Šéf společnosti Gary Oldman vydíráním přinutí Liama Hemswortha stát se špiónem v konkurenční firmě. Adam Cassidy je vynikající vývojář moderních technologií, který pracuje pro společnost Nicholase Wyatta. Poté, co bez povolení použije firemní kreditku a na večírku s přáteli utratí čtyřicet tisíc dolarů, začne Wyatt Adama vydírat, aby začal pro jeho korporaci pracovat jako špion, jinak ho okamžitě udá za krádež peněz. Nutí Adama, aby pronikl do firmy Jocka Goddarda, což je jeho hlavní konkurent, který ho v minulosti podvedl. Chce, aby Adam ukradl prototyp vynikajícího smartphonu, jenž by mu mohl přinést zisk miliardy dolarů. Adam tak rozehrává hru, která se mu brzy vymkne z rukou. (TV Nova)

Pipikuka

To jsem si tak jednou projížděla filmografii Liamka (čistě protože je to hezoun) a narazila na toto veledílo. Super žádná romantika, to zvládne manža se mnou. Jé hele Han a Sirius... hm... to bude třeba fajn. NE, vlastně jsme se u toho nudili s manželem oba, konec jsem prospala, takže jsem si ho druhý den musela pustit znovu. Herci super, u Liama jsem si zaslintala, ale ten zbytek... ()

Sa.sa

Super film s kvalitním obsazením, dějem i zápletkou... No byla to super jízda i hra to se musí nechat... Jde vidět když je dobrá příprava a dost peněz tak lze vše... Ten konec byl fakt super... ()

Pe4Ce22

Jedním slovem .. nuddáááá ... ale teda ukrutná. Film nemá vůbec šťávu, herecký výkony jsou neuvěřitelně ploché a celá zápletka je jak z kačera donalda. Navíc se zde vyskytuje tolik klišoidních filmových klišé, že se ani nedají spočítat. .. tak tak 2 hvězdy. ()

Gagin

60% je na takovej film málo a 80% zase hodně, takže za mě cca 70%. Mám rád takový filmy, kde se situace neustále mění a všechno je pak trochu jinak, než si myslíte. ()

Montmorency

Poklidné, pomalé, bez napětí - k IT špionáži by se hodilo víc akce, vraždy, vydírání.....zachránil to Oldman s Fordem, kteří si to na malém prostoru vedlejších rolí hezky rozdali, hromotluk Hemsworth s pohledem telete na nové vrata a nevýrazná Heard jsou mimo... ()

swater137

Verbale dáváš 5 protože ti tam hraje Amber Heard, jinak ten Hemswortj je fakt jen krásnej, Gary Oldman je málo šílenej, Harrison Ford je tam jak na chatě a vůbec je to celý nějaký nezáživný konec je taky divnej. To s baterkama sem nepochopil. FBI jsou ti nejlepší a když se k nim přidáš jak ti radí táta tak všechno dobře dopadne. Jinak ten popis od Mrs. Blue je kravina. Film vypráví o muži jenž chce peníze a sex a protože je drzej tak ho vykopnou z práce a protože rád pije a tančí tak krade prachy a proto poté musí dělat nezákoné věci. Neštítí se vydat v plén vzpomínky na mrtvou matku platí tátovi s rozedmou plic sestru co mu nosí cíga a ještě se tomu směje. A hepáč to má nebojte. Takže filmu dvě za Amberku a verbalovi za jeho zmatení swatera 5 ). ()

danny79

O tomhle filmu jsem nevedel vubec nic. Proste jsem si ho pustil a hned od zacatku me chytnul, ale uz pred 2. puli zacinalo moje nadseni odpadat a to pokracovalo az do konce. Problem jsem se scenarem, kde se tento pocitacovy genius zacne chovat hodne nelogicky, nesmyslne a pozdeji az pubertalne (viz. jeho dialogy s otcem) a clovek, ktery se s nim ztotoznil se najednou zacina oddalovat a degradace pribehu s blizicim se koncem jen graduje. ()

JerryPilsen

Precizní zápletka vygradovaná až do konce.Škoda šlápnutí vedle s Hemsworthem,při pomalém tempu zůstáváme na lepším průměru. ()

bycer

Slabý triller, nulové napětí, rádoby hitech cool kulisy a obsahem viděno už mnohokrát. Např. na Cartoon network nebo Disney channel. Smutné bylo vidět, jak Gary i Harrison vůbec nevěděli o čem to mluví :) A to je vlastně i problém celého filmu. O čem že to bylo? ()

andydufrsn

Nebýt Oldmana a je kreatury ve stylu „policista Stansfield“ byla by to naprostá volovina bez špetky děje a napětí. Takhle to je naprostá volovina bez špetky děje a napětí se skvělým Oldmanem ve vedlejší roli ()

dedavena

Adam přijima nabidku Godarda bo musi a už ftym lita. Poznava Emu a v Ajkonu ho beru bo 3D navigacja je super. Džok Indiana už ma sfoje roki, ale furt to je borec. Agent efbiaj pravi Adamovi, že za nědluho už budě pozdě. Ajkon už ma Adama na lopatě. Kamoš Kevin se nasyra, bo Adam něsplnil sfuj slib. Adam opicha Emu a idě to rozfofrovať do Ajkona. Tu ho načapa Džok. Velka chyba. To fšak něznatě Adama, jak se nasere, tak su Godard i Džok nahrani. Efbiaj ma vanoce a Adam Emu. ()

Sandai

Povedený thriller z atraktivního prostředí se zajímavou zápletkou. Kvalitní herecké obsazení a dobré řemeslné zpracování. ()

Rada.Shoa

Hi-Tech Drama které je od poloviny velmi napínavé.Hlavní postava Hemsworth mě moc nesedla ale budiž,to vynahradila krásná Amber Heard a dva sokové Ford a Oldman.Trochu vše nadsazené,avšak proč ne.Být tam místo Hemswortha třeba Bradley Cooper dal bych plný počet. ()

Sonjoe

Troska nedotiahnute, nedomyslene, Liam je to hraje vazne zle, holohlavy Ford, ale film mal stale nieco do seba. Nechybalo napatie, hackovanie, na konci by to chcelo menej monologu a menej romantiky, no konec koncov ma to dost bavilo a film to bol dobry... ()

lazyman

Celkem slušný thriller, plný napětí a akce. Hluchých míst bylo vcelku málo, herecké výkony H. Forda a G. Oldmana byly skvělé, dobře jim sekundovali mladí herci a herečky. Dobře jsem se u toho bavil, a kdyby nebylo toho závěrečného amerického "happy endu", mohl film ode mne získat i 5*. ()

somme

Dva exboyfriendi Hanny Montany se staryma prohnanyma pardalama? No a proc ne. Skvele se to doplnovalo. Zacatek trosku pomalejsi, ale od druhy poloviny (kdyz pominu sladak na konci) to zacalo mit poradnej spad a napeti jak to ma byt, ustredni parecek se k sobe hodil...fakt nevim proc to nema lepsi hodnoceni. ()