adamix

Nezasmiať sa na tomto skvoste by bol hriech. Ale to sa nedá, pretože z majstrovej hereckej tvorby je toto to najlepšie z najlepších. A záver s prehliadkou továrne na umelé a nejedlé ,,pomyje" pripomínajúce jedlo ma nijak nerozhodil. Vlastne tým básnik chcel poukázať na súčasnú potravinársku výrobu. Komediálna lahôdka. U mňa 5*. ()

OJan

Opět kvalitní komedie Louise de Funèse, sice je to takové klidnější než většina jeho komedií, ale je opravdu vtipná, scéna se zlomenou nohou paní sekretářky obzvlášť. |85%| ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

tavvva

Tohle je prostě ještě kus staré poctivé filmařiny. Navíc ty parádní designové prvky 70. let mě opakovaně uchvacují dodnes. ()

Marg

Další z řady skvělých francouzských komedí a to díky fenomenálnímu Funesovi. Scénka, kdy Funes odebírá vzorky jídel v jedné pochybné restauraci, je nezapomenutelná. ()

ric

Pro mě trochu netypická komedie ala Funes, jedna z mých více oblíbených, nicméně snad o žádné se nedá říct pravý opak. ()

Milivoj

Klasika a kromě moře smíchu tam člověk, podobně jako v Jeden hot a druhý čehý, najde možná i nějaký ten vztyčený ukazovák pod povrchem. ()

sharka.68

Jo,když jsme se u tohodle filmu kdysi řehtali jako koně,nikdo z nás netušil,že Tricatel bude za 40 let fenomén... teď se u výroby ryb a salátu nebavím, je mi smutno.... ()

martins

Podle mne společně s Pošetilosti mocných nejlepší Funésovův fillm 70 let. Začínající Coluche jako výborný doplněk a navíc oblíbený Julien Guiomar jako padouch Tricatel, ve filmu nechybí ani stálá Funesova partnerka Claude Gensac v roli sekretářky Marie, tak dovedně nalíčená, že není k poznání...a jak se Funés v převlecích vyřádil, nejlepší je asi jako americký turista," Kde tady máte toalety please?", "Řiďte se podle much" a neustálé padající lampa po otřesech, fenomenální. Jen ta scéna s tím cirkusem, tam být nemusela 80%. ()

Pitryx

Naprosto skvělá věcička na odreagování a uklidnění. Funés, i když po nemoci, je naprosto skvělý. Troufám si tvrdit, že jedna z jeho nejlepších věcí umocněná skvělým dabingem. 201502029854/10037 **** a půl!!!//////Souhlas s mým starším komentem. Vskutku mistrovské dílko! Od polovičky nebo tak nějak se mi zdá, že to trošku pozbylo šťávu, ale tento film mohu klidně i každý druhý rok znovu a znovu. Pan Funes je skvělý. ()

Gig

Degustátor a Funés? To prostě šmakuje. :) Tedy ono to šmakuje ještě víc, když ztratí chuť. Už když slyším ten monolog: "Pohlédnu na barvu..... vidím kopce.... je to ročník....". No já nedávám frčky hospůdkám, ale tady ty frčky prostě připnout musím. Já bych taky ztratil chuť, kdybych pozřel ono jídlo a pití uz oné továrny. Je mi smutno, když vzpomenu na dnešní Lídly a spol, co nám dodávají za potraviny. Taky si říkám, jestli to není ještě z oné továrny. A proto si pustím opět tento nádherný snímek, abych si napravil chuť. Bon Apetit! ()