Reklama

Reklama

Epizody(3)

Recenze (6)

Axident 

všechny recenze uživatele

Popisek v záhlaví je zavádějící, nejde o léta starý incident, naopak o velmi čerstvý alkoholický blackout, který si hlavní hrdina vybavuje postupně během tří dílů téhle tradičně precizní minisérie od BBC (=skvělá kamera, střih, hudba, herci). Nejde o dílko s hitovým potenciálem, ale Ecclestone je v ústřední úloze mrazivě autentický. Asi přestanu chlastat... ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele

Dlouho jsem uvažovala, jak seriál ohodnotit. Nakonec jsem se přece jenom rozhodla pro čtyři hvězdičky, i když by poslední dva díly na pět hvězdiček určitě měly. Ze začátku mi ale vadilo, že film přeskakuje z jednoho místa na druhé, ze vzpomínek do reality, ale tím způsobem, že divák vůbec netuší, kde se právě nachází. Po čase jsem si zvykla, ale ze začátku jsem byla neustále ztracená. Celkově se ale Blackout opravdu podařil. Úvodní díl sice diváka ke sledování zbylých dvou možná nedonutí, ale zbylé dva díly opravdu stojí za to. Dokonce i samotný závěr mě nakonec potěšil, což jsem ze začátku vůbec nečekala. Kromě Christophera Ecclestona, který zde převedl neuvěřitelný výkon, samozřejmě nemůžu opomenout úžasný výkon Andrewa Scotta. Čím víc se probírám jeho filmografií, tím víc mi dokazuje to, že je to nejen herec, kterému záporné role sluší víc než komukoliv jinému, ale taky to, že je nejtalentovanějším hercem dnešní doby. ()

Reklama

Illy 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem nadupanej thriller z produkce BBC a dostal nudu z produkce BBC. Výborní herci i kamera nepřekvapí, to je tak nějak samozřejmost. Že se ale budu modlit abych vydržel do konce....... Takové rozplizlé drama. ()

LadyVader 

všechny recenze uživatele

Klasická filmová stopáž by tomu seděla víc, bylo to trošku roztahaný. Z Ecclestona šel místama docela strach, ale rozhodně to nebylo na škodu. Každopádně myslím že moje alkoholový okna jsou ještě v pohodě :)). ()

Taron 

všechny recenze uživatele

Normálně bych hodnotil za 4*, ale jelikož v době mého hlasování právě ta jedna hvězda rozhodovala, jestli bude mít Blackout 70% nebo 69%, rozhodl jsem se dát 5*, protože podle mě si tento seriál rozhodně zaslouží být mezi těmi "červenými" :). Ecclestona jsem měl rád už z Doctora Who a tady mu role Daniela Demoyse sedla snad ještě více. ()

Galerie (35)

Reklama

Reklama