Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Krásně to graduje, krásně se to komplikuje, dobře to probíhá, aby to mohlo zajímavě skončit. Jen to nechci zakřiknout, ale prostě spokojenost, to se nedá říct jinak.(15.3.2017)

"Jestli nás chcete zradit, tak mi to řekněte přímo." Upřímnost? Tak to by chtěl premiér Berg od Evropské unie opravdu hodně. K tomu se EU rozhodně nikdy nesníží. Jenže tato epizoda nabízí o hodně víc. Třeba neschopnost Norů chránit ten kousíček své východní hranice s Ruskem, taky vylhaní paní ředitelky z neobhajitelné situace a samozřejmě krysy opouštějící potápějící se politickou loď. Ještěže u nás nemáme nic, co by nám chtěl někdo vzít. Já jsem však klidný, protože i kdybychom něco takového měli, tak to dobrovolně vydáme či levně prodáme, protože v řiťolezectví do zadnic mocností máme dlouhodobou praxi.(29.4.2017)

A je tady říjen, který přinesl ještě více komplikací do už silně komplikované situace. Atmosféra houstne a je s každou epizodou o něco pochmurnější, zatímco pátá epizoda přišla s vyloženě výbušným závěrem, konec sedmého dílu je krajně mrazivý.(27.2.2017)

Svobodné Norsko se stalo opravdovým odbojem. Premiér ani nevím co zachraňuje, zdá se, že už něco co už nemá smysl. EU dává od Norska ruce pryč a dává Rusům volnou ruku, okupace není jen domnělá a dočasná, ale opravdová a má trvat nastálo. Pobavili dva politici, kteří prohlásí, že už nejde dělat eko politiku, to je výmluva nebo jsou tak blbí (taky bych je nepustil). Seriál zatím neskutečně graduje.(9.1.2019)