Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alena Brůžková (J. Hlaváčová), matka dospělé dcery Evy (E. Režnarová) a dospívajícího syna Pavla (J. Kalužný), se právě rozvedla se svým mužem Hynkem (L. Frej). Našla si nového přítele (V. Brabec), se kterým plánuje svatbu, a po rozvodu s ní bude bydlet syn, jak bylo soudem rozhodnuto. O těchto skutečnostech se děti dozvídají od otce. Rodina se rozpadla, zdá se, vinou manželky a její nevěry. Jenže nic není takové, jak to na první pohled vypadá. Na debaklu tohoto manželství se podílí stejnou měrou i manžel… (Česká televize)

(více)

Recenze (26)

6thSun 

všechny recenze uživatele

Měl bych na pana scénáristu Ráže několik zásadních otázek, jenže ho nemám v mobilu, takže ve mně zřejmě navždy zůstane stran scénáře několik otazníků. Ovšem výkon Hlaváčové (která vlastně hraje tu samou verzi hodně ztrestané manželky z Ikarova pádu a Tažných ptáků) a zejména Ladislava Freje vyloženě nutí k vyššímu hodnocení. 70% ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Děti se těžko smiřují s rozvodem rodičů. Nedokážou to pochopit. Ale někdy to nedokáže pochopit ani jeden z manželského páru. Když dva lidé nedokážopu žít spolu, tak je lepší, aby šli od sebe. Zřejmě se brali moc mladí a byli nezralí k manželství. Žili spolu dvacet let a pak zjistili, že jsou si cizí. Charaktery postav byly hezky vykresleny, zvláště pak pan Frej. Při sledování jsem se bála, aby se z něho nevyklubal nějaký psychopat a nepřeskočilo mu. ()

Reklama

mchnk 

všechny recenze uživatele

Výborné inscenační drama, jehož kvality předem předurčuje Jana Hlaváčová v hlavní roli, to je záruka nadprůměrného zážitku vlastně pokaždé. Domácí atmosféra hustá tak, že by se dala krájet, dlouhá léta nevyřčená tajemství, rozchod i naděje střídající se v pár minutách a morální souboj všech členů rozpadající se rodiny. Ve skvělém hereckém obsazení mě velmi zaujala pro mě prakticky neznámá Eva Režnarová. ()

Padme_Anakin 

všechny recenze uživatele

Tento komorní TV film o bolestném rozpadu jedné rodiny je ukován především herci, Jana Hlaváčová a Ladislav Frej to rozehráli fantasticky, za podpory výborných kolegů - Vladimír Brabec, František Filipovský..  Příběh začíná v okamžiku rozvodu, tedy divák netuší, do čeho vstupuje a postupně odhaluje, co se stalo..  Upřímně řečeno bylo mi líto všech zúčastněných, zejména dětí.. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Manželský pár se po mnoha letech společného soužití, přetrvávající krize a nevěry z manželčiny strany rozvádí. Po manželském svazku zůstala vedle dospělé dcery a dospívajícího syna pachut čehosi nedořečeného, která nezmizí ani poté co si dva lidé, kteří si byli kdysi tak blízcí, pokusí spolu v rámci slušnosti vycházet, ale je to těžké, když bývalá manželka má už známost se kterou dokonce plánuje svatbu a po přechodné období spolu zůstávají ve společné domácnosti. Nastává období, kdy manžel chce během tohoto formálního bydlení strhnout děti na svoji stranu vtíráním se do jejich přízně. Na rozpadu manželství nesou stejný podíl oba jeho aktéři. Proměna sobeckého manžela v ideálního partnera je vlastně jen promyšlenou hrou, jak ještě zvrátit rozchod. Hlaváčová a Frej zahráli manželský pár zmítaný krizí s naprostou přesvědčivostí. Televizní drama s psychologickými prvky je kvalitně zahrané, zvláště slabošský manžel je velmi dobře vyvedený. Jenže v televizním studiu to nějak nemá tu správnou sílu diváka dostat. Snaha byla. A navíc rozvody jsou dnes na denním pořádku, takže o nic extra se z mého pohledu až tak nejedná. 60% ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama