glukas

Zdeněk Troška nezklamal,alespoň mě ne. Dlouho jsem se takhle nepobavil, je to oddechový,nenáročný film skvěle zapadající do malebného českého venkova,jak jsme u tohoto režiséra zvyklí.Na dnešní poměry značka IDEÁL.Mohu pouze doporučit ()

vyhnalek

Buďme rádi, že lidé konečně začali chodit opět do kina :-) Vydělané peníze se pak dají použít na lepší kousky... ()

Patrix000

bože lidi co vam hrabe dit je to super film a pan troska je super režiser ty co daly odpad jsou pro me nuly ktere jen zavidi uspech a neumi ocenit srandu !!! krasna komedie plna energie a optimismu!!! NADHERNÝ FILM ()

KristKrist

Film má opravdu nízké hodnocení.Nechápu proč.Docela se mi to líbilo,film byl zábavný a nenudila jsem se.Viděla jsem mnohem horší české komedie,tahle byla řekla bych průměrná.Obsazení docela sympatické,pár vydařených scén:-)...to mi na to abych dala 3 hvězdy stačí. ()

udivena

Na filmu jsem byla včera. Jela jsem jen ze zvědavosti, protože až na trilogii Slunce, seno a na Botu jménem Melichar, Troškova díla nemusím. Takže jsem neočekávala nic zázračného, bohužel i tak jsem byla zklamána. Ta jedna hvězda je za to, že to byl český film a já jsem ráda, když se české filmy točí. Proto jsem na jejich rozvoj byla vstupným přispět. 1.HERCI- herecké obsazení je katastrofální. Jak mám Lucku V. ráda, tak tady jsem jí roli prostě nevěřila, Žilková roli pojala divadelně a to se nehodí, Kikinčuk byl kupodivu dobrej, nejlepším hercem ve filmu se pro mne stal Langmajer a pan Dolanský. Co měla znamenat epizoda s Lucií Bílou, která to tedy vůbec herecky nezvládla, mi uniklo. Neherci- drbny mne tady svými výkony přímo obtěžovali. Jim vévodící Jana Synková - šílené, máme lepší herečky. Nevím, proč si pan režisér usmyslel, že jedna z drben bude mít rýmu a mluvit nosem (paní Kikinčuková alias B.Němcová)..naprosto zbytečné a k ničemu, protože to prostě zahrát nedokázala, kdyby mluvila normálně, možná by ta role byla lepší a né tak trapná. Ještě jsem zapomněla na Aničku Polívkovou - tak ta neměla chybu :-) jen asi zabloudila z Francie z filmů s četníky. Hodně s filmem udělá herecké obsazení a tady mi to kvalitní chybělo...paní Růžičková, Kretschmerová, Jirásková, Lábus, Jaruš, pan Kopřiva ale i Paulová a Vydra v Kameňáku, dokázali neskutečně pozvednout film. 2.DĚJ - dějová linka filmu? žádná, film se nikam neposunuje, dialogy jsou katastrofální, umělé, vycucané z prstu a o ničem. Dokonce jsem po prvních 30 minutách filmu přemýšlela, zda raději z kina neodejít (což jsem v životě udělala jen jednou a to při prvním dílu Kameňáku, na ostatní jsem už pochopitelně raději nešla). Ze zvědavosti jsem zůstala. Může mi někdo vysvětlit ten jakoby konec nekonec? - co tím chtěl básník říci vtipného nového? Může mi někdo vysvětlit naprosto zbytečnou strašidelnou mísnost a strašidla? K čemu to tam vlastně bylo? 3.REKLAMY- celou dobu, až na malé výjimky, jsem měla pocit, že koukám na reklamní přestávku. Já beru, že když sponzor přinese peníze, že se mu za to musí udělat reklama, ale tady si s tím pan režisér moc práce nedal, aby neobtěžovala diváka...Medovník a Impuls a Citroen budou asi mega sponzoři. Jihlavanka se asi s výši sponzoringu až tak moc nepochlapila :-) stejně tak jako noviny Metro. 5. HUDBA - tak tady říkám ano, pan Vágner se vyznamenal a byla opravdu dobrá. A po závěrečné písničce se už sháním, ta mne svou melodičností dostala. Klaním se a tleskám 4. CO Z TOHO PLYNE? - na druhé pokračování mne do kina nikdo nedostane ani párem volů. Na Babovřeskách je jasně vidět, že Troška své nápady vyčerpal již dávno a těží jen ze slávy Slunce, sena, bohužel ani zdaleka se to Blaženě a spol. nevyrovná. Co tam působí přirozeně a vtipně, zde je šíleně trapné a odpuzující. Jela jsem si na film odpočinout, odreagovat se a zasmát. Bohužel, při "vtipných" scénách jsem se musela štípat, jestli se mi to nezdá! No mrzí mne, že pan režisér má většinu českého národa za blby a tak jim přizpůsobuje své filmy...pane režisére, my zase až takový blbci nejsme prosím. Natočte pro nás něco nového, krásného, vtipného, za co se nebudeme muset stydět. díky () (méně) (více)

