topi80

Jednoznačně nejlepší díl celé série, kde se neuvěřitelným způsobem podařilo zkombinoval legraci, tajemno a dokonce i napětí. Humor je sice trochu dětský a spočívá v ksichtech při údivech, leknutích a podobně, ale ve spojení se sci-fi tématem do sebe všechny ujetosti a dětinskosti krásně zapadnou. Mimozemšťané pijící olej, dunící těla, četníci ještě tupější než kdy dřív... Tajemné scény s létajícím talířem mě dostanou ještě dnes, i když je pravda, že od mého dětského obdivného pohledu na ono kosmické těleso uplynula spousta času a já v dospělosti jenom nevěřícně zíral, zda ten neuměle kreslený létající talíř je skutečně tím monumentem, jenž jsem jako dítě tak obdivoval. Vrcholem filmu je scéna s dutými hlavami. Každopádně můj nejoblíbenější díl, kterému s klidným svědomím dávám maximum. A co ještě stojí za zmínku, to je excelentní hudba (nejen ta sci-fi). Tady se Raymond Lefevre neuvěřitelně vytáhl. ()

ŠpetaMarek

Chtěl bych se vrátit do hlavy toho 7 leteho caparta, co prvně viděl tento snímek. To vidění světa, kdy předchozí díly byly možná trochu komplikované a zápletky pro dítě ne-uplně pochopitelné, ale tady chápal vše. Chtěl bych se vrátit do toho věku, kdy takto krystalicky čistá zápletka se nezdá být v kontextu série naprosto absurdní. A to se mi včera povedlo. Neviděl jsem to 20 let a dost se bál co to se mnou udělá, ale genialní hudba, místy temná sci-fi atmosféra, "bežte se vyčurat!", Ave Regina a šroubovák prostě fungují stále. Už trochu víc sešlí Fuňas a Galabri to stále táhnou dobře. ()

RAFT

Četníci znovu v akci a s mimožemštanama. Půlka herců jako u předchozích filmů dosti chybí alespon ,ten fugas .Jinak ,slabé.Za mě 60% ()

Havala

Není to zase tak strašné jak se může zdát. Mě se ta série jeví docela vyrovnaná, snad proto že nemám asi cit odlišit jemné kvalitativní rozdíly jednotlivých dílů pro velké nedšení z Funése. Opět mnoho hlášek, skvělých vtipných situací: BĚŽTE SE VYČURAT!!! Nebo šroubovák do zadku:-)) s jakou chutí to tam vrazil, no nádhera. A tak bych mohl pokračovat. 85% ()

macetoma

Spolu s dílem Četník ze Saint Tropez považuji tento díl za nejlepší z celé série. Nicméně, všechno se jednou okouká. Ale díky své lásce k žánru sci-fi dávám 4 hvězdy. ()

anyonecek

O dost slabší než některé ostatní díly, tady jsem se spíše nudil a už námět mi přišel hodně blbej a nebylo to vůbec dobře ani vtipně zpracované. ()

paphaja

dnes se musím smát ale přiznávám, jako mladá svišť jsem z tohodle dílu měla hrozný strach a odmítala jsem se dívat, a to byly četníci mí oblíbenci..nevím co mě mohlo děsit na plechavějících mimozemšťanech, ale měli můj respekt :) ()

helrohir

Celý ten príbeh je síce padnutý na hlavu, ale keď tak rozmýšľam, tak ak nepočítam najlepší prvý diel, tak na tomto som sa smial asi najviac. ()

brzozin

Já jsem prostě těmhle ztřeštěným francouzským komediím nikdy nepřišel na chuť. Netuším, jestli je to součást nějaké jejich národní mentality, považovat poskakování, řvaní, pitvoření se a mlácení pantem za zvláště zábavné. Ovšem na mě to nezabírá. Podobné je to s Funesem a jeho četníky. První díl, budiž. Navíc v socialistickém Československu to musela být pecka. Ovšem další díly jsou slaboučké jak čajíček. Tento je zvlášť nesmyslný a šílený. Musel jsem to vypnout. I když to bylo paradoxně to jediné, na co se dalo ten den v televizi alespoň koukat. ()

Dinsberg

Už jen pár slovních přestřelek cholerického Cruchota, ale zápletka už je tak proti srsti i samotným protagonistům, že je to na nich i vidět. Bohužel. ()

ostravak30

Už jsem to psal v díle Četník a Četnice - je mi líto, že musím Lousi de Funèsovi dávat dvě hvězdy, ale zde film už netáhne ani on. Snímek sice předchází výše zmíněnému dílu, přestože já oba díly viděl v opačném pořadí a musím říct, že Četnice byly přeci jen trochu vtipnější a hlavně alespoň disponovaly krásnýma holkama. Ale zde? Chybí humor, málo situací je skutečně vtipných, tvůrci čerpají z neustále opakovaných scén. Děj je unylý, vaří se z vody a mnohdy to spíš vypadá, jako by vařili z vody a hlavně, aby to do těch 92 minut alespoň trochu natáhnout. První, druhý a třetí četník byli výborní, škoda, že pak to šlo z kopce a autoři se nedrželi známého „v nejlepším přestat". ()

adamix

Toto nie je žiadne béčko. Komu tento sci-fi úlet nesedí a komu sa nepáčia komické hlášky a situácie partie žandárov, ten to ani nemusí hodnotiť. Jedného dňa museli aj ich stretnúť mimoňi :). ()