Road to Ninja: Naruto the Movie

• Japonsko ロード・トゥ・ニンジャ ‐ナルト・ザ・ムービー (více)

Zlovolný Madara vytvoří alternativní svět, kam přenese Naruta a Sakuru. Tato alternativní dimenze je sice částečně stvořena k obrazu nejhlubších přání obou hrdinů, ale jinak je zde vše naruby. Hrdinové si brzy uvědomí, že sem nepatří a začne se jim stýskat po jejich pravém domově a přátelích. Aby se dostali zpátky domů do svého reálného světa, budou muset získat záhadný svitek červeného měsíce. Ten ale hledá také záhadný muž v masce, který se s Madarovou pomocí snaží ovládnout alternativní svět. Podaří se Narutovi a Sakuře vrátit zpět a překazit Madarovi plán? (Euky27)

Mikuko

Tenhle film byl hodně příjemné překvapení a možná snad i nejlepší ze všech Naruto filmů (pozn. The Last jsem ještě neviděla, takže nevím určitě), jednak kvůli tomu, že se setkáváme s Narutovými rodiči, kteří se mi tak nějak zavrtali do srdce už v anime, ale hlavně kvůli tomu, že se celý film odehrává v paralelním vesmíru, kde Hinata je potvora, Neji úchylák, Kiba má rád kočky, Sasuke balí holky a Gai je unavený stařík. Obří dávka humoru a zároveň velké zamyšlení nad tím, jaké by vlastně bylo, kdyby měl Naruto oba rodiče a legendami by byl někdo jiný. Skvělý bylo pozorovat Akatsuki jako společnost, která se dá najmout na pomoc komukoliv, a také mě zaujal i záporák Menma (který mimochodem vypadá jak náhodné spojení Naruta a Sasukeho) a hlavně největší highlight celého filmu - závěrečná bitva mezi Narutem a Menmou. Sledovat dva Kyuubi, jak si to mezi sebou vyřizují, s jejich Jinchuuriki na zádech jako jezdci, byl dechberoucí zážitek a možná snad i definice slova "epic" a ten konec, u kterého Naruto použil stejnou strategii jako jeho otec před několika lety proti Tobimu.. Prostě boží. Dávám lepší 4* za pár much, které by chtěly vychytat, ale jinak je film super! ()

albiebennett

Za mě nefunkční film, který spíše připomíná 5 filerů vydaných v kuse. S hlavní dějovou linií shippudenu se to vůbec nedává srovnat. Nehledě na to, že spoustu motivů bylo ze seriálu vykradeno. Jediné co stojí za shlédnutí je alternativní verze akatsuki jako kladných hrdinů, přesto se však jedná o těžkou recyklaci postav. ()

Morely

Povedený příběh o alternativní realitě, kde Narutovi rodiče žijí a vše je vlastně poněkud jinak... Skvělý nápad, zajímavé momenty, trocha dojetí- paráda. Jediné co mi trochu nesedlo je, že příběh je trochu utahaný a já se přistihla, že koukám na čas, kolik ještě zbývá do konce. Kratší stopáž by filmu myslím že prospěla, ale jinak jako takové odskočení od seriálu je to super :) ()

Anime2

Moc pěkné zpracování ve filmové podobě.Co jsem vyděl první film s Narutem:záchrana sněžné princezny.Rozhodl jsem se vidět další a věřil jsem že mě ani ty ostatní nezklamou.Tenhle mě vůbec nezklamal byla to bomba.Jsem rád že jsem se odvážil podívat se na něj.Rozhodně mě překvapili Narutovi rodiče chvíli to vypadalo že se neobjeví. Perverzní Lee.Nebo ta scéna s Hinatou jak se přikloní k Sakuře a říká :jestli s ním budeš flirtovat zabiju tě !!Prostě pecka.A úplně nejlepší byl závěr ale to prozrazovat nebudu. ()

Tumbik

Skvělý film, nečekané zvraty a parádní fight na konci, co víc si přát? :D K tomu ještě výborné animace a vynikající hudba :). 90% ()

Zerathus

Nejdříve pár pozitiv: U některých scének jsem se zasmál. Uchylák Lee byl asi nejlepší. Dále Menma měl hustou techniku při jeho útoku na vesnici. Ino vypadala roztomile. A trošku se mně dotklo jak Naruto získal rodiče mezitím co Sakura o ty svoje přišla. No a teď k negativům. A vezmu to rychle. Flashbacky wtf. Logika v trapu wtf. Všechny ty změny postav k ničemu wtf. Sakura dostala až příliš prostoru wtf. Sasuke tam byl úplně nanic ÚPLNĚ NANIC! Minato a Kushina byli velké zklamání. Idiotské zakončení finálního boje. Pro mně to je celkem zklamání ale asi jsem moc očekával. ()

MythbusterCZ

Nippončíci nám zahrajou na struny citů. A není to špatný. Pomalejší tempo, nostalgický nádech, a minimum soubojů z tohoto filmu dělají víc, než jen marketingovou nálepku k manze nebo seriálu. Road to Ninja opravdu stojí za zhlédnutí! ()

Senpai

Hodnocením nejlepší Naruto film, ale mě to přišlo jako hloupá a komerční slátanina. Stejně jako drtivá většina filmů z prostředí Naruta. Mou optikou ještě slabší než spousta fillerů, kterými je tento veleúspěšný seriál už i tak přeplněn. Jedinou hvězdičku dávám pouze za scénář, jak by život hlavního hrdiny mohl vypadat, kdyby mu nezemřeli rodiče. ()