KiR0

Asi jsem byl v kině na něčem jiném, než byla nemalá část hodnotících... Je pravdou, že se nejedná o film, který bude patřit ke klenotům české kinematografie, na druhou stranu se jedná o pohodovou komedii, u které se divák může odreagovat a pozapomenout na starosti běžného života. ()

Michalinkaa

Od včerejší noci co jsem odešla z kina jsem se těšila až sem něco napíšu :) Tak zaprvé, nikdo z kina neodešel a zadruhé odpad????!! To je vtip?..Když někdo nemá rád Troškův humor a nemá rád jeho styl tak nechápu co tam leze..Kino bylo narvaný do posledního místa a všichni se smáli. Neřikám, že to je nějaký vysoký intelektuální humor, ale sakra lidi, jak někdo může říct že se ani jednou nezasmál? S všema těmahle "odpadama" musí bejt teda zábava k popukání a chtěla bych Vás vidět jak jste děsně vtipní =D. Proboha, je to film na uvolnění, tak tam snad s tím jdu a nedělám tady scény a neočekávám, že to bude nějakej masterpiece. Neměli byste brát všechno tak vážně, nebo zachvilku se zase zvýší průměr infarktů za rok. =) U mě dobrý, sranda byla, proto jsem tam šla, a Synková a Langmajer byli fakt dost dobří=) Normálně bych dala 3 hvězdy, ale abych zvýšila hodnocení dávam 5 a máte to =) ()

Lucanio

Vy, co tady píšete ty odpady, jste nějaký chytří, nejste vy náhodou z Prahy :-)? Mě se film líbil, přesně splnil svůj účel oddychovky, u které se hodně zasmějete. Umělecká kvalita samozřejmě tento film nemá, ale kdo by ho tam taky čekal? ()

veris111

Super film pro uvolnění a odreagování... nic jsem od toho nečekala a docela mile mě to překvapilo. Přirovnala bych to k typu filmu jako Slunce, seno... Na americké trháky to zdaleka nemá, ale nějaký příběh tam je. Navíc je potřeba podpořit český film, aspoň jako národ něco děláme ne?! ()

JesseJames37 odpad!

Tohle nebudu ani komentovat, protože je to úplně zbytečné. Myslel jsem že české filmy ožívají, Habermanův mlýn, Lidice, Kajínek, Okresní přebor... Ale hovno a velký hovno a Troška nám zase ukazuje, že jako režisér stojí za pěkný hovno a uráží nejen českou filmovou scénu, ale celý filmový svět. Troška je ostuda svého řemesla,, Měl by uvažovat o změně povolání... - 80 ()

Mendiiik

Opravdu nechápu proč je tento film tolikrát hodnocen jako odpad. Právě jsem se vrátila z kina a já osobně jsem se u filmu bavila. Je to oddychovka u které si člověk odpočine a zasměje. S tím, že to nebude žádný "obohacující a oduševnělý" snímek jsem předem počítala a snad proto nejsem zklamaná, ale naopak spokojená :-) ()

Pepin.o odpad!

