Poslední loď (S04E10) (epizoda)

 • Irsko

  The Last Ship

 • Kanada

  The Last Ship

 • Slovensko

  Posledná loď

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2016, 44 min

 • IndominusRex
  ****

  Zase to utnuli v nejlepším, ale jsem rád, že jsou alespoň všichni důležití hráči pořád naživu. Bitva byla zajímavá, i když pěstní souboj Rollo vs Ragnar byl trochu ve stylu Rockyho. Mezitím se z Ragnarovy smečky psů stala pěkně nevděčná banda, ale třeba je ještě zkrotí. Nakonec je z toho trochu rozházený závěr první poloviny série, ale i tak působivý.(13.9.2016)

 • 0verseer
  ****

  Fajn epizóda, Rollo je nakoniec paradoxne omnoho väčší sympaťák, keď stojí proti Vikingom, len som bol trochu sklamaný, že ani tentoraz si to ani jedna z hlavných postáv (aspoň tých, ktoré sa účastnili bitky :)) neodniesla. Skok v čase v závere ma prekvapil, ale môže seriálu pomôcť, pretože v štvrtej sérii začal nepríjemne stagnovať, 8/10.(21.4.2017)

 • Necrotongue
  *****

  To byl šok, po nanicovaté deváté epizodě přišel výživný díl, u kterého jsem se bavil od začátku až do konce. Akční scény na řece se jednoznačně vydařily a budu předstírat, že jsem si nevšiml naprosté nesmyslnosti platforem, které před sebou tlačila Ragnarova flotila a které neměly evidentně jiný význam, než aby bylo kde natočit boj muže proti muži nebo ženě. Císařovy garoty mě potěšily a překvapivě mi nevadil ani velký časový skok.(16.5.2018)

 • pistik
  *****

  Konečne relatívne napínavá epizóda a asi najlepší diel série. Čo mi ale vyslovene vadilo bolo, že celý útok na Paríž bol nedotiahnu. Prečo sa bili len lode vpredu a následne po jednej porážke (čo bolo navyše otázne) zrazu vikingovia zdrhli?(3.5.2016)

 • jarmik
  *****

  Modlil jsem se (k žádnému bohu, ale k tvůrcům), aby Ragnara nenechali shnít jako zdrogovanou trosku, což by odporovalo skutečnosti/legendám. Nakonec to museli vyřešit skokem v čase, ale vypadá to, že Ragnar je zpět, i když je mu už takových 50 let. Jsem zvědavý, co přinese druhá polovina 4. série a následně série 5, a jsem rád, že jsem cestu k Vikingům našel až tak pozdě, protože užívat si měsíc v kuse 1-2 epizody denně je pohodička. :)(1.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace