Epizody(24)

Píše sa rok 2012. Yoo Eun Soo (Hee-seon Kim) je 33-ročná plastická chirurgička, ktorá pôvodne plnila úlohu hlavného chirurga, no rýchlo zistila, že sa kvôli neustálemu zhonu za prácou a kariérou prepracovala. Jej snom je preto otvoriť si vlastnú ordináciu. Jedného dňa ju však unesie záhadný Choi Young (Min-ho Lee), ktorý ju prenesie časom späť do éry Goryeo, pretože potrebuje jej liečebné schopnosti. Dvojica sa do seba čoskoro zamiluje a ich ľúbostný príbeh sa klenie nad storočiami. Dokáže sa nakoniec neohrozený bojovník Choi Young vzdať svojej lásky? (ČSFD)

vercinek

Další skvělé historické drama! Neohraný děj, velmi vkusně zpracovaný. Lee Min Ho i když není můj top, musím uznat, že má štěstí na vynikající role ve velkých dramatech. Hlavní hrdinka se naprosto hodila - žádná prvoplánová krasavice, má neuvěřitelné komediální nadání, a jakože ho mohla ukázat v několika opravdu povedených funny scénkách, kdy jsem se za břicho popadala. Jak to tak už bývá, ze začátku je tento seriál zajímavý svou mystičností a ojedinělým nápadem, kdy samozřejmě člověk z budoucnosti přivedený do minulosti musí vyvolávat spoustu vskutku vtipných momentů. Cca v druhé polovině jsem se více vnořila do doby a doslova jsem hltala všechny bojové scény i ty, kde se používali vnitřní zázračné síly atd ("neuvěřitelnost" moc nemusím, ale tady mě to naprosto sedlo)! Dávám 5* za to, že mě tento seriál naučil obdivovat něco nového a to právě onu mystičnost! Nyní vím, že si musím dále dát úplně jiný žánr, protože při dalším hist. dramatu bych měla velkou šanci být zklamaná :). ()

yuuko

Ohľadom tohto seriálu budem kritická. Áno, zo začiatku som ho sledovala jedným dychom, ale to len vďaka tomu, že som ignorovala detinské herecké výkony a jednoduchý scenár. Keď si prestanem všímať detaily, tak v seriály nájdete celkom pekný príbeh, nádherné kostýmy, hudbu, sem-tam sa aj zasmejete či prejavíte iné emócie. Až pokým to nezačne ísť z kopca. Dej sa začne krútiť dokola ako pes behajúci za svojim chvostom a ku koncu sa vám stane, že si nervózne poviete „Zase?!“ Lákali ma najmä ospevované bojové scény, ale verte mi, až také skvelé neboli. Kaskadéri sa síce snažili, možno až príliš, a bojové scény vyzerajú neprirodzene. Najkomickejšie mi pripadal zabijácky postoj hlavného hrdinu Choi Younga "ala" mám metlu namiesto chrbtice, až som mala pocit, že sa bojí pootočiť krkom aby si ho nezlomil. Slávna jednotka Woodalchi, je síce skvelá, ale bez svojho kapitána nie je schopná poraziť jediného nepriateľa. A kapitán síce dokáže metať blesky, ale asi len vtedy keď ho kamera nesníma. Z celého seriálu mi boli sympatickejšie vedľajšie postavy viac než tie hlavné, nežná kráľovná, múdry, hoci málo sebavedomý kráľ, dokonca i záporaci dodali seriálu dobrý šmrnc. Škoda však hlavných hrdinov. Min Ho Lee je zrejme v Kórei i u našich fanúšikov obľúbený, jeho herecký výkon je síce dobrý, ale mohol by byť i lepší (čo ten účes?! Zabudli mu nasadiť parochňu?). Zdá sa mi však, že je to ale skôr chyba zle napísanej postavy. Ale ak toto všetko opomeniete a od seriálu nečakáte nič ohromujúce, rozhodne sa budete baviť a nesklame vás. ()

sara93

Kéž to nebylo tak dlouhý nebo to mělo alespoň lepší konec ! Děj je v podstatě celou dobu o tom jak Choi Young musí všechny ochraňovat (hlavně krále) a mezitím se zamiluje do zázračné doktorky z budoucnosti , které slíbil , že jí vrátí zpět do jejího světa . Strašně mě mrzí ten konec . Mohli si s tím více vyhrát , když už to má tolik dílů . Jinak suprové akční scény , doktorka byla vtipná a Lee Min Ho mi připomínal rytíře na bílém koni . A sakra proč to nebylo víc propracovaný tolik mě to mrzí , protože tenhle seriál fakt mohl být zpracován lépe ! ()

Vardara

Hlavní postavy byly fajn, ale to je tak asi všechno. Na začátku to bylo super, říkala jsem si, že by pět hvězdiček? Někdy po desátém dílu to však neudrželo tempo a šlo to do kopru. Poslední tři části jsem fakt přetrpěla (ten poslední především kvůli tomu, že mi 5 minut před koncem vypnuli proud a já si namáhala mozek, co tam asi tak vymyslí). Stejně jako u Moon lovers – další historický seriál s tématem cestování v čase, který dobře začal a pak mě z něj začala bolet hlava kvůli neustálým zvratům, které byly mnohdy nesmyslné a zbytečně natahované. Min-ho Lee byl sice roztomilý, každopádně to nemění nic na tom, že hrál někoho, kdo měl být daleko starší než on. Jeho vztah k doktorce mi někdy připadal stereotypní, prostě se dál nijak nerozvíjel a to mě po čase také začalo nudit... prostě tak trochu zklamání, ale zažila jsem horší. ()

skorpik42

Veľa ľudí tento seriál chváli, ale podľa nič moc. Čo môžem vyzdvihnúť, je kráľovská dvojica, hlavný záporný hrdina a tiež doktorka svoje úlohy zvládli, ale čo generál? Lee Min Ho nijako nezaujal, bol fádny, mdlý, v niektorých situáciách smiešny. Po čase mi vadila tá jeho monotónnosť v hlase. Kostýmy chválim, výnimkou je brnenie Woodalchi, ktoré vyzerá plastovo. Tiež filmárom ušlo kopec nelogickostí a chýb. Celkovo pre mňa príliš dlhé a únavné. ()

SmileSun

Mohlo to být i 5*, ale jednu jsem musela strhnout za zbytečně velký počet pokračování a navíc u posledních dílů byly i scény zbytečně natahovány, že jsem se občas neubránila lehkému přetáčení. A jednu jsem ubrala za ukončení seriálu. Nechápu, když mají tvůrci téměř 25,5h materiálu, proč konec nacpou do jedné minuty, během které vidí divák jen slzy a je konec 😲 Jinak se mi seriál velmi líbil. Bylo to zajímavé téma a bylo skvělé sledovat, jak se jednotlivé postavy přizpůsobují a vyvíjí. Nejvíce je to vidět u doktorky, ze které se z vyděšené dámy stává silná žena a také u krále, který se postupně učí více důvěřovat svým vlastním rozhodnutím. ()