Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Narodit se a žít na levném a mizerném předměstí New Yorku není žádná legrace, jak tento film noir názorně ukazuje. Chuck Haynes (Harvey Lembeck) už toho má po krk a nejraději by někam vypadl i se svou dívkou Joyce (Georgia Cordray). Aby získali peníze, naplánují, že okradou slepého žebráka Freda Minosu, o kterém předpokládají, že má nahrabáno. Ovšem stejný nápad dostane milenecká dvojice jiných hajzlíků, akorát místo okradení staříka rovnou odkráglují. Podezření padne ovšem na Chucka a Joyce, pomoc nikde a vysvětlujte policajtovi, že sice jste taky trochu grázlík (což on dobře ví), ale kdo v tomhle prostředí někdy něco neukradl, že? Ani pomoc místní nešťastné ošklivky Very (Jaclynne Greene), která Chucka tajně miluje, není moc platná. Podaří se dvojici uniknout prokletí chudoby, která jim visí jako koule na noze, zbavit se podezření a dostat se do lepších míst? (Peabody)

(více)

Recenze (2)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Vyborny film o tom, ze zit na predmesti New Yorku nie je med lizat, mrakodrapy a daleko, vsade spina, chudoba..... proste robotnicke stvrte. Ci sa tvorcom potom podarilo dostat sa do vyssich kruhov, to uz nech si kazdy zisti sam - najlepsie pozretim filmu . 76 % ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Další teenage noir a mladých lidech, co chtějí sehnat peníze, aby vypadli z chudinské čtvrti New Yorku, kde žijí v chudobě. ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama