Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (TV seriál)

• Jižní Korea

아직도 결혼하고 싶은 여자

City Lovers

Still, Marry Me

The Woman Who Still Wants to Marry

Romantický / Drama

Jižní Korea, 2010, 16x60 min

• Zíza

(Minimálně pár slovy ohodnotím, až to uvidím.) Přeloženo.(27.3.2014)

• Ceres

Nechápu jak se tohle někomu mohlo tak líbit, tohle je docela špatné drama, kde za zmínku stojí jen Eom Ji-won a ta instrumentální skladba hraná na el. kytaru. Těžké zklamání a průměrné hodnocení neodpovídá kvalitě.(15.9.2012)

Prekvapivo som sa do serialu zalubila a zhltla ho za 2 dni... pre istotu som ani nespala a v praci som potom na druhy den zomierala :D... ale fakt ze super, zabavne, ziadna strasna melodrama, odlahcive a prijemne na pozeranie :) a Beom Kim hral suppeeeer :)(23.2.2018)

Šance, že si člověk tohle dorama zamiluje, je vysoká. Když vám nesedne jeden příběh, sedne vám druhý. Navíc "holky" jsou expertky, takže nuda nehrozí. Po romantické stránce nejsem naplněná úplně tak, jak bych si představovala, ale kompenzuje to fakt, že těch milostných párů je tu víc. Samozřejmě to nemohu řadit mezi korejské seriály typu Snow Queen, Secret Garden nebo IRIS, ale zároveň nemám důvod dávat nižší hodnocení. 4,5*(24.11.2012)

Spíše než romantické dorama je tohle seriál o ženách. A pro ženy. Tudíž jako žena jsem rozuměla, soucítila, pochopila a ocenila.(18.12.2012)