Pakliže pan Troška odůvodňuje vznik tohoto filmu "na žádost diváků, kteří mě celé roky vyzývali, abych jim natočil zase něco typicky českého, o nich a pro ně", zvažuji na něho a neznámé spolupachatele podat na základě § 355 trestního zákoníku , odst. 1, písm. a) "Kdo veřejně hanobí některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo b) skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání" trestní oznámení... %-) Oparavdu vkus českého diváka natolik klesl, že se natáčí (a ještě budou ?!) takovéhle s....? Ten pokrok, kde se to jenom zastaví..? ()

Lkprak

Takové množství odpadů tady, k tomu zdrcující kritiky ve většině médií. Zřejmě to tedy bude dobrý film. ()

vanadada odpad!

Nebaví vás u filmu složitě přemýšlet a chcete se jenom nelogicky tlemit, "retardovaným" scénám a rádoby vtipům?... Tak tohle může být pro vás jako dělané... Podle mého, dělat z jihočechů retardický a pověrčivý hňupy, to už tady Troška předvedl v jiné v jeho rádoby komedii. ()

montrose

To, že to již vydělalo přes 40 milionů svědčí tak maximálně o kvalitní PR. Mě ale nedostanou, tudíž nehodnotím, ale myslím si o tom svoje. ()

Baruska92

Můj názor na novou letní komedii Zdeňka Trošky je jedním z těch pozitivních. Do kina jsme šli s přítelem s ne příliš dobrou náladou a odcházeli jsme s náladou naprosto odlišnou. Film zcela splnil naše očekávání a skvěle jsme se bavili od začátku až do konce. Lidé, kteří mají rádi humor z Troškových filmů, určitě nebudou zklamaní. Celé kino se během představení v jednom kuse smálo. Pokud patříte mezi lidi, kteří se umí bavit, určitě vyrazte na tuto novou komedii. Film je vhodný na odreagování, odpočinek a vypadnutí z denního stereotypu. ()

macdonald

Upřímně řečeno, někdy jde drtivá část komunity na ČSFD zcela mimo mě :)) téměř všechny příspěvky k nejnovějšímu filmu upoceného Zdendy Trošky jsou typu "odpad" ... velmi zvláštní, jak někteří lidé podstupují, a asi i dobrovolně, jisté sebemrskačství a chodí do kina!!!! na český!!! film Z. Trošky!!!! a platí vstupné!!!! aby si film (autora některými označován jako za "nejhoršího režiséra všech dob") na sebe krásně vydělal a ukázal sponzorům, že můžou Troškovi dát příště opět nějaké peníze. Film jsem nevyděl a ani na něj nepůjdu, přišla by mi to opravdu jako zbytečnost a ztráta času ... jde o to, že lidi v ČR evidentně přitahuje škvár a rádi na to chodí do kina ... no, paradoxy v této zemi jsou už zaběhlým prvkem v Česku :)) ()

Alusshka

Já si prostě nemůžu pomoct, ale holt budu patřit do nenáviděné skupiny, které se tento film líbil. Nepřijde mi moc, že by to až tak navazovalo na Slunce, seno. Každopádně film je to pěkný, lehký a slušný. Já jsem se fakt moc bavila a bavilo mě to od začátku až do konce. Není to žádná bomba, ale je to po dlouhé době film u kterého si člověk krásně odpočine a zasměje se. Není to film, který by total zvednul diváka ze židle, ale je to fakt pohodovka. Film je fakt něco jiného než Slunce seno, opravdu nelze srovnávat. Já jsem spokojena. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015