Dívčí taneční skupina pod vedením slavného manažera a choreografa Evanse slaví úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je pro Evanse úkol vskutku heroický. Snad proto u něj platí cosi o tom, že účel světí prostředky. Musí totiž udržet nejen profesionální kázeň, ale především i kázeň morální. Muži, to znamená vztah – sex – manželství – sňatek – dítě, cokoliv z toho znamená pro dívku konec kariéry, pro Evanse hledání nové tanečnice a pro soubor narušení disciplíny. O to větší zděšení zavládne u Evanse, když ve svém pokoji, uprostřed úspěšného turné, nalezne nemluvně. Je třeba zachovat chladnou hlavu a především nezpochybnit svou autoritu. Co ovšem není pro mistra improvizace, jakým je Louis de Funes, zas takový problém. (Česká televize)

PeteBuck

Jeden z tých filmov od Funésa, ktorý si pamätám z ranného detstva. Funesovi postavy despotických šéfov neskutočne idú. A je to jedno, či je to majiteľ reštaurácie alebo učiteľ tanca, majiteľ tanečného zboru, či čo to vlastne je. Plus musí zvládnuť celú plejádu ženských, prejsť s nimi celé turné a riešiť more zapeklitých problémov. Ľahké to teda nemá a treba povedať, že vždy je zábava, či už keď sa vo filme opisuje, ako ten svoj koncentrák, pardon zbor riadi, alebo keď rieši problémy a vytvára úklady ako kardinál Richelieu. Minutáž to má akurát, všetko odsýpa dobre, na baby sa celkom dobre pozerá, hlášok je more a človek sa naozaj nenudí. Doteraz sa pamätám, ako sme sa najviac smiali na hláške: "A co bylo pak? Vzali se. Nic si nepochopila, běž spát." ()

vodnarik

Funesa mám rád, no keď porovnám tento kúsok s už videnými, nedá mi inak, než ho hodnotiť ako trochu podpriemerný. A to nie preto, že by som mal problém s muzikálmi, ale mne to vo väčšine prípadov neprišlo až tak komické a zábavné. A keď spievajú piti, piti, pá asi po tretí-krát, začína to byť otravné. Scény, ktoré sa mne páčili: úvodná, váženie tanečníc a nočník. Dabing Filipovského výborný ako vždy. ()

Ratman

První věta filmu: "Krucifix, jako naschvál naskočila červená". Poslední věta filmu: "Tak a teď budeme spolu tancovat všichni tři". ()

valinka

Bláznivá komedie spoměrně jednoduchou zápletkou,ale snaha Evanse uhlídat za každou cenu čest svých svěřenkyn a přehládnout při tom dítě vždycky pobaví. No a pochopitelně jako vždy skvělý dabing ()

Podle_mne

Skvělá dobovka, muzika, choreografie, nad to vtipné podle Louis De Funese. Zajímavostí jsou dvě verze scény s pohádkou na dobrou noc. ()

Kivis

Parádní choreografie, Louis je prostě skvělý tanečník, což dokazuje i v mnoha jiných filmech. Celý film má svižné tempo, Alors on danse od Tata Bojs mám nastavené jako vyzvánění na telefonu a pohádka o vlkovi a jehňátku je jedním z mých nejsilnějších hororových zážitků. ()

Nataniel73

Táto komédia má tak trochu dve tváre. Tou prvou a rozhodne lepšou je brilantný Luis de Funés, ktorý to celé viac menej ťahá sám a nutno povedať, že úspešne. Scénka s nahratým telefonátom a fiktívnym rozhovorom medzi dvoma zaľúbencami patrí do zlatého fondu Funesových komédií. Svoje si tu zahral aj jeho syn a veľký priestor tu dostali muzikálové tanečníčky (príšerná móda, hrozné účesy). A práve to je Achilova päta tejto inak veľmi vtipnej komédie. Vata, ktorá zaberá veľkú časť beztak nie príliš dlhého filmu. Za prvú polovicu by som kľudne udelil aj štyri hviezdy, ale po tom, čo sa film presunie do Ríma začína strácať glanc a točí sa v podstate okolo dvoch detí a zamotaného príbehu pričom nechýbajú aj trápne scénky. Predstavte si, že by v tom filme nehral Funés ale niekto iný. Hodnotenie by myslím rapídne kleslo. Za mňa Funés jednotka z hviezdičkou, ale dej slabšia štvorka. Takže celkovo hodnotím na 65% ()

Sfaxia

Tomuhle říkám komedie. Jak to, že tam nebyl nikdo smrtelně nemocnej? Jak to, že se tam nešukalo? Jak to, že se dnes točí jen sračky kterým se říká komedie? ()

charles3

Výborný začátek s krásnou jízdou (no dobře, letem) kamery a scénami z autostrády na pobřeží v Nice. A pak už to jde z kopce. Druhou nejlepší věcí na této komedii je její vylepšený český název. Když se nad tímto filmem po letech zamyslím, připadá mi, jako by šlo o nějaké 3-4 nesourodé nápady, umělé spojené do jednoho scénáře a vyplněné vatou do celovečerní (poměrně střídmé) stopáže. Jsou tam jistě vtipné nápady a momenty, kterým jsem se zasmál i po těch dlouhých letech, ale celkově působí ten film tak nějak nesourodě. Zbytečně dlouhé taneční scény. Podivná role Préboista. Podivné pěvecké duety obou Funésů a N.Adamové - navíc ve verzi, naposled vysílané v ČT, je první nepřeložený, zatímco druhý ano. Mohl z toho všeho být při vypuštění veškeré "vaty" slušný cca 40minutový filmek - jenže co pak s ním, že? U mě jde v podstatě o jeden z nejslabších Funésových filmů, když nepočítám jeho ne-úplně-hlavní roli v Poprasku v kabaretu. Funésovi to holt s Korberem tak nešlo, viz i jejich následující film Na stromě. ()

AlfrédHič

Neortodoxní Funés, ale skvělý. Výtky některých nechápu: je tu Funésův obvyklý humor, scénář rozhodně není "děravý" jak kdosi napsal (jen jednoduchý, ale knížky s primitivní zápletkou píše i King, když jsou dobře napsané, proč ne? ), hudební složka je strhující a celkově patří tento film mezi takové, jako Le Grand Restaurant nebo Pošetilost mocných. ()

-rooney-

Parádní film!!! Pro mě jeden z hodně dobrých filmů s Funesem. Už perfektně začíná při honičce kdy Evans závodí s Playbojem s nádherným Lamborghinim Miurou.Scéna kdy mu jde vysvětlit že on bydlí v MONACU takže pojede první je perfektní.Serge Korber tady odvedl dobrou práci,herecké obsazení se mě taky líbí. Některé z Evansových zpěvaček jsou velice hezké takže se na film kouká perfektně. ()