Reklama

Reklama

Ahoj, musím už jít

  • USA Hello I Must Be Going (více)
Trailer

Amy je čerstvě rozvedená a tak dočasně nachází útočiště u svých rodičů na předměstí, kteří nejsou dvakrát nadšeni z toho, že je jejich dcera nezaměstnaná a nezadaná. Po dlouhých dnech plných spánku a povalování se Amy brzy potkává devatenáctiletého herce, díky kterému najde nezávislost a místo ve svém životě. (hellstruck)

Videa (2)

Trailer

Recenze (26)

ludovit14 odpad!

všechny recenze uživatele

Ja to tu skrátim,po 43 min.,som mal dosť!Je to hanba ako zavádzajú tvorcovia niektorých filmov,tento film nemá nič spoločné z názvom komédia.Nedá sa tu ani pousmiať,iba len žasnúť nad nad tupým príbehom neukojenej Melanie,ktorá každých 5min.,len šuká z nejakým nezmyselným hercom-s ktorých mi bolo na GRCANIE!Takáto čvarga nesympatických hercov,ktorý sa snažia o nejakú romancu tu už dlho nebola.HOD:6,01% .PS: a Todd Louiso,nech nechá kameru na pokoji a vráti sa radšej herectvu!(ale ani to nevie!) ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Nevyjde vám manželství? Proč to nezkusit se zajíčkem:) a ještě k tomu tak pohledným jako je Christopher Abbott. Ovšem teda Melani Lynskey zrovna nepatří k těm sexy herečkám, ale musím uznat, že možná proto byl i film zajímavější, ne tak klišovitý. Ač se film snaží hrát na to že řeší nějaké psychologické drama života jedné třicátnice a jednoho dvacátníka, tak se vlastně jedná o obyčejný film, kterých je kolem kupy a to i na stejné téma, jen tento vyniká o něco více svým hereckým obsazením a možná zajímavějšími trošku hlubokomyslnějšími scénami. Ale konec se mi líbil. Hezky každý svou cestou. ()

Reklama

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Sometimes it's just easier to let yourself be what everybody wants you to be.. Závěrečné titulky doznívají a já přemýšlím nad tím, jak zdárně vystihnout to, co jsem viděla."Hello I must be going" je tak trochu nekonvenční nezávislý film o lidech, kterým jejich společný vztah pomůže otevřít oči a uvědomit si, co od života vlastně chtějí a že by jej měli žít podle sebe. Taková cesta k dospělosti, až na to, že hlavní hrdinka je tak trochu tragédka a není to žádná puberťačka. A přestože si právě prochází rozvodem a prožívá milostný románek s mladším klukem, řekla bych, že je to o srovnání sám se sebou, než o tom, jak se vyrovnat s rozchodem. Škoda pomalého tempa, protože u tohohle filmu jen přihořívá, ale nehoří. Zkrátka to není špatné, ale ani výborné.. Přesto mi trochu připomíná nedávno viděný The Oranges , náladově mi to připadá skoro totožné. A ta hudba? Tak ta je jako vystřižená ze Skins...Where the motherfucking fuck is motherfucking bottom?! ()

sochoking 

všechny recenze uživatele

Rose z Dva a pol chlapa hrá ženskú, ktorá po rozvode býva u svojich rodičov, nič ju nebaví, furt vysedáva doma a na všetko sere. Tak takto sucho idiotsky to začalo a ja som premýšľal, že tomu dám ešte tak päť minút a ked' sa nič nezmení, tak to vymažem a budem sa nenávidieť do konca života. Avšak na večeri s fotrovcami a nejakým ich klientom spoznáva mladého floutka, začne si s ním chechtle mechtle, kocúr vleze do manéže a šou sa rozbehne. Chvalabohu! Je to taký pohodový indie filmík s občasnými hláškami a dokonca i vtipnými situáciami a kedže nepresladili koniec, tak som sa rozhodol mu o jednu hviezdičku pridať naviac. 78% ()

Benedygtus 

všechny recenze uživatele

Romantika, ktera se vyvarovala klise a snad i tomu, aby tam "toho", rozumej cukrovani, bylo moc. To jsem videl asi poprve, avsak hlavni hrdinka je pro me asi az prilis zvlastni. 65% P.S.: To ohledne tricka a obleceni, bylo trochu pritazene za vlasy zvlaste na samem zacatku.. 3 mesice mit stejny jedno triko?! Jeste stesti, ze se tam nerozebiralo, jak to ma Amy se spodnim pradlem, to bych to asi vypnul hned ze zacatku. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • Názov filmu odkazuje na pieseň "Hello I Must Be Going" od Groucha Marxa, ktorý bol americkým hercom a komikom. (Crybaby)

Reklama

Reklama