Spisovatelé

• USA Stuck in Love (více)

Uznávaný spisovatel, jeho bývalá manželka a jejich dospívající děti se v průběhu jednoho bouřlivého roku vyrovnávají se složitostmi lásky ve všech jejích podobách. (Filmbox)

(fun)tomas

Hneď na začiatku sa mi núkala paralela s geniálnym filmom o spisovateľoch Wonder boys. Stuck in love je menej dospelým filmom, i keď dôvodom, prečo mi tento film takto pripadal, je pravdepodobne to, že dve z troch hlavných rolí sú zastúpené teenagermi. Paradoxne pôsobí omnoho uveritelňejšie (až na príliš fantastický záver - odpustite mi môj cynizmus) ako ironicky a s nadhľadom podané Wonder boys. Ak milujete knihy a takisto filmy o spisovateľoch a ich pohnutých životoch, ktoré su inšpiráciou k ich dielam, nenechajte si ujsť toto sympatické dielko. ()

revere

Velice příjemné překvapení! Ve většině hlavních postav jsem se trochu našel. Dialogy mne bavily, herci bavili ... Patosu a klišé bylo tak akorát, aby to člověka potěšilo a neotrávilo. Postavy se hezky vyvíjely .. i když bezvýhradně pouze k lepšímu. Škoda, že nezbyl prostor pro Rustyho Joinerera, z toho mohl se mohl vyklubat dobrý baddie. ()

weca

Příjemnej film s příjemnými herci, prostě pohodová nevtíravá podívaná. Určitě jsem to neviděl naposled, a to se romantickejm komediím jinak vyhejbám jako čert kříži. ()

RoyBatty444

Videné na ORFe. Celkom ma to pohltilo napriek tomu, že najprv sa film javil ako romanca pre puberťákov. Vykľul sa z toho celkom inteligentný a zčasti komediálny film o rodine spisovateľov a ich trápení s láskou. Scénaristi to síce trochu prehnali s morovímy ranami a počtom spisovateľov v jednej rodine ale trochu prehnanej dramatičnosti nakoniec a preplnenosti neuškodilo a dávkovanie bolo primerané. A kto má rád Stephena Kinga príde si tiež na svoje. ()

Catchless

Za Lily Collins by si každý film zaslúžil 5 hviezdičiek, ona je proste úžasná! Ale to, že strieda jednorázovky a nezáväzne si užíva s týpkami z barov jej proste neverím (alebo nechcem?). Taká vzťahová sonda, ktorá má ukázať ako je všetko zkazené a nefunkčné. To sa im podarilo, ale nie je to reálne, hlavne zo záveru som skoro dostala glykemický záchvat, happyending všetci sa pekne spolu navečerajú na vďakyvzdanie. Jupí. Stačí jeden pečený moriak a to, že každý trtkal niekoho iného je v sekunde zabudnuté. ()

kubixix

Jednoduše spletitý příběh sledu událostí, které dávají dohromady zajímavé romantické klišé. Když ale více nečekáte (co by se také dalo čekat od tria "romantický, komedie, drama"), můžete si to užít. Docela sem čuměl, jak úžasně skoro všichni zapadli do svých rolí. Jo a vůbec to nemá špatnou hudbu! ()

Nemezzis

Na světě existují dva typy lidí.Beznadějní romantici a realisti. Realista uvidí takovou tvář a přidá jí ke všem ostatním hezkým holkám, co kdy viděl. Beznadějný romantik začne být přesvědčený, že bůh ho stvořil, aby strávil život s tou osobou.Lidi, co si často vrznou, jsou realisti. Půl hvězdy navíc za soundtrack 4,5*. ()

chlievik

Sympaťácky film, ktorý presne nemusím, aj keď som ho pozeral bez predsudkov, a v úplnej pohode, a spokojný. Tešil som sa z neho. Ale je to blbosť. V tom filme je všetko presne ako má byť, a presne tak životná realita nevyzerá. V momente keď týpek na párty promotion tej knihy dal do uvodzoviek "holky" :) mi doplo, že toto je presne film ocenený preto, lebo je to film ktorý majú sledovať teenageri, aby sa to predalo, aby sa aj oni poučili, a zabavili. Proste to má byť tak cool, až je to shit. Ona sa vráti, ale nie príliš romanticky, tak, aby to práve romantické bolo. Hentá sa zfetuje ale tak, že mu napíše, že si ho ešte nezaslúži, ale bude na tom pracovať.. Bleeaaaah. Grc. Mladí ľudia, máte šance sa stať úspešnými spisovateľmi, lebo v Ameriti môžete byť kúúúl. Hoci každý kto si knihy prečíta, nevie ani o čom vlastne bola, a to preto, lebo bola o ničom, a čítal si ju? ..ano,ale len prvú kapitolu a z druhej tri strany. jj, jasne v Ameriti sa parádne šuká, veď kuul, a každý má rád buchty, čo kefujú s každým, až si uvedomia, že majú kefovať s tými, ktorí majú IQ na ich úrovni. Veď v Ameriti má aj Arnold IQ 170 aj každý, kto sa tam presadí, IQ ti dajú vo vydavateľstve spolu so šekom. A nakoniec ti zavolá Stephen King, lebo mu tvoju poviedku pošle krava, čo vydala knihu v oblastnom vydavateľstve, ktoré má vlastne dosah do celej EU, ale aj tak jej vysranú knihu tu nikto nečíta, proste coooooool :) si coool? jasne! holky! :) celé blbosť. :) 29% ()

kodwin

Proč to vlastně není vůbec o psaní? Název mate, dostanete standardní film o vztazích v rodině a tak trochu o hledání sebe sama. Já čekal přece jen víc a něco jiného. ()

