Nivenx

O malinko slabší pokračování s nezapomenutelnými grimasy Louise de Funèse a hlavně skvělým Filipovským, který ho namluvil naprosto geniálně. Nevím kdo z nich by měl mít větší uznání, ode mě ho mají oba. 60% ()

Mrkvič

Žádný díl četníků není navíc. Těch by snad ani nemohlo být dost. Eskapády, pitvoření a suprový dabing. Nejde se nebavit ani při 50. shlédnutí. Četnice sice žádný humor nepřinesou, takže jde jen o vymýšlení dalších scének a opakování toho fungujícího, ale jak jsme psal, toho by snad ani nemohlo být dost. Ne v tomhle podání. ()

Jizni Tlapa

Proč tak neúprosně? Cruchot s bandou, s bláznivou sestrou představenou, s temperamentní manželkou a s orginální znělkou je opět zpět a k němu navíc čtyři sexy četnice. Je to prostě četník a tak se k tomu musí přistupovat. Louis de Funes a dabing O.Filipovského bude vždy jenom jeden!!! ()

anli

Posledni film cetnicke serie,tentokrat s poradnou spionazni zapletkou a krasnymi cetnicemi.Jasne,novych gagu tu neni moc,krome cetnic jsou vsichni herci okoukani a uz nemuzou divaka prekvapit.Ale porad je to vtipne a prijemne pokoukani.Mozna jsem trochu sentimentalni a mozna je to proto,ze je to prvni a jediny dil,ktery jsem videl na platne.No jasne,trochu tezi ze slavy cele serie a neprinasi temer nic noveho,ale presto me stale rozesmeje.Mozna je to taky kvuli tem cetnicim,ne?Proste davam jasnych 65%. ()

ywo666

Tento diel si už moc dobre nepametám. Ale celé sériu som išiel na 4* tak ostanem aj tu. A nespomínam si na nejaký väčší problém s týmto filmom. Možno ak si to niekedy pozriem znova pôjdem s hodnotením dole, ale zatiaľ... ()

lennyd

Vrchní komisař Gerber a jeho četníci mají zase jednou pěkně zamotanou hlavu. Na starost dostanou čtyři krásné mladé četnice, které působí v řadách jak svobodných, tak i ženatých četníků pěkný rozruch. A to ještě dostanou rozkaz z nejvyšších míst, dbát o to, aby se mladým ženám nic nestalo - a pár dní poté jsou jedna po druhé uneseny neznámý zločincem... Poslední (a musím říct naštěstí) z četnické minisérie - a i když v české (a dříve i československé) televizi tento díl spolu s mimozemšťany patří k nejvysílanějším, tak dle mého patří k těm nejslabším. Četnická banda kromě Michela Galabru a samozřejmě Luise de Funese je kompletně obměněna (chybí Fugas!), a ani návrat paní Cruchotové - Claude Gensac film nevytrhl. Většina vtipů je zoufale nevtipná - a opravdu nejde postavit šest dílů na "Sem se mi dívejte"... ()

noriaki

Napsal bych o filmu něco hodnotného, ale i když jsem ho viděl sotva před hodinou, tak si z něho nic nepamatuju. Vím jen že slečny byly hezké a Funésovi se povedly asi tři vtipy. ()

sskrblik

Už to není co to bejvávalo, jsou zde četnice, některé docela hezká, ale díky nim se to zachránit nedá. Takhle se z Četníka stává průměrná komedie. ()

darek kartac

Milujikdyž u mé babičky mám k obědu hraolky venku je déšť a dávají tento film. Skvělí odpočinkový i když ne tak vtipný jako ty předchozí. ()

morena.jea

"Nechť sláva závratná, dá pocit blažený. My ctíme chrabrost tvou jež trůníš nad všemi. My ctíme vavřín jímž zdoben obraz tvůj, nám zůstaň zachován, dál srdce zapaluj!" ()

zdenny

Toto nám komunisti do kin pouštěli, proto mám na "Četníky" nostalgické vzpomínky. Pamatuji si, jak jsme na to byli s kluky v kině a pak jsme si četnice mezi sebou rozdělili. Každopádně se jedná o klasickou francouzskou komedii těch let. Dnes se to asi mladým líbit nebude. My jsme v mládí neměli internet a torrenty. Výběr byl malý a takový, jaký nám byl nabídnut. V této komedii člověk krásně zavzpomíná na staré časy sedmdesátých a osmdesátých let. Krajina ještě nebyla tak zdevastována civilizací, staré auta, tak nějak život po staru. ()

JohnSmith

Poslední četníci okořeněni dámskou společností. Na Funesovi je znát únava a už to není ono. Ani scénář není kdovíjaký. Nicméně je to pořád slušná komedie. ()

Autogram

Jeden veľmi dôležitý počítač a štyri statočné žandárky príjemne oživili žandársku ságu. Nie je to už na popukanie od smiechu, ale fóry fungujú a príbeh má dokonca aj pointu. Nechýba aj klasické šoférske umenie ctihodnej sestry, Funésovho besnenia je zase o niečo menej. –––– Teď si nandáte bagančata a vyrazíte na kole! Abyste okusili, jaký je život bez nafty. ()