Šéf společnosti Gary Oldman vydíráním přinutí Liama Hemswortha stát se špiónem v konkurenční firmě. Adam Cassidy je vynikající vývojář moderních technologií, který pracuje pro společnost Nicholase Wyatta. Poté, co bez povolení použije firemní kreditku a na večírku s přáteli utratí čtyřicet tisíc dolarů, začne Wyatt Adama vydírat, aby začal pro jeho korporaci pracovat jako špion, jinak ho okamžitě udá za krádež peněz. Nutí Adama, aby pronikl do firmy Jocka Goddarda, což je jeho hlavní konkurent, který ho v minulosti podvedl. Chce, aby Adam ukradl prototyp vynikajícího smartphonu, jenž by mu mohl přinést zisk miliardy dolarů. Adam tak rozehrává hru, která se mu brzy vymkne z rukou. (TV Nova)

ceos

Dve hviezidkčky za sexi úsmev na tváry Amber Heard (Emma). Človek očakáva, že keď sa v jednom filme stretnú dve herecké legendy, ktorými Harrison Ford a Gary Oldman bezpochyby sú, tak sa bude diať niečo poriadne dramatické. Tu však len vidíme nagelovaného modela ako dramaticky pobieha po NY a nič sa pritom nedeje. Zápletka je silne nedomyslená a film je plný smiešnych okamihov. Jeden príklad za všetky - celá príprava pri prieniku do zabezpečeného trezoru s prototypom je ukradnutá lyžička s odtlačkom prstu fešnej Emmy. Dialógy sú ploché a fešákovi to hranie neveríte ani zamak. Čo už - škoda premárnenej šance spraviť z dobrej zápletky viac než len úsmevnú seriálovú trápnosť. ()

bergeron

Oldham a Ford, stretnutie 2 filmových legiend. ktoré celý tento film držali pokope. Od užasného akcentu Oldhama, Silne dominantného Forda sme sa dostali k modelovi Liamovi, ktorý to síce až tak uveriteľne nezahral a k scenáru, ktorý je trošku utláchaný. Týka sa ale modernej doby technologie, a reálneho zákulisia biznisu. Niektoré veci boli však doriešené, napríklad Ford pri priechode z trezoru, ( Ako sa tam zrau ocitol, ked tam nik nemal byť, a zopár drobností ), ale dalo sa to prekusnúť. K zhrnutiu sme dostali taký mini legendový filmík kde hrá Ford, Oldham, "Model", Josh Holloway ( Sawyer z Lost ), a čistič z Carodejok, plus exterier Manhattanu, rýchle autá, moderná technika, a hudba, dáva 79 percent. Hlavný podiel na tom má ale Oldhamov Akcent :D. ()

stuly

Veľmi svieži a moderný thirller. Chémia medzi hercami fungovala výborne. Maximálne odporúčam pozrieť. ()

A.lis

Nápad zajímavý, dokonce mi ani nevadil Hemsworth, ale... celou dobu jsem čekala na něco, čeho jsem se nedočkala - možná byla chyba někde ve scénáři, možná chybělo větší vyšperkování klíčových scén. ()

zekon

Asi to mě nejblíž napsal Fr. Tvářilo se to jako napínavý špionážní tentononc. Jenže ona to nakonec byla tuctovka s hrozným hošanem včele. Film pro amíky co si myslí že ukradení technologie je jako ukrást lízátko v obchodě. Hádám že veškerý rozpočet vzal honorář Oldmana a Forda páč by na to jinak nikdo nečuměl. ()

Mesmeric

Velmi nápadité. Obzvlášť se mi líbil výkon Oldmana, tomu se opravdu dá uvěřit cokoliv, co hraje. Za mě 4 hvězdy ()

mertikek

Herecky dobře obsazený nicméně průměrný film. Je zde plno děr, především v námětu. Nejvíce mi ale vadilo hraní si na technické odborníky, ke kterým postavy měli dost daleko... ()

vabambule

Pohodový film na večer. Clkem pěkně vymyšlený, nijak namhávaý na přemýšlení. Děj má spád, pěkné obsazení, celkem dobrý scénář. Celkově prostě fajn a za mě 70% ()

Ruslan

Nehorázná snobská nuda! Liam je hroznej nesympaták a vlastně v tomhle filmu mi byl nesympatickej snad každej. Romantická vsuvka mě otravovala svým lineárním pojetím. USA standart. 40%. ()

stret

Slabý Liam Hemsworth, ktorý má zatiaľ na to odohrať menšiu roličku vo filme pre stredoškolákov - nejakého arogantného fracka. Trapný dej, kde nejaký fracek prekoná každé zabezpečenie, a odfláknutý fake otisku prsta pochopiteľne na tretí krát zaberie, inak by muselo zákonite dôjsť k záveru filmu. Amberka - zaujímavá kombinácia tajomnosti a tendencie k prihlúplosti - bola aspoň trocha vizuálnym potešením. Dielo na hranici urážky, a bez účasti Forda už teda s dosť krivou hubou, a Oldmana - by šlo o čisté béčko. ()

Pignon

Režisér béčkových pornohrátek natočil "tryler". Přiznám se, že nevím, jak to skončilo, já skončil dřív. ()

Chlo0opek

"Zde máš telefon a musíš ho kdykoliv, když ti budem volat, hned vzít"?! Přestože je tento špión v konkurenční firmě a měl by se naopak chovat co nejnápadněji? Co to jako je za nesmysl?! Nebýt např. takovýchto nelogičností mohl být tento film hodnocen ode mne lépe, ale takhle je to jen za slabší 3*.Holt ale takovýhle výmysl je aspirantem minimálně na jeden z nejhloupějších výmyslů ve filmu vůbec... ()