Pythonator

Příjemný romantický film s ještě příjemnějšími herci. Kinnear je sympaťák a film disponuje především ženským půvabem. Hlavně dvěma velmi milými kočičkami (Lily Collins a Liana Liberato), kterým zdatně sekunduje neméně přitažlivá obstarožní ženština Jennifer Connelly. Třešničkou na dortu je pak ujetá postava Kristen Bell. Příběh tak nějak plyne a postavy vás prostě baví, i když je to vlastně o ničem. Pro milovníky podobných melodramat to musí být samozřejmě vynikající film. ()

Moonwalker

Dojemný snímek o lásce, vztazích a spisovatelství. Snímek od režistéra Joshe Boona, který nám přinesl např. snímek Hvězdy nám nepřály. A musím vám říct, že ani u tohoto snímku mi nezůstaly oči suché. Obsazení je moc pěkně vybrané, a hudební podkres krásně dopilovává jednotlivé momenty. Musím říct že mě film příjemně překvapil, a určitě bych doporučil i ostatním. Moc krásný snímek. ()

tireneali

Stejně jako mnoho dalších přede mnou, i mě okouzlil, v Čechách né tak profláklý a známý Stuck in Love, s půvabnou Lily Collins v hlavní roli. Jako člověka, co se sám snaží psát, mě film naprosto uchvátil. Postavy mají každý svou vlastní, propracovanou linku a složitou osobnost, žádné plytké nanicovaté teenagery zde nepotkáte. Zato se zde můžete setkat se všemi trablemi, které dnešní americkou mládež sužují - drogy, rozvod rodičů a především nešťastná láska, která je protkaná prakticky celým příběhem a dotkne se každé z našich postav. Setkáme se zde s Natem Wolffem, mladým naivním autorem, který ale zažil máloco a musí teprve přijít k nějakým zkušenostem, aby vůbec měl o čem psát. A že jich bude požehnaně. Jeho sestra, kterou ztvárnila Lily Collins ale má za sebou už dostatek zážitků, především postelových, aby mohla psát, převážně o tom, jak je láska k ničemu, což je podle mě naprosto k pobavení, jelikož, jak to tak bývá, i naše drahá cynická Sam se zamiluje. Díky za tenhle film, byl natolik odlišný od všechen těch slaďáren, které nám Amerika tak ráda servíruje. Třešničkou na dortu je už jen cameo samotného Stephena Kinga, jehož jméno se, k mému potěšení, objevuje po celou délku filmu. ()

Wineology_

Líbilo se mi, že ten film nijak nezkresloval realitu, ale zároveň do něj tvůrci dokázali zabudovat některé zábavné a často nepravděpodobné prvky, které film skvěle oživily, ale zároveň mu nedali takovou tu neuvěřitelnost, jak to často u podobných filmů bývá. Herecké obsazení je hvězdné, Lily Collins bych bral hned i přes její náturu, kterou ve filmu představovala a vlastně jsem ji Loganovi dost záviděl. Obecně bych to shrnul jako velmi pěknou romantiku pro pesimisty, kteří potřebují zjistit, že to všechno nemusí nakonec být zas tak zlé, jak si mysleli. ()

lineker

Vztahovka s neobyčejně mladistvě krásnou Lily Collins a vyzrále krásnou Jennifer Connely. Dějově sázka na jistotu. ()

Coolie

Určite je tomuto filmu čo vytknúť, ale ja to robiť nebudem...mal všetko, čo by mal dobrý film mať: skvelý hudobný podmaz, talentovaných hercov, zmysluplnú myšlienku a skvelé prevedenie. Vcelku veľmi príjemné :) ()

hovadko.bozi

Postavy z Perks of Being a Wallflower ve scénáři ke Crazy Stupid Love a kupodivu to velmi dobře fungovalo. Jasně, byla to slaďárna se vším patosem, který k tomu patří, ale stejně mě to nepustilo. Možná tedy proto, že jsem měla kocovinu jak brno a konkurovalo to jen nějaký hrůze na Primě. A taky jsem celou dobu přemejšlela, jak je možný, že Lily Collins opravdu vypadá jako (mírně prdelatější) kopie Jennifer Connelly. A není to jen tím obočím... A Veronika Mars mě navýsost pobavila! ()

starman

Tento film som si pozrel len preto, lebo mam velmi rad Jennifer Connelly. Nemal som ziadne extremne ocakavania, ale ... bol som uplne uchvateny. Grega Kinneara som doteraz neznasal, pretoze takmer v kazdej svojej roli mi prisiel ako priserne nesympaticky a slizky chlap. A zrazu take prekvapenie. Americky happy end? Co je zle na tom, ze sa nieco konci dobre? Trocha dobrej nalady a zivotneho optimizmu snad v dnesnom silenom svete nikomu neublizi. A vlastne ma aj trochu mrzi, ze pri zaverecnej scene nebolo pri stole prestrete az pre 6 ludi. Chybala mi tam Kate. :-) ()

Qirozepi

Pro mě po nějaké době zase příjemný, pohodový filmek. Navíc se skvělým scenářem a soundtrackem s Bon Iverem, The National nebo Elliotem Smithem ()

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

07.06.2014

Post-apokalyptickou hororovou fantasy The Stand (česky Svědectví) se u Warner Bros. snaží zadaptovat pěkných pár let. V minulosti se kolem ní točili David Yates (Harry Potter a Fénixův řád), Ben… (více)