Stíba

Nejcitelnější kvalitativní propad. Vůbec by nevadilo, že četníci nám díky delší prodlevě viditelně zestárli, co ale vadí o poznání více je příběhový i komediální propad. Za zmínku stojí snad tak jen Cruchotovy eskapády coby řádové sestry, zbytek už pak nemá téměř co nabídnout. ()

Sosak

Četníci dostávají definitivně na prdel a zničuje je jejich vlastní díl, který neměl spatřit světlo světa. Ubohá taškařice se sci-fi prvky, otřesnými efekty a debilním scénářem. Tvůrci už neví, kam by slavné postavy nacpali, aby zaujali diváka. Koukat na to u jídla, tak nikdy ani nedojím - tak mi z toho bylo blivno. ()

Martin79

No je to samozřejm slabší než předchozí díly, ale zase na druhou stranu se jedná o oddechovku se skvělými herci na sobotní odpoledne. Pobaví. Nic jiného v tom nehledám ()

donkocicak

Daleko lepší než Četník ve výslužbě, ale ne zdaleka ta povedené jako první tři epizody. Ale přesto jsou Mimozemštané velmi oblíbeným dílem u diváků. Máme tu sice obměněné složení četníků, ale to filmu nikterak neškodí stejně jako nová titulní znělka. Četníci zkrátka bojují s časem a perou se s přelomem 70. a 80. let vcelku obstojně. Scéna v klášteře stojí obzvláště za to a já osobně ji pasuji mezi nejlepší momenty celé série. ()

sisimiut

Jedíná v uvozovkách nevýhoda Louise de Funèho je,že je až příliš dobrý. Mnoho filmů tak jako kdyby bylo natočeno za účelem hlavně s ním natočit film a je jedno o,čem,však on udělá své. Tento film je jeden z těch případů. Obyčejná podřadná blbost,kde je jedinou záchranou právě Funes. Jediná scéna,která za něco stojí je právě ta v klášteře,kde je Cruchot převlečený za sestru. Zbytek je totálně podřadný a o ničem ()

Wyrdas

Četník a mimozemšťané - brilantní zpestření celé série. Tento díl jsem měl jako malý nejraději, naprosto mě ohromovala hudba, která dodávala sci-fi četníkovi tu pravou atmosféru. Tento díl určitě nikoho neurazí a vzhledem k předchozím dílům zajisté tato změna i příjemně potěší. První setkání s mimozemšťany je naprosto geniální scénka. A co dál? Například zmizení Lesní hospůdky, smuteční hra na hlavy četníků, bodání šroubovákem do zadnic a nebo třeba zatýkání mimozemšťanů na pláži... u všech těchto scének jsem se královsky pobavil a samozřejmě je to jen kratičký nástřel. Celý film stojí za to a proto ho hodnotím jak jinak, než opět pěti hvězdami. ()

Demonic189

Veľmi zábavný diel, v ktorom hrajú hl. úlohu UFOnci. Síce im škodí voda, ale oni si aj tak vyberú pre svoje nové útočisko prímorské mestečko, heh. ()

rublik05

Máme zde další pokus o oživení série, tentokrát se sázelo na mimozemskou sílu a aktivitu. Sice je snímek viditelně slabší, než první, potažmo třetí díl, nicméně pořád je zde plno gagů a velmi vtipných scén. Tvůrcům se povedla zajímavá atmosféra podpořená tajemnou hudbou a taktéž triky jsou relativně povedené. Komediálních prvků je zde zase nespočet, herecky je film opět perfektní, i když je škoda těch vyměněných původních. Nicméně i tak se jedná o velmi povedený díl, který taktéž potěší i po letech. 7/10. ()

Inozuka

Hodnocení hodně ovlivňuje nostalgie ... na Mimozemšťanech jsem byl jako dítě v kině a byl z nich paf. Pocit pochopitelně přetrvává i do dospělosti a tak přehlížím nepokrytou pitomost tohoto filmu, laciné vtípky a prapodivný děj a stále se bavím jako za mlada. Týpci, co chlastají olej a duní, banda neschopných policajtů, akční jeptiška a Saint Tropez ... nenáročná zábava, letní film, jako když vyšije. ()

Tiiso

Velice podprůměrný zážitek z filmu. Jako dítě mě snímek hodně bavil. Dnes vím, že šlo tehdy o nedostatek dobrých filmů a člověk byl rád za to co viděl. Dnes film vidím jinak. Humor je místy hodně laciný, zápletka s mimozemšťany je dost naivní a bezduchá. Herci opět podávají výborné výkony, ale slabý scénář, který nedokáže film prohloubit, nemohou zachránit. ()

kyLuke

Hoodně velká nuda ... Divím se , že se Filmové studio Barrandov podrobilo dělat tak pěkný dabing , na takovou slátaninu . Ale po zhlédnutí dalšího úpadkového dílu soudím , že nejde o nejhorší díl série !! ()