Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zdeněk Řehoř, nezapomenutelný herec, v hlavní roli příběhu stárnoucího vědce, který prožívá veliké zklamání. V den jeho narozenin totiž není uveřejněn článek oslavující jeho práci, a tak se cítí zapomenut. O to větší útěchou mu pak je zájem vědců z mladé nastupující generace, kteří jeho celoživotní dílo ocení a dají mu pocit vážnosti a moudrosti. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Vášo, třeba to tak vůbec není.. Třeba v těch novinách mají málo místa.." Zato v televizním archivu je místa očividně až příliš.. ()

rivah 

všechny recenze uživatele

Zdeněk Řehoř jako penzionovaný profesor slavící 75 let, návštěvy žáků ap. Kromě jeho role nic moc. ()

Reklama

rt12 

všechny recenze uživatele

Takový tuctový příběh, který neurazí a ani nenadchne. Typický výtvor Brněnské televize, která vytvářela jedno toporné TV dílo za druhým. Za zmínku stojí herecký výkon pana Řehoře, Navrátila a docela i pí Trýbové, kterou jinak neznám. Tak za dvě + jedna za již zmíněné herce. ()

Aniki 

všechny recenze uživatele

Velmi úsporná mikro inscenace, která jakoby skončila dříve než začala. Téma dobře známé, smutné a šablonovité. Řehoř v roli pro něj typické, melancholické a křehké. ()

Kovaja 

všechny recenze uživatele

Že dokáže O.Navrátil zahrát milého chlapíka sem moc rád. Mám toho klučinu mooc rád ale Z.Řehoř je dědula jak má být. Člověku až přijde líto jeho projev. Tenhle Pan herec snad nemohl v životě ublížit ani mouše. Moc milý kousek. Holt takové už nebudou :-(( ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama