neskutečně na nervy... ()

Evander

Velké překvapení! Od tohoto díla jsem nečekal naprosto nic a dostal jsem hodinu a půl velmi příjemné zábavy. Navzdory tomu, že teenagerské komedie moc nemusím, tahle mě pobavila. Dokonce i příběh dával smysl a bylo to celé takové uhlazené, nenucené, prostě fajn. ()

Puddle

Docela milý víkendový rozhovor mezí ní a ním. Chybičkou je, že se to tváří tisíckrát chytřeji, než by se to tvářit mělo, a ten kluk je prostě až moc hezký, navíc s téměř každým úhlem a nasvícením vypadal totálně stejně jako jeden můj kolega ze střední z tělocviku... Pokud hledáte nějakou variaci, zkuste Cherry. Chytré dialogy jsou zde skutečně chytré, Britt Robertson to tam sluší mnohem víc a na opravdu trhlého podkrovního snílka si jen nehraje, ale skutečně jím je. A ten klučina v hlavní roli vypadá prostě mnohem mnohem více uvěřitelněji. ()

bobrux

Představte si film pro dorost, kde se nechlastá, neroztírají se tělesné tekutiny po stěnách a více méně ani neklátí vyvinuté spolužačky. No tak teď máte přibližnou představu o The First Time. Problém pouze nastává v tom, že zdejší hezounek je strašná cíťa a jeho vyvolená obrovská naivka a kolem celého aktu toho víc nakecají, než vykonají. Jinak je ale film natočen s citem pro přechody z legračních do emotivnějších fází a v době seznamování přes kompjůtry, kde bez patřičných lajků si ani neškrtnete jde o poměrně dobře vyváženou romantickou komedii. ()

korok

Oceňuji sympatické herce Dylana O´Briena a nádhernou Britt Robertson, kteří zahráli sympatickou ústřední dvojci. I neméně půvabná zpěvačka Victoria Justice, ve vedlejší roli dívky, na kterou si taktéž mohl hlavní hrdina příběhu pomýšlet byla sympatická (většinou jsou konkurentky hlavních hrdinek, u podobných typů filmů, zobrazovány jako namyšlené mrchy). Taktéž hlavní hrdina nebyl žádný moula, který udělá na každém kroku nějaký trapas, jak to většinou bývá. Výborný romantický film, u nějž jsem si zavzpomínal na týnejdžrovská léta. :-) ()

studo

vau. tak ja budem asi skôr v menšine, ale mne to prišlo ako celkom pohodový filmík nad ktorým sa dá stráviť čas, keď sa ráno zobudíte o 3:30 a nemôžete zaspať. Pár krát som sa schuti zasmial, hlavní hrdinovia mi vôbec neprišli nejaký apatický, čím som dosť prekvapený, pretože tento tip típkov čo sú akože dobrí k sestričkám nepijú a majú intelektuálne keci väčšinou neznášam a samozrejme Britt hrá svoj štandart(aj keď nie je bohvie aký veľký, aspoň vie na čo má.) ()

fraktal

Nevím proč, ale Britt Robertson (Aubrey) mi zde strašlivě připomínala Julii Roberts z Pretty women (zejména mimika, gesta). Jinak velice zdařilá "puberťácká" konverzačka, která je "o sexu" jen zdánlivě. Mohlo by se klidně jmenovat "Boy meets Girl". Přes veškerou ohranost tématu jsem se vůbec nenudil. ()

ExpertAsie

Jako kdybych to byl já, takovej trouba, který má okolo sebe dobrý lidi a čistou náhodou potká dobře ukecanou holku jako je on sám :). ()

viviak

Po 2. zhliadnuti dviham na 4*...hlavne koli Britt, ktora je jednoducho dokonala a soundtrack je tiez velmi prijemny ;-) ()

lord-artoo

Jiskří to a třpytí se to, je to předvídatelné, a přestože se nemůžu zcela ztotožnit s vyzněním filmu, říkám si: proč ne! Snímek má neuvěřitelný tah zejména v první části, kdy čas teče téměř v realtimu a divák má možnost nechat se naprosto pohltit atmosférou, herecké duo však drží atmosféru i po zbytek filmu, byť tempo lehce klesne a začnou se objevovat klišé (kdo by to byl čekal ve filmu o lidských vztazích). Nevadí! ()

brigante

Uvědomělá romantická komedie pro týnejdžry. Lehkonohá, neokázale vtipná, místy velmi pravdivá, nenucená. 9/10 ()

pushover

Trochu Woody Allen pro teenagery. Parádně napsaný dialogy, který ústřední dvojici sednou jak prdel na hrnec. Povedená romanťárna. ()